Moje doświadczenie

Ukończyłem studia z psychologii klinicznej dziecka i rodziny na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyłem staż w Akademickim Ośrodku Terapii Rodzin i w szpitalu psychiatrycznym w Drewnicy. Przez rok szkoliłem się w psychoterapii w nurcie Gestalt (IIPG) a w ciągu kolejnych dwóch lat ukończyłem Szkołę Psychoterapii Dzieci i Młodzieży prowadzoną przez Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodek Regeneracja. Jestem w trakcie 5-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego pod kierownictwem naukowym prof. Bogdana de Barbaro.

Doświadczenie w psychoterapii zdobywałem pracując z dziećmi, adolescentami i ich rodzinami na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Józefowie, w Ośrodku Regeneracja oraz w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży dzielnicy Bielany. Od kilku lat jestem zaangażowany w działalność Fundacji Nagle Sami gdzie wspieram dzieci i rodziców w żałobie. Na co dzień pracuję w Ośrodku Psychoterapii i Wsparcia dla Rodzin Plaster Miodu.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u prof. Katarzyny Schier i Jolanty Berezowskiej.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym korzystając z elementów terapii systemowej i podejścia Gestalt. Uważnie słucham swoich pacjentów niezależnie od ich wieku. Staram się stworzyć dla nich bezpieczną przestrzeń, w której można myśleć o uczuciach i przeżywać je.
więcej

Adres

Ośrodek Psychoterapii i Wsparcia dla Rodzin Plaster Miodu
Plac Konstytucji 6/79, Śródmieście, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja psychoterapeutyczna

130 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

200 zł

Psychoterapia dorosłych

130 zł

Psychoterapia dzieci

130 zł

Psychoterapia młodzieży

130 zł

+ 2 usługi

W jaki sposób ustalane są ceny?

1 opinia pacjenta

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
P

Pacjent

Numer telefonu zweryfikowany

Pan Adam, przede wszystkim człowiek o wielkim sercu. Profesjonalny psycholog. Przeprowadził mnie przez bardzo trudny kryzys, który nastąpił w moim życiu.
Każde spotkanie było wartościowe, rzeczowe. Pan Adam potrafi bezbłędnie nakierować mnie, bym mogła przyjrzeć się swoim emocjom, uczuciom z odpowiedniej perspektywy.
Jestem mu niesamowicie wdzięczna!!!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam taki problem unikam każdej dziewczyny nieważne czy jest atrakcyjna czy niee ale unikam każdej dziewczyny i to nawet gdy widzę metr odemnie staram sie ją obejść np drugą stroną ulicy, boje sie rozmawiać z ludźmi bo po prostu nie potrafie nie wiem o czym rozmawiać jak rozmawiać i w ogóle nie chce a na fb jest inaczej mam czasem tematy jestem pewny siebie i pisze do dziewczyn wie ktoś czemu tak jest????

Lęk przed rozmową i bezpośrednim kontaktem z drugą osobą a także wstyd utrudniający nawiązanie znajomości są częstymi problemami zarówno u młodzieży, jak i u dorosłych. Zazwyczaj u ich podłoża leżą wcześniejsze doświadczenia w relacjach międzyludzkich - w rodzinie lub między rówieśnikami. Dla każdego jednak przyczyna i sposób poradzenia sobie z tymi trudnościami jest sprawą indywidualną, bo nie ma dwóch jednakowych osób. Na szczęście na tego typu trudności często pomaga psychoterapia, zachęcam do skorzystania z pomocy specjalisty. Szkoda się męczyć. Powodzenia!

mgr Adam Lis

Jak powiedzieć mamie, że podejrzewam u siebie depresje

Dzień dobry. Jeśli podejrzewasz u siebie depresję porozmawianie o tym z rodzicami może być dobrym pomysłem, bo jest szansa, że uzyskasz wsparcie. Zazwyczaj mamy dobrze reagują na prośbę ich dziecka o pomoc. Możesz powiedzieć mamie, że chciałabyś o czymś z nią porozmawiać i zapytać, kiedy będzie na to dobry moment. Przygotujcie sobie przestrzeń do takiej rozmowy, żeby nie było to w biegu pomiędzy innymi sprawami. Możesz powiedzieć mamie, że się martwisz swoim samopoczuciem, że chyba potrzebujesz jej pomocy, ze podejrzewasz, że to może być depresja. Najlepiej w takich sytuacjach działa szczerość. Zapytaj ją, co według niej można w tej sytuacji zrobić. Możesz poprosić o umówienie wizyty u psychologa. Możesz podzielić się z nią tym, co czytałaś na ten temat w internecie i co sprawiło, że zaczęłaś podejrzewać u siebie depresję. Życzę Ci powodzenia, dobrze, że chcesz szukać wsparcia, z takimi sprawami jest bardzo trudno poradzić sobie samemu!

mgr Adam Lis

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania