Bartosza Głowackiego 32, 32-540 Trzebinia
W Szpitalu Jednodniowym Artroskop w Trzebini. wykonuję artroskopię kolana, stawu skokowego, operacje haluksów i inne zabiegi.
Dowiedz się więcej06/11/2024
Bartosza Głowackiego 32, 32-540 Trzebinia
W Szpitalu Jednodniowym Artroskop w Trzebini. wykonuję artroskopię kolana, stawu skokowego, operacje haluksów i inne zabiegi.
Dowiedz się więcej06/11/2024
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Konsultacja ortopedyczna (opis) • 250 zł
Konsultacja ortopedyczna + USG • 350 zł
Konsultacja ortopedyczna dzieci • 250 zł +6 więcej
Badanie podoskopowe stopy (opis) • 80 zł
Badanie RTG (opis) • Od 90 zł
Fala uderzeniowa • 70 zł
Pokaż więcej usługNIP
Adres firmy
Ogólna ocena
Pełny profesjonalizm ,empatia i zrozumienie potrzeb pacjenta
Serdecznie polecam Pana doktora i placówkę, dzięki szczegółowym badaniom na miejscu i od ręki Pan doktor wykrył u męża poważny problem który szybko został skonsultowany z drugim specjalistą w tej samej placówce dzięki czemu wdrożono natychmiastowe leczenie poważnego schorzenia, bardzo dziękuję i serdecznie polecam
Świetna placówka. Wchodzę połamana, wychodzę zaopatrzona w ortezę, po drodze rentgen i sensowne wyjaśnienia dobrego lekarza. Polecam.
Wizyta u Pana doktora punktualnie ,sprawnie konkretnie.Polecam.
lekarz nie pomógł powiedział że nic nie dolega ból nie ustępuje.
poza tym wizyta wizyta opóźniona o godzine
Pan trochę zmęczony. Tak to w porządku.
Diagnoza postawiona szybko.
Punktualność to duża zaleta, na plus ze po 40min miałem zrobione RTG wraz USG, punkcją oraz zastrzykami, wszystko na miejscu! tak to powinno wyglądać, czas oczekiwania na wizytę też też bardzo krótki. Polecam.
Super wszystko szczegółowo i wyjaśnione wiem co mi jest lekarz wie co robi
Opóźnienie ponad 30 minutowe, wizyta wieczorna - lekarz zmęczony, odpowiadał na pytania apatycznie. Nie polecam
Polecam bardzo dobry lekarz i miły człowiek, wizyta o czasie, dużo konkretów
14 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Mąż ma 32 lata a od 12 lat choruje na postepujące RZS a około 2 temu dostał podczas punkcji kolana w szpitalu prezent w postaci gronkowca. I od tego czasu są antybiotyki a po skonczonej kuracji na nowo wszystko sie pojawia ropnie goraczka crp 300 i szpital a tam juz rozkladają rece.Byly podawane immunoglobuliny zeby podniesc odpornosc ale to tez nie pomaga.Jestesmy zalamani nie wiemy co robic mąz od 3 lat czeka az ktos zrobi proteze kolana ale zaden ortopeda niechce sie podjac poniewaz jest gronkowiec.Mamy dwoje dzieci 7 i 4 lata i ciagle pytaja kiedy tata bedzie mogl chodzic i bawic sie z nimi a my nie mamy juz nadzieji ze bedzie lepiej boimy sie ze ten gronkowiec go zabije.
Należy rozważyć artroskopowe oczyszczenie kolana z ziarniny zapalnej z celowaną antybiotykoterapią.
Czy całkowicie uszkodzone wiązadło krzyżowe przednie to tylko uszkodzone i da się je leczyć zachowawczo czy zerwane i wymaga rekonstrukcji Bo nie rozumiem całkowicie uszkodzone co to oznacza
Uszkodzone całkowicie więzadło krzyżowe przednie powoduje niestabilność kolana, która z czasem narasta. Usposabia to do kolejnych skręceń kolana, które mogą doprowadzić do uszkodzenia łąkotek i chrząstki stawowej, co powoduje narastanie nieodwracalnych zmian zwyrodnieniowych w kolanie. Uszkodzone całkowicie więzadło krzyżowe przednie po leczeniu zachowawczym nie boli. Pacjent może się normalnie poruszać po równych nawierzchniach. Jednak na nierównych nawierzchniach, na schodach, przy tańcu, przy ciężkiej pracy fizycznej lub w sporcie zdarzyć się mogą wspomniane wyżej skręcenia. Uszkodzone łąkotki i uszkodzona chrząstka stawowa powodują odczyn zapalny w kolanie - bolesny, ograniczenia ruchu, zaniki mięśni uda. Leczenie uszkodzeń więzadła krzyżowego przedniego według zaleceń towarzystw medycyny sportowej: AGA, ESKkA wygląda obecnie następująco. Świeże uszkodzenia do 3 tygodni można naprawiać operacyjnie szwami przez kostnymi ze wzmocnieniem syntetycznymi taśmami lub przeszczepem ścięgien. Osoby aktywne do 50 roku życia wymagają rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego po 6 tygodniach od urazu w terminie planowym - można czekać nie biorąc udziału w w/w aktywnościach. Osoby nieaktywne: pracownicy umysłowi i inni lżej pracujący nieuprawiający sportu po 40 roku życia mogą być leczeni zachowawczo. Pacjenci z uszkodzeniem więzadła krzyżowego i innych więzadeł w kolanie powodującym ustępowania kolana i upadki powinni być leczeni operacyjnie niezależnie od wieku, chyba że mają już zwyrodnienie kolana kwalifikujące do endoprotezoplastyki kolana, to wówczas niestety rozwiązaniem jest endoproteza. Oczywiście zawsze będą sytuacje graniczne, kiedy trzeba wziąć pod uwagę wiele innych czynników decydując się na rodzaj leczenia.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.