Moje doświadczenie
Adresy (2)
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Konsultacja psychologiczna (opis) • Od 120 zł
Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?
Pokaż innych psychologów w pobliżuPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Konsultacja online
Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).
10 opinii pacjentów
Ogólna ocena
Sortuj opinie według
Twoje konto zostało usunięte
Pani Ania to świetny specjalista, potrafi bardzo dobrze diagnozować, po wizytach czuje się silniejsza. Jeśli jest to możliwe, nie patrzy na zegarek, co bardzo (pozytywnie) mnie zaskoczyło. Serdecznie polecam
Karolina
Mało mamy takich lekarzy, którzy z taką pasją i zaangażowaniem traktują swój zawód. Pani doktor to lekarz z powołania i fachową wiedzą. Chciałbym aby inni lekarze tak samo podchodzili do swoich pacjentów a nie byłoby tylu ludzi chorych, którzy latami borykają się ze swoimi problemami. Dziękuje Pani doktor.
Daria
Pani Ania to wyjątkowo ciepła i empatyczna osoba. Doskolane słucha a każde Jej stwierdzenie i „diagnoza” jest niezwykle trafna. Mimo iż Nasza współpraca dopiero się zaczyna, na ten moment jestem bardzo zadowolona. Daria
Adam K.
Pani Anna bardzo trafnie zdiagnozowała występujący u mnie problem. Nie zwracałem uwagi na sytuacje, które były źródłem moich zmartwień. Pani Anna po prostu otworzyła mi oczy i rozpoczęliśmy terapię, która przyniosła zamierzone rezultaty. Prawdziwy, szczery uśmiech od serca Pani Anny tworzy bardzo miłą atmosferę w trakcie wizyt. Z czystym sumieniem polecam tego terapeutę.
przemek
Pełen profesjonalizm, a samo spotkanie odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu - dziękuję.
Serdecznie polecam Panią Jańczak.
Pacjent
Profesjonalizm a przy tym przyjazna atmosfera i pogodne usposobienie. Pani Ania pomaga zrozumieć problem, spojżeć na niego z dystansem i podjąć słuszne decyzje. Czuje się zaopiekowana. Szczerze polecam.
Joanna
Zdecydowanie polecam. Trafiliśmy do Pani Anny w związku z problemami wychowawczymi z naszymi dziećmi. Po sesji rodzinnej Pani Anna trafnie zdiagnozowała problem i w końcu możemy zacząć działać dalej:) Dużo pracy przed nami ale Pani Anna pokazała światełko w tunelu i dała nadzieję na lepsze jutro:)
Elis
Byłam u Pani Ani w zeszłym miesiącu, bardzo dobry specjalista, uzyskałam bardzo dobry ogląd sytuacji w której jestem, mogłam spojrzeć z dystansem i podjąć korzystne dla siebie decyzje. Pani Ania pracuje całą swoją osobowością, dzięki czemu, łatwo było mi się otworzyć i zaufać. Dziękuję za pomoc.Polecam!
magdalenad
Bardzo miła atmosfera spotkania. Pani psycholog serdeczna i empatyczna. Czułam się bardzo zaopiekowana. Gabinet bardzo przytulny. Polecam.
natalia_nowak
Pani Ania jest bardzo profesjonalna i ma bogatą wiedzę. Na naszym spotkaniu stworzyła miłą i ciepłą atmosferę pomagając mi się otworzyć. Od samego początku czułam się w jej towarzystwie swobodnie przez co nie miałam problemu żeby mówić. Pani Ania zwróciła uwagę na coś, czego do tej pory nikt nie zauważył i nabrałam nadziei na to, ze mój problem uda się rozwiązać. Szczerze polecam.
Odpowiedzi na pytania
5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Chciałam zapytać o emocje. Czy zdrowe jest pozwalanie sobie na ich intensywne odczuwanie i okazywanie (oczywiście w granicach norm) czy lepiej wypracować sobie umiejętność do nieintensywnego odczuwania ich? Czy okazanie złości w reakcji na np. czyjeś lekceważenie naszych próśb jest oznaką słabości lub niedostosowania?
Dzień Dobry,
Okazywanie emocji - również tych trudnych (dla nas samych, jak i dla innych) - absolutnie nie jest oznaką słabości czy niedostosowania. Pewne z emocji odczuwamy mniej intensywniej, inne natomiast bardziej. Przy refleksji na ten temat, ważne jest przyjrzenie sytuacji/kontekstowi, w którym emocje te pojawiają się; jakiego obszaru funkcjonowania dotyczą (czy jest to reakcja stała, występująca za każdym razem - czy dotyczy jakiegoś konkretnego obszaru życia). Intensywne odczuwanie i okazywanie emocji może wynikać z kilku przesłanek. W sytuacji, gdy kwestia sposobu okazywania emocji zaczyna nas zastanawiać,warto porozmawiać o tym np. z psychologiem.
Witam.
Jestem z chłopakiem od roku czasu .
Moim problemem są codzienne kłótnie z chłopakiem o byle co . On kiedyś był bardzo za mną ,wspierał mnie,dbał o mnie,martwił się ,często pisał i dzwonił ,a teraz jest odwrotność tego . Przestał się starać . Mówiłam mu co mnie boli i czego brakuje ,ale nic z tym nie robi . Nie dawno mi napisał coś takiego " Naprawdę mam dość takich kłótni głupich i tego co się dzieję ,że aż się nie chcę rozmawiać i kłócić o jakieś głupoty .Nie rozumiem jak Ci mówię ,że nie chcę iść na spacer tylko odpocząć albo nie mam ochoty lub jestem zmęczony ,a proponuje Ci coś innego ,a i tak będzie ,że tyłka nie ruszę .Nic Ci nie poradzę ,że mi się nie chcę chodzić .Jak się jest w nowym miejscu to można chodzić i zwiedzać bo to jest ciekawe i wtedy nie ma problemu ,ja się staram i chcę starać też coś robię z tobą pójdę pojadę i wg " Na początku związku on mnie zranił ponieważ robił sobie dobrze przy zdjęciach innych dziewczyn (ze szkoły , z okolic ) . Wybaczyłam mu to ponieważ bardzo się starał ,kiedyś jak mu to wypominałam dawał pewność ,że jestem ja i ,że przeprasza ,a teraz po roku czasu jest chamski . Jak pojawia się jakakolwiek kłótnia on nie chcę rozmawiać . Ja nie panuję nad swoimi emocjami czasami ,zdarzało się ,że wyzwałam go od różnych . Bardzo tego żałuję . Staram się nie czepiać i nie kłócić ,ale naprawdę on się tak zmienił ,że ta zmiana mnie dobiła . Bardzo dziwnie ze mną piszę ,mianowicie zaprosił mnie na grilla ,ale ja nie byłam pewna czy mam iść ponieważ ,mogły by być te dziewczyny przy których to robił ,a mnie by bolał ich widok . Napisałam ,że chciałabym być ale nie wiem, a on na to " to bądź ,więcej nie będę powtarzał jesteś albo nie masz mi powiedzieć " W naszą rocznicę strasznie mnie zlewał miałam wrażenie ,że tylko będziemy siedzieć w domu ,pokłóciliśmy się, ja wyszłam z jego domu nawet za mną nie wybiegł poszedł sobie na zajęcia ze straży , pierwsza musiałam go przeprosić . Powtarza mi ,że nie potrafi więcej czułości jak ciągle jest problem o byle co ,a on go nie widzi i nie potrafi zrozumieć . Nie potrafię zrozumieć jak z wrażliwego faceta który płakał jak się pokłóciliśmy zrobił się taki zimny człowiek . On często mówi ,że dusi w sobie i też go to boli ,a już nie umie płakać jak kiedyś . Co raz rzadziej się widujemy ,bo on nie za bardzo chcę i to widzę , kiedyś sam mnie zapraszał a teraz ja się sama muszę wprosić .Bardzo proszę o pomoc .Bardzo go kocham i nie chcę się rozstawać . Czy powinnam odpuścić trochę ? Dać mu luzu ? Po jakim czasie powinnam odejść gdy to się nie zmieni ? Prosiłam go ,żeby poszedł ze mną do psychologa ,ale on nie chcę i nie widzi sensu bo my sami musimy się dogadać . On jest teraz taki trudny , bardzo mi jest przykro ,że te kłótnie ,aż tak doprowadziły ,wcześniej byliśmy zgodną parą ,a teraz czuję ,że tylko ja się staram . Pozdrawiam .
Dzień Dobry,
Sytuacja,którą opisała Pani powyżej zawiera kilka wątków,którym warto się przyjrzeć,zanim podejmie Pani decyzje,co do dalszych kroków.
Jesteście Państwo w związku od roku. Jest to czas,w którym najprawdopodobniej Państwa relacja nabiera bardziej charakteru związku aniżeli luźniej relacji/znajomości. Jest to czas kiedy partnerzy poznają się, dzielą swoimi pragnieniami i marzeniami. Jest to również czas,w którym przyglądamy się partnerowi stawiając sobie pytanie, czy jest to osoba, z którą chcielibyśmy związać się na stałe ( być może na całe życie). W tym czasie pojawia się również zaangażowanie emocjonalne.
Moment wystąpienia trudności,konfliktów w związku może mieć różne przyczyny. Warto w takiej sytuacji zwrócić uwagę na potrzeby, pragnienia,marzenia i plany każdego z partnerów. Ważną kwestią jest również możliwość wyrażenia każdego z partnerów tego, jak czuje się w tej sytuacji, w związku partnerskim, poznanie np. jego obaw,lęków czy niepokojów. Taka sytuacja może pomóc Państwu w weryfikacji aktualnej sytuacji oraz określeniu dalszych planów związanych z rozwojem relacji.
W sytuacji, gdy podjęcie takich działań - z jakichkolwiek przyczyn - jest utrudnione, warto zgłosić się do psychologa/psychoterapeuty,który wesprze Państwa swoją osobą.
Pozdrawiam serdecznie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
Zaburzenia emocjonalne w Poznaniu
Zaburzenia nastroju w Poznaniu
Niskie poczucie własnej wartości w Poznaniu
Zaburzenia osobowości w Poznaniu
Zaburzenia psychosomatyczne w Poznaniu
Zaburzenia w relacjach międzyludzkich w Poznaniu
Zaburzenia odżywiania w Poznaniu
Problemy wychowawcze w Poznaniu
Zaburzenia koncentracji w Poznaniu
Więcej (15)Psycholodzy z Medicover w Poznaniu
Psycholodzy z POLMED w Poznaniu
Psycholodzy z INTER Polska w Poznaniu
Psycholodzy z Allianz w Poznaniu
Psycholodzy z SKOK Asekuracja w Poznaniu
Psycholodzy z Compensa w Poznaniu
Psycholodzy z TU Zdrowie w Poznaniu
Psycholodzy z Signal Iduna w Poznaniu
Psycholodzy z Enel-med w Poznaniu
Psycholodzy z PZU Pomoc w Poznaniu
Psycholodzy z PZU Życie w Poznaniu
Więcej (7)