Adresy (2)

Fundacja Instytut Dobrego Życia SensumCare
Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychologiczna (opis) • 120 zł

Konsultacja psychoonkologiczna (opis) • 140 zł

Konsultacja psychotraumatologiczna (opis) • 140 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna

Pozostałe usługi


Warszawa

Od 120 zł

Fundacja Instytut Dobrego Życia SensumCare

- konsultacja online
- czas trwania spotkania: 50 minut
- cena uzależniona od wybranego pakietu TuliCare (patrz: zakładka "o mnie")



Warszawa

Od 120 zł

Fundacja Instytut Dobrego Życia SensumCare

- konsultacja online
- czas trwania spotkania: 50 minut
- cena uzależniona od wybranego pakietu DoulaCare (patrz: zakładka "o mnie")


140 zł

Fundacja Instytut Dobrego Życia SensumCare Online

- czas trwania spotkania: 50 min
- rozmowa wideo



140 zł

Fundacja Instytut Dobrego Życia SensumCare Online

- czas trwania spotkania: 50 min
- rozmowa wideo



Warszawa

Od 120 zł

Fundacja Instytut Dobrego Życia SensumCare

- wizyta domowa związana z usługą paliatywnej opieki psychologicznej u schyłku życia
- czas trwania wizyty: 50 minut
- cena uzależniona od wybranego pakietu DoulaCare (patrz: zakładka "o mnie")

Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.

Moje doświadczenie

Jestem psycholożką, psychoonkolożką kliniczną paliatywną, doulą schyłku życia, terapeutką traumy i wykładowcą akademickim.

Ukończyłam studia psychologiczne o specjalności kliniczno-sądowej, studia podyplomowe w zakresie psychoonkologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, a także cykl szkoleń (ponad 250 godzin) z zakresu opieki skoncentrowanej na pacjencie i psychologii paliatywnej organizowanych m.in. przez PEPA National Team i Australian Government Department of Health oraz psychotraumatologii wieku rozwojowego organizowanych m.in. przez National Child Traumatic Stress Network (organizacji akredytowanej przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne, APA).

Swoją praktykę kliniczną w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz akceptacji i zaangażowania prowadzę przede wszystkim w Instytucie Dobrego Życia SensumCare, jak również w hospicjum stacjonarnym i domowym dla dorosłych w Kielcach.

Dodatkowo, od ponad 5 lat jestem wykładowcą Uniwersytetu SWPS w Katowicach, gdzie prowadzę zajęcia z szerokiego spektrum zaburzeń posttraumatycznych dzieci i dorosłych (w tym pourazowych zaburzeń rozwojowych) oraz psychologii paliatywnej.

Badawczo zajmuję się aspektami opieki paliatywnej skoncentrowanej na pacjencie i jego rodzinie oraz spektrum objawowym pourazowych zaburzeń rozwojowych nastolatków, diagnozą i terapią traumy oraz powikłanej i traumatycznej żałoby.

Jestem również współautorką dwóch artykułów naukowych poświęconych dziecięcej żałobie.

W swojej pracy wykorzystuję rozumienie stanów klinicznych i pracę terapeutyczną skoncentrowaną na pacjencie i jego rodzinie, w nurcie poznawczo-behawioralnym, poszerzoną o elementy mindfulness oraz terapii akceptacji i zaangażowania.

Zapraszam do skorzystania z następujących form wsparcia psychologicznego:

1. TuliCare, czyli wsparcie rozwoju dzieci do 5 roku życia

Mamo, Tato, czy wiesz jak ważne w życiu Twojego dziecka jest pokonywanie kolejnych kroków milowych poprzez zabawę i doświadczenie? Autorskie karty rozwoju TuliCare pomagają monitorować postępy Twojego malucha, dają Ci poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu na drodze budowania rodzicielskiej więzi.
Jak to działa? Wybierz usługę "Konsultacja dzieci i młodzieży". Po jej opłaceniu skontaktuję się z Tobą, i po krótkiej rozmowie prześlę na podany przez Ciebie adres mailowy kartę obserwacyjną kroków milowych adekwatną do wieku Twojego dziecka, do samodzielnego wypełnienia. Po jej uzupełnieniu i zwrotnym przesłaniu do mnie, opracuję zindywidualizowany raport postępów rozwojowych Twojego malucha wraz ze wskazówkami jak ten rozwój dalej wspierać.

2. TotalCare, czyli wsparcie rodziny

Oferuję wsparcie dotyczące codziennych trudności w przeżywaniu lęku, depresji, zaburzeń związanych ze stresem lub pod postacią somatyczną, interwencję kryzysową, konsultacje psychologiczne, diagnozę i terapię dorosłych oraz młodzieży powyżej 16 r.ż., w tym również terapię traumy i traumatycznej żałoby.

3. DoulaCare, czyli wsparcie pacjenta u schyłku życia oraz jego rodziny

Bycie dorosłym bywa trudne. Zwłaszcza, gdy konfrontujemy się ze skończonością, naszą własną lub naszych bliskich. DoulaCare to empatyczne towarzyszenie w odchodzeniu oraz pełna współczucia opieka, w tym w aspektach emocjonalnym oraz informacyjnym, co znacznie pomaga obniżyć poziom stresu, zapewnia komfort umierającym oraz ich najbliższym. DoulaCare to również wsparcie w żałobie po stracie bliskiej osoby. Uwaga! Wizyty domowe w zakresie psychoonkologii paliatywnej realizuję wyłącznie na terenie województwa świętokrzyskiego. Przed wyborem tej usługi proszę o kontakt mailowy celem ustalenia terminu oraz szczegółów spotkania.

Masz dodatkowe pytania? Nie zwlekaj i napisz do mnie.
więcej

1 opinia pacjenta

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej

Pacjent

Bardzo dobry specjalista - a przede wszystkim dobry człowiek. Pani doktor jest bardzo sympatyczną kobietą, która umie słuchać i potrafi pomóc . Po pierwszym naszym spotkaniu wracałam z uśmiechem na twarzy - choć od dawna nie czułam się dobrze . Bardzo polecam i pozdrawiam serdecznie! m.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania