Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychologiczna online (opis) • 200 zł

Konsultacja psychologiczna (opis) • 200 zł

Psychoterapia par i małżeństw (opis) • 400 zł


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna online


Konsultacja psychologiczna

Pozostałe usługi


400 zł

Konsultacje online

60 min

Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.

Moje doświadczenie

Konsultacje psychologiczne i psychoterapię realizuję online - jako video-rozmowy przez Skype, Google Hangouts.

20 lat doświadczenia. Terapia indywidualna i par. Certyfikowany Psychoterapeuta Poznawczo-behawioralny.
Sesja indywidualna trwa 50 minut
Sesja dla pary trwa 60 minut

Specjalizuję się w pomocy psychologicznej osobom dorosłym, parom/małżeństwom i rodzicom nastolatków - w sprawach wychowawczych, pomagam w poprawie kondycji psychicznej i samooceny, w relacjach rodzinnych i społecznych, a także w rozwiązaniu problemów małżeńskich/partnerskich - również osobom, których partner/ka nie jest gotowy do terapii wspólnej.

Doświadczenie zdobywałam od 2004 roku. Od 2010-2016 r. pełniłam funkcję kierownika Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Psychologicznej i Pracowni Psychologicznej w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SP ZOZ przy ul. Nowowiejskiej w Warszawie.

Jako psychoterapeuta przeprowadziłam ponad 9000 konsultacji i sesji terapeutycznych w ramach psychoterapii indywidualnej, terapii par i poradnictwa dla rodziców.

Ponadto jako psycholog orzecznik przeprowadziłam około 4000 badań psychologicznych profilaktycznych
- były to diagnozy osobowości, intelektu, dojrzałości społecznej, sprawności psychomotorycznej osób posiadających broń, sędziów, detektywów, kuratorów sądowych, pracowników ochrony, strażników miejskich, strażaków, policjantów, żołnierzy i oficerów z różnych jednostek wojskowych w tym z jednostek specjalnych (również wyjeżdżających i powracających z misji wojskowych m.in. w Iraku, Afganistanie) – zarówno w ramach medycyny/psychologii pracy, jak i dla potrzeb Wojskowej Komisji Lekarskiej – w trybie podstawowym i odwoławczym.

Posiadam uprawnienia do prowadzenia badań psychologicznych osób posiadających broń, sędziów, prokuratorów, detektywów, kuratorów sądowych, pracowników ochrony - nadane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne w Warszawie. Posiadam też uprawnienia do badania sprawności psychomotorycznej - w zakresie psychologii transportu.
Biorę udział w wykładach, konferencjach, superwizjach indywidualnych i grupowych – doskonalących mój warsztat pracy.
więcej

83 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
A
Lokalizacja: Konsultacje online Konsultacja psychologiczna

Pracowałam na terapii z Panią Dorotą przez ponad rok. Świetna, zaangażowana specjalistka. To kolejna psycholog na mojej drodze i w końcu trafiony wybór - profesjonalizm i umiejętność pomocy - nieocenione. Najlepiej zainwestowane pieniądze w życiu. Polecam.

Dorota Braniewska

Bardzo dziękuję za podzielenie się opinią :)

M
Lokalizacja: Konsultacje online Konsultacja psychologiczna

Wszystkim polecam Panią Dorotę! Empatyczna, profesjonalna i pomocna osoba. Pani Dorota bardzo mi pomogła wyjść z moich problemów. Korzystam z jej pomocy juz 3 lata

Dorota Braniewska

Dziękuję:) Pana wytrwałość i wkład pracy w terapię są tu kluczowe. Dzięki temu wypracowane zostały nowe schematy myślenia, które zastąpiły te dysfunkcjonalne.

K
Lokalizacja: Konsultacje online Konsultacja psychologiczna

Mam 36 lat dwójkę dzieci i Pani Dorota pomogła mi przejść przez bardzo ciężko rozwód. Jestem ofiarą alienacji rodzicielskiej, przemocy psychicznej i licznych pomówień w sądzie przez które musiałem i muszę dalej przechodzić. Początki terapii były bardzo trudne. Byłem bardzo rozbity, przygnębiony, smutny. Zawalił mi się cały świat i czulem że nie jestem w stanie już dalej iść... Nie mniej jednak z kolejnych zajęć moje samopoczucie ulegało poprawie. Z czystego serca każdemu poleciałbym Panią Dorotę jako świetnego specjalistę ale i super człowieka.

Dorota Braniewska

Bardzo dziękuję za opinię :) Dziękuję też za Pana zaangażowanie w terapię. To jest bardzo ważne a poprawa jest wtedy tylko kwestią czasu.

A
Lokalizacja: Konsultacje online Konsultacja psychologiczna

Kontakt do Pani Doroty znalazłam właśnie na Znanym Lekarzu ponad rok temu. Podczas wyboru specjalisty kierowałam się opiniami i nie zawiodłam się. Była to moja pierwsza terapia i pierwszy kontakt z psychoterapeutą, a moje zdrowie psychiczne było bardzo zaniedbane. Każdego dnia mierzyłam się z ogromnym stresem i towarzyszącym mu kołataniem serca, zwłaszcza podczas kontaktu z drugim człowiekiem. Czułam się przytłoczona życiem i już traciłam nadzieję, że uda mi się coś zmienić. Pani Dorota jest bardzo empatyczną osobą, nie ocenia, słucha uważnie, sprawia, że nie czuje się skrepowania, traktuje każdego pacjenta indywidualnie- przede wszystkim widzi człowieka a nie pacjenta. Jestem wdzięczna za zaangażowanie i poświęcony czas. Stosowane techniki są skuteczne- dzięki terapii mogłam w końcu ruszyć do przodu, rozwinąć skrzydła i ponownie cieszyć się życiem.

Dorota Braniewska

Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że mogłam przyczynić się do poprawy tak ważnej rzeczy jaką jest jakość życia :)

Z
Lokalizacja: Psycheefekt.pl

Uczęszczałem na terapię do Pani Doroty regularnie przez blisko rok. Pani Dorota jest bardzo uważna, zaangażowana, z otwartym umysłem i tworzy bardzo przyjazną atmosferę (nigdy nie czułem się skrępowany). Podczas terapii zrobiłem ogromny postęp w wielu aspektach życia. Przede wszystkim czuje się ze sobą o wiele lepiej (zaufanie i miłość do samego siebie) na tyle, ze byłem w stanie odstawić leki przeciwdepresyjne (w porozumieniu z psychiatra oczywiście), zebrałem siły do coming outu i wiele innych. Pani Dorota nauczyła mnie też również wielu niezwykle skutecznych technik behawioralnych dotyczących uregulowania swojego systemu nerwowego.
Bardzo dziękuję!

Dorota Braniewska

Bardzo dziękuję za opinię i za owocną współpracę. Dla mnie to przyjemność obserwować Pana postępy i zaangażowanie w pracy nad sobą. Pozdrawiam :)

P
Lokalizacja: Psycheefekt.pl

Wszystko w porządku. Brak uwag. Jestem zadowolony ze spotkania. Porady wykorzystuję w życiu codziennym z sukcesem i zadowoleniem.

Dorota Braniewska

Dziękuję za opinię :)

T
Lokalizacja: Psycheefekt.pl

Jestem pacjentem Pani Doroty juz od ponad roku, dzieki terapii nauczylam sie rozumiec zachowanie swoje i swoich bliskich. Kazdy problem byl omawiany w najmniejszych szczegolach. Dzieki terapi wiem, jak powinnam sie zachowywac w trudnych sytuacjach. Niestety zadna terapia nie bedzie skuteczna, jesli nie wezmiemy zycia w swoje rece, przede mna jeszcze wiele spotkan.. Polecam.

Dorota Braniewska

Dziękuję za dobre słowo :) Z zadowoleniem patrzę na Pani zaangażowanie i progres w rozwoju siebie. Wzięła Pani życie w swoje ręce i to skutecznie :)

P
Lokalizacja: Psycheefekt.pl

Pani doktor, ma dobre podejście do człowieka. Potrafi wczuc się w sytuację 2iej osoby i szukać rozwiązania problemu. Polecam

Dorota Braniewska

Dziękuję za opinię:) Pozdrawiam :)

E
Lokalizacja: Psycheefekt.pl

Pani Dorota jest wspaniałą terapeutką; profesjonalną, życzliwą, godną polecenia. Po rocznej terapii muszę przyznać, że psychicznie jestem w zupełnie innym miejscu, niż kiedy zaczynałam terapię.

Dorota Braniewska

Bardzo dziękuję za dobrą opinię i za współpracę z Pani strony, która jest podstawą zmian, które Pani osiągnęła. :)

W
Lokalizacja: Psycheefekt.pl

Pani Dorota jest zdecydowanie najlepszym terapeutą u jakiego byłam (a byłam u kilku, w tym ponad rok terapii psychodynamicznej). Pani Dorota jest bardzo ciepłą osobą, nie ocenia, słucha uważnie, nie wmawia nieistniejących problemów/niepasujących teorii. Dzieliła się ze mną nowym i ciekawym spojrzeniem na moje problemy, ale przy tym zawsze czułam się traktowana na równi, moje własne zdanie nigdy nie było lekceważone. Czułam, ze przebieg terapii jest dopasowany do mnie. W przeciwieństwie do terapii paychodynamicznej, tutaj dostawałam konkrety, a nie wieczne grzebanie w tym samym.
Pierwszy raz zamiast namawiania do ciągłego wychodzenia ze strefy komfortu (co ciagle zalecali mi robić poprzedni terapeuci), tutaj dostałam zalecenie wrzucenia na luz, akceptacji sytuacji jaką jest i nie zmuszania się wiecznie do robienia różnych rzeczy. W moim przypadku do był strzał w dziesiątkę.
Jeżeli kiedykolwiek miałabym się zdecydować znów pójść na terapię, nie wyobrażam sobie pójść do innej osoby.

Dorota Braniewska

Bardzo dziękuję :) Dzięki Pani otwarciu dobrze się nam współpracowało :)

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

14 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Moim problemem jest nieśmiałość. Kiedy jestem w grupie ludzi bardzo trudno jest mi odezwać się, otworzyć się, coś o sobie opowiedzieć. Brakuję mi umiejętności społecznych.Mam wrażenie, że nie wiem jak podtrzymać rozmowę z inną osobą. Z kolei gdy przebywam z osobami których dobrze znam, to jestem bardzo otwarta, rozmowna, pewna siebie - właściwie jestem innym człowiekiem.
Poszukuję terapeuty z Warszawy pracującego w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej któremu praca z takimi problemami przychodzi łatwo. Oczekuję czegoś więcej niż "proszę otworzyć się na innych" i proszę się nie denerwować".

Witam Panią. Z opisu wnioskuję, że nieśmiałość uaktywnia się w nowym gronie ludzi, czyli spina się Pani w tych właśnie sytuacjach – wygląda to na lęk przed negatywną oceną, krytyką, czyli „jak wypadnę w oczach innych?”. To może być skutkiem m.in. nieakceptowania siebie w pełni, negatywnych przekonań o sobie i ludziach, niskiej samooceny, ale mogą być też inne przyczyny, które warto byłoby odkryć i dopasować do tego sposób pracy. Tak widzę to na pierwszy „rzut oka”. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. Czy praca z takimi problemami przychodzi mi łatwo? – uważam, że tak, jednak nie zagwarantuję Pani w 100%, że znajdę „klucz” również do Pani. : ) Dużo zależy też od dopasowania osobowości terapeuty i klienta, czyli „nadawania na podobnych falach”.
Zapraszam Panią na konsultację, podczas której mogłabym zebrać więcej informacji i coś więcej powiedzieć. Pozdrawiam. Dorota Braniewska

 Dorota Braniewska

Pytanie dotyczące depresja

Jestem po stopniowym odstawieniu Sertagenu po 2,5 roku stosowania w związku z nerwicą i somatyzacją objawów. Mniej więcej po ok. Tygodniu od zaprzestania zażywania miałam kilka nerwowych sytuacji codziennych po których powróciły mi drżenia i zachwiania równowagi. Proszę o poradę czy powinnam powrócić do zażywania tego leku, czy odstawienie nastąpiło zbyt wcześnie. Uczestniczyłam krótki okres czasu w psychoterapii ale te spotkania nie poprawiały mojego samopoczucia w żadnym stopniu więc pozostałam przy zażywania leku plus dbałość o odpoczynek, relaksację i delikatne ćwiczenia + edukacja w zakresie tej choroby.

Witam Panią. W leczeniu nerwicy z objawami somatycznymi leki zmniejszają nasilenie tych objawów oraz pomagają wyrównać nastrój, ale nie zmieniają sposobu myślenia. Psychoterapia (np. poznawczo-behawioralna choć inne nurty również) wpływa na zmianę myślenia. Leki działają w ograniczonym czasie a nowy, wyuczony sposób myślenia zostaje na zawsze.
W opisanej przez Panią sytuacji radziłabym rozpoczęcie terapii w nurcie poznawczo-behawioralnym - krótkoterminowej i nastawionej na rozpoznanie zniekształceń poznawczych, które być może powodują u Pani nawroty objawów. Leki przyjmowała Pani 2,5 roku i jest to dość długi czas biorąc pod uwagę, że już 5-6 m-cy farmakoterapii
może być wystarczającym czasem leczenia. Może być tak, że po odstawieniu leków zaczęła Pani być bardzo czujna na występowanie wszelkich objawów i dlatego niepokoją one Panią bardziej niż dotychczas.
Psychoterapia nie powodowała poprawy, bo być może sposób pracy terapeuty nie był odpowiedni dla Pani, a może nie była Pani przekonana do terapii w ogóle. Może nie był to odpowiedni moment dla Pani na terapię. To wszystko ma znaczenie. Moim zdaniem dobrze byłoby spokojnie to przemyśleć i poczekać z lekami (zawsze można do nich wrócić, oczywiście pod kontrolą lekarza), ale wesprzeć się terapią pozn-beh. Pozdrawiam

 Dorota Braniewska
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania