Moje doświadczenie
Ukończyłam Wydział Psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego (specjalizacja psychologia kliniczna i osobowości) oraz Wydział Nauk Pedagogicznych na Akademii Pedagogiki Specjalnej (pedagogika specjalna na specjalnościach: wczesna interwencja oraz integracyjne wychowanie przedszkolne).
Ukończyłam czteroletnie, profesjonalne szkolenie w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz szkolenie w psychoterapii EMDR. Ukończyłam także liczne kursy i szkolenia z zakresu wspomagania rozwoju dziecka, interwencji kryzysowej, a także specjalistycznej pracy z dziećmi wykorzystywanymi seksualnie oraz doświadczającymi straty.
Odbyłam cykl szkoleń z zakresu terapii schematu atestowanym i prowadzonym przez członków International Society of Schema Therapy.
Jestem również autorką artykułów i książek z zakresu wspomagania rozwoju dziecka i budowania umiejętności rodzicielskich (zapraszam do lektury mojej ostatniej książki "Mój Złośnik - czyli jak nauczyć dzieci mądrego radzenia sobie ze złością").
Serdecznie zapraszam Państwa do swojego gabinetu.
Adres
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Opinia psychologiczna • Od 275 zł
Psychoterapia indywidualna (opis) • 185 zł
Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?
Pokaż innych psychologów w pobliżuUsługi i ceny
Ceny dotyczą wizyt prywatnych.
Pozostałe usługi
Opinia psychologiczna
ul. Silnikowa 15 m.154 Warszawa, Warszawa
Od 275 zł
SCHEMATIA Gabinet Psychoterapii
Psychoterapia indywidualna
ul. Silnikowa 15 m.154 Warszawa, Warszawa
185 zł
SCHEMATIA Gabinet Psychoterapii
stacjonarnie w gabinecie
Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.
4 opinie pacjentów
Ogólna ocena
Sortuj opinie według
Magdalena S.
Polecam z całego serca. Pani Agnieszka ma doskonały kontakt z dzieckiem w każdym wieku. Jest bardzo uważna, troskliwa, wspiera tak dziecko, jak i rodzica. Od wielu lat korzystamy z pomocy Pani Agnieszki w sytuacjach dla mojej córki trudnych - zaczęło się od przygotowania jej do naszego rozwodu, gdy miała niecałe 5 lat. Maja ma dziś już 12 lat i nadal bardzo chętnie kontaktuje się z Panią Agnieszką, jeśli czuje taką potrzebę. Widać, jak wiele jej to daje, jak pięknie i mądrze się rozwija, przechodząc przez swoje - nastoletnie już - mniejsze i większe trudności, problemy i kryzysy. W trudnych dla siebie sprawach zawsze szuka porady Pani Agnieszki i odnosi się do niej z pełnym zaufaniem. No i w przyszłości sama chce zostać psychologiem :-).
Twoje konto zostało usunięte
Wspaniała i ciepła osoba!
Pelen profesjonalizm połączony z ogromną empatią i zrozumieniem.
Polecam wszystkim osobom które szukają pomocy terapeuty na najwyższym poziomie.
Ania
Z panią Agnieszka spotkałam się z polecenia. To mądrą i ciepła osoba, która potrafiła zrozumieć czego mi potrzeba. Spotkałyśmy się ponad pół roku. To było trudne, a teraz widzę jak mi to pomogło. Polecam każdemu kto czasami traci wiarę w to czy coś ma jeszcze sens.
Raz jeszcze Pani dziękuję (jeśli Pani to czyta). :)))
Jacek i Basia
Profesjonalne podejscie do problemu naszego dziecka. Pani psycholog bardzo cierpliwa i skuteczna. Synek chodzi na terapie od 4 tygodni i już widac postepy. Dziekujemy za pomoc i pracujemy dalej :)
Odpowiedzi na pytania
6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Witam, chcialabym sie z Pania spotkac i porozmawiac o sytuacji dziecka po rozwodzie.
Pozdrawiam
Asia
Dzień dobry.
Serdecznie zapraszam Panią do kontaktu poprzez e-mail w celu umówienia wizyty.
Szczegóły znajdują się na stronie internetowej podanej w opisie profilu.
Z pozdrowieniami,
Agnieszka Gąstoł
Witam,
od jakiegoś czasu mamy problem z naszym 8,5 letnim synem. Jest bardzo uczuciowym dzieckiem i przywiązanym do mnie. Codziennie wieczorem jak przychodzi pora spania zaczynają się u Niego lęki. Mówi, że czuje już teraz że nie będzie mógł zasnąć, że w środki czuje takie drżenie i że to go zmusza do tego żeby nie zasypiać a On nie potrafi być silniejszy. Kiedy podchodzimy do Niego ze spokojem i próbujemy tłumaczyć mam wrażenie, że wykorzystuje to jeszcze bardziej zaczyna płakać i wymyślać coraz więcej argumentów żeby się kłaść. Kilka razy przed zaśnięciem wychodzi z pokoju bo np. boli go głowa, brzuch go boli, chce mu się wymiotować itp. Próbowaliśmy z Nim rozmawiać, Najpierw mąż któremu powiedział że nie wie dlaczego tak się dzieje, że to poprostu jest od Niego silniejsze. Mi powiedział natomiast, że boi się że jak On będzie spał to coś mi się stanie dlatego nie może zasnąć bo czuje to drżenie (strach o mnie), więc chodzi żeby sprawdzić czy wszystko ze mną dobrze dlatego wymyśla preteksty jak np. ból głowy. Myślę, że jest to bardzo prawdopodobne. Syn bardzo domaga się od nas uwagi. Praktycznie wszędzie za mną chodzi, wiecznie się chce przytulać i powtarza, że mnie kocha. No i wmawia sobie, że jest "beznadziejny" i nikt Go nie kocha. Nie wiem już jak sobie radzić. Ma wspólny pokój z 4 letnim bratem który wcześniej musi chodzić spać. Wczoraj specjalnie zagadywał brata jak położyli się spać żeby ten czasem nie zasnął. Jak już zaśnie to w nocy raczej nie chodzi. Kiedyś (zanim zaczęły się te problemu) zdarzało mu się wstawać ale to było troszkę jak lunatykowanie (rozmawiał ze mną), ale wystarczyło go skierować do łóżka i od razu spał, a następnego dnia tego nie pamiętał.
Jest osobą leniwą ale nie ma problemów w szkole, nauczyciele nie skarżą się na Niego. Jest osobą bardzo towarzyską chodź
Ja staram się rozmawiać z nim cierpliwie i tłumaczyć ale przyznaję, że sama tracę w końcu cierpliwość. Mąż jest osobą raczej stanowczą.
Czy potrzebna jest wizyta u psychologa czy może jest sposób w jaki sami możemy sobie z tym poradzić?
Z góry bardzo dziękuję za pomoc,
Pozdrawiam
Dzień dobry,
Kłopot, który Pani opisuje rzeczywiście wymaga uwagi. Wiek, w którym jest Pani syn to czas, w którym zazwyczaj, przy prawidłowym rozwoju emocjonalno-społecznym, nie powinno się nic wydarzać. Lęki o których Pani pisze - te związane z obawą o zdrowie czy życie bliskich są charakterystyczne dla tego wieku, gdyż w myśleniu dziecka pojawia się więcej realizmu. Jednakże obawa przed tym by pozostawać samemu, potrzeba ciągłej bliskości osoby szczególnie ważnej, wymaga dokładniejszego przyjrzenia się. Podobnie ze sposobem myślenia chłopca, który mówi o sobie "jestem beznadziejny, nikt mnie nie kocha". Z całą pewnością służy to zwróceniu uwagi, pochyleniu się nad nim, uzyskaniu wsparcia, ale może być też sygnałem podwyższonej wrażliwości dziecka.
Z całą pewnością dobrze byłoby spotkać się z psychologiem.
Z pozdrowieniami,
Agnieszka Gąstoł
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
Zaburzenia nastroju w Warszawie
Zaburzenia emocjonalne w Warszawie
Kryzys emocjonalny w Warszawie
Niskie poczucie własnej wartości w Warszawie
Zaburzenia osobowości w Warszawie
Zaburzenia psychosomatyczne w Warszawie
Zaburzenia w relacjach międzyludzkich w Warszawie
Zaburzenia odżywiania w Warszawie
DDA - dorosłe dzieci alkoholików w Warszawie
Więcej (15)Psycholodzy z Medicover w Warszawie
Psycholodzy z Allianz w Warszawie
Psycholodzy z INTER Polska w Warszawie
Psycholodzy z Signal Iduna w Warszawie
Psycholodzy z TU Zdrowie w Warszawie
Psycholodzy z Compensa w Warszawie
Psycholodzy z SKOK Asekuracja w Warszawie
Psycholodzy z POLMED w Warszawie
Psycholodzy z PZU Zdrowie w Warszawie
Więcej (5)