Adres
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Konsultacja online • 130 zł
Psychoterapia indywidualna • 130 zł
Psychoterapia depresji • 130 zł +3 więcej
Psychoterapia grupowa • 150 zł
Psychoterapia partnerska • 150 zł
Psychoterapia uzależnień • 130 zł
Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?
Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżuUsługi i ceny
Ceny dotyczą wizyt prywatnych.
Popularne usługi
Konsultacja online
ul. Wiatraki 12, Płock
130 zł
Gabinet psychologiczny Aneta Adamkowska
Psychoterapia indywidualna
ul. Wiatraki 12, Płock
130 zł
Gabinet psychologiczny Aneta Adamkowska
Pozostałe usługi
Psychoterapia depresji
ul. Wiatraki 12, Płock
130 zł
Gabinet psychologiczny Aneta Adamkowska
Psychoterapia grupowa
ul. Wiatraki 12, Płock
150 zł
Gabinet psychologiczny Aneta Adamkowska
Psychoterapia partnerska
ul. Wiatraki 12, Płock
150 zł
Gabinet psychologiczny Aneta Adamkowska
Psychoterapia uzależnień
ul. Wiatraki 12, Płock
130 zł
Gabinet psychologiczny Aneta Adamkowska
Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.
Moje doświadczenie
Prowadzi psychoterapię indywidualną w podejściu psychodynamicznym. Prowadzi grupy wsparcia. Jest biegłym psychologiem w Sądzie Biskupim Płockim. Prowadzi również ćwiczenia z psychologii na wyższej uczelni oraz szkolenia, warsztaty i treningi służące osobistemu rozwojowi. Wydaje zaświadczenia i opinie psychologiczne.
2 opinie pacjentów
Ogólna ocena
Sortuj opinie według
Abstrakcja
Pani Aneta pomogła mi 10 lat temu, kiedy byłam jeszcze dzieckiem i miałam wiele trudności. Dziś po tych 10 latach mogę jej być wdzięczna za życie.
Pacjent
Jestem bardzo zadowolona z wizyt, na które chodziłam z dzieckiem. Jestem wdzięczna Pani Anecie za pomoc, ogromne wsparcie i przyjazną atmosferę. Pomogła nam rozwiązać wiele problemów.
Odpowiedzi na pytania
27 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Czy ta osoba poradzi sobie w szkole zawodowej? A jeśli nie to co w tedy robić. Ma słabe oceny głównie 2 i 3. Na świadectwie miała 8 ocen dopuszczających i nadal się lepiej nie uczy a nie długo kończy podstawówkę. Pewnie do szkoły typu liceum czy technikum się niedostanie. Jednak co robić jeśli nie poradzi sobie w szkole zawodowej? Czy istnieje taka możliwość? Całokształt badań wskasuje na rozwój umysłowy w granicach inteligencji niższej niż przeciętna. Mocną stroną uczennicy jest uczenie się wzrokowo - ruchowe w zakresie motoryki małej w tym grafomotoryki oraz orientacja wyobraźnia i wizulacja przestrzenna (wynik przeciętny). Najsłabiej rozwinięte są zdolności do spostrzegania szczegółów rozumienie norm i zasad społecznych trwałość pamięci werbalnej oraz przewidywanie konsekwencji zdarzenia początkowego. Wyżej wymienione zdolności przyjmują bardzo niski poziom rozwoju. Podobnie rozwinięte są rozumowanie arytmetyczne synteza danych spostrzeżeniowych (ujmowanie relacji część całość) oraz pamięć słuchowa krótkoterminowa. Rozwój niższy niż przeciętny przyjmuje zdolności językowe (werbalizownie definiowanie) oraz zdolności do klsyfikowania (abstrahowanie uogólnianie porównywanie). Czyta w przeciętnym tempie w sposób wyrazowy z nielicznymi błędami typu przekręcanie wyrazów zmiana litery lub brzmienia końcówk brzmienia domysły. Uczennica wykazuje słabe rozumienie czytanego tekstu na głos. Przeciętne rozumienie stwierdza się w sytuacji czytania po cichu..... Potem pisze jeszcze że poziom graficzny pisma jest obniżony, pisze w przeciętnym tempie, wypowiedzi pisemne i ustne uczennicy są na niskim poziomie pod względem słownictwa i konstrukcji językowej, ma brakiem z matematyki z zakresu szkoły podstawowej, zaburzenia integracji funkcji percepcjino - motorycznych oraz obniżony rozwój umiejętności fonologicznych.
Trudności intelektualne często trochę niwelują się z wiekiem, jeśli mamy odpowiednią stymulację. To, że ktoś nie uczy się w szkole nie musi jeszcze oznaczać, że nie poradzi sobie w życiu. Wybór szkoły zawodowej wydaje się sensownym rozwiązaniem. Są jeszcze szkoły specjalne, lub pójście do pracy.
Niecały rok temu stwierdzono u mnie nerwice lękowo, chodziłam na terapie i brałam leki Asertin 50 i trittico na noc... leki i terapie trwały pół roku po czym stopniowo je odstawiałam na zgoda psychiatry. Wróciły mi bóle głowy ( gdy brałam leki nie miałam boli głowy, lekarz psychiatra powiedział ze to nerwicowe bóle główy ) wraz z bólami obawy ze coś mi się stanie, mam dziwne uczucia w głowie, ciepła rozlewającego, czuje w głowie tętna , mam dziewne tępe uczucia trudno do opisania, uprzykrza mi to trochę funkcjonowanie bo ciagle w tylu głowy mam pytanie czy coś mi się zaraz nie stanie. Staram się o tym nie myśleć ale trudno mi. Czy to może być nawrot nerwicy lękowej ?? Czy te uczucia w głowie mogą być spowodowane lękami ??? Miewam tez skoki ciśnienie i tętna ale to pewnie przez mój niepokój który odczuwam... są dni kiedy wszystko jest dobrze a są i takie dni kiedy o niczym innym nie myśle czy coś mi się zaraz nie stanie. proszę o jakaś poradę. Dziękuje i pozdrawiam
Pani leczenie farmakologiczne i terapeutyczne trwało bardzo krótko jak ma diagnozę nerwicy lękowej. Odczucia z ciała, o których Pani wspomina mogą być związane z lękiem, zakończeniem terapii, odstawieniem leków. Proszę skonsultować się z psychoterapeutą i kontynuować leczenie. Pozdrawiam, Aneta Adamkowska
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
Niskie poczucie własnej wartości w Płocku
Zaburzenia emocjonalne w Płocku
DDA - dorosłe dzieci alkoholików w Płocku
Zaburzenia psychosomatyczne w Płocku
Zaburzenia osobowości w Płocku
Zaburzenia w relacjach międzyludzkich w Płocku
Choroby psychosomatyczne w Płocku
DDD - dorosłe dziecko z rodziny dysfunkcyjnej w Płocku
Więcej (15)