Moje doświadczenie

Jestem psychologiem, pedagogiem i certyfikowanym psychoterapeutą w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym (2023)specjalizującym się w terapii małżeńskiej, rodzinnej i indywidualnej oraz w udzielaniu porad wychowawczych rodzicom. Jestem także dyplomowanym specjalistą psychoterapii dzieci i młodzieży(2021) ze złożonym egzaminem państwowym w Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi.

Mam 31-letnie doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej i prowadzeniu psychoterapii krótko o długo terminowej a także psychoedukacji, w formie psychoterapii indywidualnej, rodzinnej oraz małżeńskiej i partnerskiej.
więcej

Adres

Agnieszka Skołyszewska Gabinet Psychoterapii i Rozwoju
Słowackiego 4/6, Tarnów

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u mgr Agnieszka Skołyszewska? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

29 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam zdiagnozowane zaburzenia osobowosci typ unikajacy, do tego depresje i fobie spoleczna; ostatnio udalo sie szczesliwie dobrac leki, dzieki czemu nie mam juz tak bolesnych mysli samobojczych. Jak wyglada i ile moze trwac psychoterapia w tym przypadku? Czy terapia grupowa na oddziale dziennym nerwic w szpitalu bylaby dla mnie odpowiednia? Dziekuje z gory za odpowiedz.

Witam, na to pytanie nie da się odpowiedzieć bez konsultacji. Zarówno w przypadku psychoterapii indywidualnej, jak i grupowej. Rozumiem, że Pan/Pani ma za sobą diagnozę, nawet propozycję terapii na oddziale. Zachęcam do zmierzenia się z otrzymanymi propozycjami.

mgr Agnieszka Skołyszewska

Leczę się psychiatrycznie od 15 lat z rozpoznaniami schizofrenii i OCD. Lekarze i psycholog w szpitalu w ostatnich dwóch latach rozpoznali u mnie zaburzenia osobowości (F61). Pytałem się o co dokładnie chodzi. W odpowiedzi usłyszałem o cechach charakteru, które akurat w sobie zawsze ceniłem. Nie wiem co mam teraz zrobić, bo cały czas słyszę że powinienem się zgłosić na psychoterapię. Tylko co ja mam powiedzieć takiemu psychoterapeucie? Czy powinienem raczej zmienić lekarza?

Witam:) Zadaje Pan pytanie, co ja mam powiedzieć psychoterapeucie? Psychoterapia to spotkanie dwóch osób, dwojga ludzi przede wszystkim, z których jedna jest specjalistą. Nie będzie Pan pozostawiony sam sobie. Pierwsze dwa- trzy spotkania mają charakter konsultacji. Prowadzący terapeuta w rozmowie/wywiadzie poznając Pana i Pana trudności będzie zadawał pytania. A Pan będzie mógł zadecydować, czy chce podjąć z nim współpracę i dawać się lepiej poznawać, by móc pracować nad sobą z jego udziałem. Decyzja może być niełatwa, zachęcam!

mgr Agnieszka Skołyszewska
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania