Adresy (2)
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Konsultacja psychoterapeutyczna (opis) • 220 zł
Psychoterapia indywidualna (opis) • 220 zł
Psychoterapia par i małżeństw (opis) • 350 zł +2 więcej
Psychoterapia w języku rosyjskim / Психотерапия на русском языке (opis) • 220 zł
Psychotherapy in English (opis) • 220 zł
NIP
Adres firmy
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Sposób płatności: Przelew na konto
Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.
Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.
W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.
Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.
Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.
Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).
NIP
Adres firmy
Usługi i ceny
Ceny dotyczą wizyt prywatnych.
Popularne usługi
Konsultacja online
220 zł
Konsultacje online
Pierwsze wstępne spotkanie z psychoterapeutką - zbadanie obszaru do pracy terapeutycznej (spotkań konsultacyjnych może być więcej, np. 3).
Wizyta nie służy udzieleniu porady psychologicznej.
Czas konsultacji to 50 minut.
Konsultacja psychoterapeutyczna
Zgoda 4/16, Warszawa
220 zł
Gabinet Psychoterapii Gestalt Anna Zwęglińska
Pierwsze wstępne spotkanie z psychoterapeutką - zbadanie obszaru do pracy terapeutycznej (spotkań konsultacyjnych może być więcej, np. 3).
Wizyta nie służy udzieleniu porady psychologicznej.
Czas konsultacji to 50 minut.
Psychoterapia online
220 zł
Konsultacje online
Osoba dorosła 18+, psychoterapia indywidualna.
Wizyta trwa 50 min
Pozostałe usługi
Psychoterapia indywidualna
Zgoda 4/16, Warszawa
220 zł
Gabinet Psychoterapii Gestalt Anna Zwęglińska
Osoba dorosła - 18+
Wizyta trwa 50 min
Psychoterapia par - pierwsza wizyta
350 zł
Konsultacje online
Spotkanie konsultacyjne online dla par i małżeństw, trwa 50 min celem ustalenia obszaru do pracy terapeutycznej.
Psychoterapia par i małżeństw
Zgoda 4/16, Warszawa
350 zł
Gabinet Psychoterapii Gestalt Anna Zwęglińska
1sza konsultacja oraz kolejne sesje psychoterapii
Psychoterapia w języku rosyjskim / Психотерапия на русском языке
Zgoda 4/16, Warszawa
220 zł
Gabinet Psychoterapii Gestalt Anna Zwęglińska
длится 50 минут
220 zł
Konsultacje online
длится 50 минут
Psychotherapy in English
Zgoda 4/16, Warszawa
220 zł
Gabinet Psychoterapii Gestalt Anna Zwęglińska
1st consultation and the next psychotherapy sessions (if agreed), for adults (18+).
Consultation it's not about psychology advices.
Session lasts 50 min
220 zł
Konsultacje online
1st consultation and the next psychotherapy sessions, for adults (18+)
Session lasts 50 min
Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.
Moje doświadczenie
Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz par w gabinecie prywatnym w centrum Warszawy oraz online, w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim. W swojej pracy korzystam z podejścia Gestalt, Somatic Experiencing oraz ACT.
Pracuję psychoterapeutyczne z osobami dorosłymi w obszarach:
- doświadczanego stresu oraz radzenia sobie z nim,
- lęku oraz ataków paniki,
- stanów obniżonego nastroju - depresji,
- trudności w budowaniu lub utrzymywaniu relacji,
- żałoby,
- straty,
- kryzysów,
- trudnych doświadczeń życiowych,
- emocjonalnego jedzenia,
- zaburzeń odżywiania - anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się
oraz z osobami, które zgłaszają brak satysfakcji z życia, czują się zagubione, szukają sensu i chcą się rozwijać poprzez rozwój samoświadomości.
Zapraszam do bezpośredniego kontaktu.
9 opinii pacjentów
Ogólna ocena
Sortuj opinie według
J.
Trafiłem do p. Ani w trudnym momencie mojego życia. Wydawało mi sie, że moje życie nie ma sensu - praca niby ok, a jednak mnie nie cieszy, nie byłem wstanie być w związku dłużej niż kilka miesięcy, przestałem spotykać się z przyjaciółmi. Po ponad roku terapii widzę i wiem, że mogę zmienić i zmieniam swoje życie. Pani Ania okazała mi dużo życzliwości, pomagała mi zrozumieć jak ja też uczestniczę albo nie uczestniczę w moim życiu. W ktorymś momencie zrozumiałem i chciałem zacząć czuć się lepiej. Nie skończyłem jeszcze terapii, jednak czuję się o wiele lepiej niż ten rok temu, gdy się zgłosiłem. Mamy ustalone nad czym pracujemy, część z rzeczy ktore zgłosiłem zostały wyleczone, część okazało się tylko wstępem do głębszej pracy, co teraz rozumiem.
Jestem wdzięczny za wsparcie i cierpliwość, bo wiem, że nie zawsze jest ze mną łatwo :) Rozumiem też, że na pewne zmiany potrzeba czasu, zaufania do terapeuty. Chciałbym od siebie dodać, że nie wrato czekać, gdy człowiekowi jest źle i po prostu zgłosić się po pomoc do psychoterapeuty czy psychiatry.
R.S.
W pierwszej kolejności chciałbym zaznaczyć, iż odbyłem u Pani Zwęglińskiej 13 sesji.
Nie będę poruszać skuteczności/wad/zalet nurtu Gestalt ani jakkolwiek podważać przygotowanie merytoryczne Pani Zwęglińskiej, gdyż nie jestem osobą kompetentną do tego typu oceny. Skupię się natomiast na rzeczach, o których mogę się wypowiedzieć jako klient, a które spowodowały, iż zrezygnowałem z psychoterapii.
1. Przyszedłem do Pani Zwęglińskiej ze złożonym (moim zdaniem), wieloobszarowym problemem. Na koniec pierwszej sesji zapytałem Panią Zwęglińską, czy jest w stanie pomóc mi rozwiązać ten problem. Odpowiedziała, że tak. Na jakiej podstawie? Na podstawie zaledwie 50 minut rozmowy, gdzie jedyne co zrobiłem to pokrótce przedstawiłem się i opisałem powierzchownie swoje obecne życie?
Tak czy inaczej wtedy się nad tym nie zastanawiałem. Pozytywna odpowiedź na postawione przez mnie (nieco na wyrost) pytanie dała mi trochę nadziei na poprawę mojej sytuacji i w największym stopniu zachęciła mnie by kontynuować wizyty u Pani Zwęglińskiej.
2. Na kolejnych 9 spotkaniach napoczęliśmy kilka dość ważnych dla mnie obszarów mojego problemu, niemniej w moim odczuciu Pani Zwęglińska nie wykazywała ani wyraźnej chęci, ani zainteresowania, aby którymkolwiek z nich zająć się dogłębniej. Odniosłem wrażenie, że na każdej sesji rozmawialiśmy o czymś, lecz tak naprawdę ta rozmowa do niczego nie prowadziła. Z każdym kolejnym spotkaniem miałem coraz większe poczucie, że płacę i płacę, a nic się nie dzieje.
3. Na 11. spotkanie przyszedłem z zamiarem poruszenia kwestii zmian spowodowanych psychoterapią. Mimo, iż sam żadnych nie zauważałem, to jednak chciałem zadać Pani Zwęglińskiej pytanie, czy ona jako specjalistka w dziedzinie coś zauważa. Pani Zwęglińska poinformowała mnie, że jakieś zmiany już zauważa. Przy okazji doprecyzowała, że statystycznie klient pierwszych zmian doświadcza po 25 sesjach (może być wcześniej albo później zależnie od osoby).
W tym momencie poczułem się trochę zwiedziony, gdyż dopiero na 11. spotkaniu pani Zwęglińska poinformowała mnie o rzeczywistej (choć przybliżonej) perspektywie czasowej dla pojawienia pierwszych zmian w moim życiu. Na pierwszym spotkaniu wyraźnie zaznaczyła, iż jako jej klient mam prawo oczekiwać zmian. Jednakże nie poinformowała należycie kiedy właściwie mogę się ich spodziewać.
4. Podczas rozmowy o zmianach wybuchło małe spięcie, gdy przyznałem się, że mam ustalony swój budżet, po przekroczeniu którego chciałbym widzieć jakiekolwiek efekty naszych spotkań. Reakcja Pani Zwęglińskiej trochę mnie zaskoczyła. Zarzuciła mi, że ją oszukiwałem przez wszystkie poprzednie spotkania zatajając ww. informację. Reakcja ta, niezależnie od wszystkiego, była w mojej opinii niewłaściwa. Z sesji wyszedłem zdenerwowany, z niesłusznym poczuciem winy.
5. Mimo wszystko przyszedłem na 12. sesję, lecz tym razem oczekiwałem wyjaśnień dla reakcji Pani Zwęglińskiej z poprzedniej sesji. Dowiedziałem się, iż reakcja ta była spowodowana osobistymi doświadczeniami i przeżyciami Pani Zwęglińskiej. Rozumiem to, niemniej przenoszenie swoich problemów z życia prywatnego na klienta moim zdaniem nie powinno mieć miejsca.
6. Podczas rozmowy na 12. sesji Pani Zwęglińska przyznała się, że prowadzi psychoterapię z mężczyznami zaledwie od pół roku. Tym samym zataiła przede mną jako klientem tak istotną informację. Gdybym dowiedział się o tym od razu na którymś z pierwszych spotkań, to pewnie bym zrezygnował i nie tracił dalej czasu, energii i pieniędzy.
Na 13. sesję przyszedłem chyba tylko z przyzwyczajenia. Niemniej odbyłem ją z poczuciem braku zaufania do Pani Zwęglińskiej. Na szczęście po 13. sesji opamiętałem się i zrezygnowałem.
7. Na koniec mały dodatek. Pani Zwęglińska to drugi psychoterapeuta, u którego byłem. W przypadku pierwszego zrezygnowałem już po pierwszym spotkaniu (nie spodobał mi się). Gdy na którymś ze spotkań wspomniałem o tym Pani Zwęglińskiej, ona zapytała mnie o imię i nazwisko tego psychoterapeuty. Uważam, że zadawanie takich pytań (gdy ta druga osoba z branży jest stawiana w negatywnym świetle), jest zupełnie nie na miejscu.
Efekt moich sesji u Pani Zwęglińskiej to brak jakiejkolwiek poprawy i pieniądze praktycznie wyrzucone w błoto.
mgr Anna Zwęglińska
Dziękuję za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami, chętnie się odniosę, ponieważ widzę, jak dużo emocji Pan tutaj zostawił. Psychoterapia Gestalt należy do nurtu terapii humanistycznych. Gestalt to: fenomenologia, egzystencjalizm, relacyjność, doświadczenie, holizm. Pierwsze spotkania z terapeutą to spotkania bardziej konsultacyjne, które służą zbadaniu i nakreśleniu obszarów do pracy terapeutycznej, sprawdzeniu czy możliwa jest zmiana w tych obszarach i czy osoba jest gotowa w ogóle na zmiany. Podczas tych spotkań słucham z uwagą, notuje i dopytuje, aby poznać świat zewnętrzny i wewnętrzny klienta, zobaczyć jaki ma dostęp do swoich emocji i uczuć, jaką ma świadomość siebie. Terapia Gestalt może być krótkoterminowa/kryzysowa (kilka spotkań i jeden temat nad którym chce pracować klient) oraz długoterminowa (od roku do kilku lat i tylu obszarów pracy terapeutycznej ile klient chce poruszyć). Długość terapii zależna jest od potrzeb klienta, ale też od jego zaangażowania w psychoterapię, na tyle na ile jest to dla niego możliwe. Jako terapeutka służę wsparciem i wiedzą, superwizję swoją pracę regularnie i podnoszę kwalifikacje. Nie jestem wstanie wprowadzić zmian w życiu klienta, tutaj odpowiedzialność jest po stronie tej osoby. 13 spotkań nie jest wystarczającym czasem, aby uznać terapię za zakończoną, jednak już na pierwszym spotkaniu udzielam informacji, z jakimi obszarami możemy pracować. Realizacja zmiany i celów psychoterapii często przychodzą po dłuższym czasie niż 3 miesiące. Pracuję jednakowo z kobietami i mężczyznami, biorąc pod uwagę swoje doświadczenia prywatne i nie uważam, że jako terapeuta jestem zobowiązana do przyjmowania słów, które mnie przekraczają i obrażają. Na szczęście nie muszę "się podobać" każdemu i jestem wdzięczna, że pozwolił Pan sobie na te 13 sesji, dając szansę przede wszystkim sobie. Może jest też tak, że jednak ten czas w terapii zaowocował spotkaniem się ze sobą i uświadomieniem czegoś, nad czym ciężko na ten moment pracować. A to już coś! Życzę wszystkiego dobrego na drodze rozwoju.
Patryk
Świetna psychoterapeutka!
Pani Ania od samego początku otoczyła mnie bezpieczeństwem. Przyszedłem do niej z lękiem i stresem, który uniemożliwił mi codzienne funkcjonowanie. Przed spotkaniem codzienne życie przestało mnie cieszyć, aż pewnego dnia byłem tak ogarnięty strachem, że odcięło mnie od rzeczywistości i jedyne co mogłem robić, to leżeć. Nie chciało mi się wstawać rano.
Przyszedłem do Pani Ani i po pierwszym spotkaniu poczułem się lepiej. Na spotkaniach omawialiśmy tematy z zakresu bezpieczeństwa, finansów, więzów rodzinnych, czy kryzysu w pracy i ze wszystkim sobie poradziłem. Uporałem się z problemami dużo wcześniej, niż Psychoterapeutka mówiła, że to będzie trwać. Teraz z powrotem jestem szczęśliwy. Bardzo polecam.
Martyna
Jestem bardzo zawiedziona wizytą u Pani Anny. Bardzo długo szukałam lekarza, który może wesprzec mnie i mojego męża. On był sceptycznie nastawiony, ale wyraził zgodę na teriapię, O terapii małżenskiej słyszałam dobre rzeczy - lekarz jest neutralny, na pierwszym spotkaniu pyta o pozytywne rzeczy w związku itd..Natomiast na pierwszym spotkaniu pani Anna wzięła stronę mojego męża i nawet on po spotkaniu stwierdził,że to było dziwne. Stwierdziła po 20 minutach, że skoro chodziłam do psychologa to do złego (bo mówiłam że chodziłam do psychologa). Jesteśmy małżeństwem międzynarodowym i obecnie mieszkam w innym kraju. Stwierdziła rzecz oczywistą- różnice kulturowe. Zdaję sobie sprawę, że psychoterapeuta nie daje gotowych rozwiązań, ale idąc na terapię uważam, że obie osoby powinny czuć się komfortowo i powinny dostrzec rzeczy, nad którymi warto pracować. Pani Anna stwierdziła zaś, że mamy inne oczekiwania i nie pasujemy do siebie. Jesteśmy w związku wiele lat i jest są między nami uczucia, po to poszliśmy na terapię, aby sobie pomóc, to zaś co Pani Anna powiedziała to osąd.,Sądzę, że dobry psycholog małżeński dba o uczucia obojga partnerów. Nawet mój mąż, za którym była w trakcie rozmowy stwierdził, że było to stronnicze i nie chce już kontynuować sesji. Rzadko piszę komentarze, ale chciałam to napisać, bo 220 zł to nie są małe pieniądze, a nie jest to osoba, która poprowadzi w neutralny sposób rozmowę., Wszystkie komentarze na temat mojego byłego psychologa - że nie był dobry i że ja i mój mąż nie pasujemy do siebie po 30 minutach rozmowy...Uważam to za nieprofesjonalne zachowanie. Odradzam każdemu kto szuka psychoterapeuty i obawia się zarazem pierwszej wizyty. Sfera emocjonalna człowieka jest delikatna i są trudne momenty w życiu, w których sam nie radzi sobie z emocjami, czasem postępuje niewłaściwie, ale mimo tego, uważam, że psychoterapeuta nie powinien osądzać i wydawać wyroków jak miało to miejsce podczas mojej terapii. Szukamy dalej psychoterapeuty, ktory nam pomoże. Pani Annapowiedział na zakonczenie sesji - nie wiem, czy mogę pomóc. Nawet mój mąż który był wyróżniany podczas sesji stwierdził, że pani doktor nie dba o komfort obojga partnerów Jemu, mimo miłego traktowania, nie podobały się zajęcia. Ja i mój maż oczekujemy, że oboje będziemy rozumiani, natomiast pani doktor zdecydowała obrać jedną stronę i udowodnić kto ma rację a kto nie. Bardzo zależało mi na psychotepii, mój mąż był negatywnie zastawiony. Przekonałam go i to spotkanie zniechęciło go, jednakże próbuję zmienić jego nastawienie ponownie. Szukam nowego specjalisty, gdyż wierzę, że właśnie w takich trudnych przypadkach jak nasz psychoterapeuta może i powinien próbować pomóc. Pani Anna może być dobrym psychoterapeutą indywidualnym - tego nie wiem, ale spotkanie terapii dla par wyglądało jak rozmowa z koleżanką, która ma silne opinie na różne tematy i ocenia. Pani Anna bierze jedną stronę i nawet ta osoba wspierana przez nią nie jest szczęśliwa. Na większości terapii pojawiają się pozytywne pytanie do małżonków, u Pani Anny tylko negatywne. Wszystkim osobom które obawiają się psychoterapeuty odradzam tego psychologa. Jest mi przykro tylko, ponieważ spotkanie to doprowadziło do kłótni między nami - w związku z tym, że Pani Anna widziała moje błędy i tylko na nich się skupiła, doprowadziło to do naszej sprzeczki później. Nie sądzę, że tak terapia powinna wyglądać. Piszę ten komentarz dla osób, które tak jak ja zastanawiają się nad wyborem psychoterapeuty i mają obawy.
mgr Anna Zwęglińska
Pani Martyno, nie jestem lekarzem, nie jestem psychologiem, jestem psychoterapeutą. Każdy z tych zawodów posiada inne kompetencje.
Jako psychoterapeuta wspieram w zmianie określonej właśnie na pierwszym spotkaniu. Podczas tego spotkania nie udało się Państwu znaleźć i wyrazić faktycznego problemu z którym się Państwo zgłaszacie, i też każde z Was miało inne oczekiwania co do tego czym ta terapia ma się zakończyć. Zasady, które panowały podczas spotkania m.in. brak przerywania osobie, która mówi, mówienie od siebie o swojej perspektywie i o swoich uczuciach były łamane wielokrotnie podczas spotkania. W takiej sytuacji nie mam jak pomóc. Konfrontacja ze sobą, konfrontacja z partnerem i konfrontacja z psychoterapeutą nie należą do najłatwiejszych, ale to też jest częścią procesu. Psychoterapia par nie jest miejscem na pracę w ramach swoich osobistych problemów i trudności, ponieważ nie ma na nią tutaj miejsca i przestrzeni.
Dziękuję za podzielenie się swoją opinią i życzę powodzenia w szukaniu kolejnej psychoterapii.
K.W
Do gabinetu przyszłam ze złożonymi problemami. Po wstępnych konsultacjach Pani Ania przedstawiła mi plan na terapię. Cała moja psychoterapia odbywała się nurcie Gestalt silnie związanych z moją psychosomatyka. Na każdym spotkaniu czułam się bardzo zaopiekowana. Pani Ania jest bardzo dobrym słuchaczem, dba o bezpieczna atmosferę w gabinecie. Mam do niej ogromne zaufanie. Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania i troski o pacjenta. Moja terapia była terapia tzw. kryzysową ale dzięki współpracy z Panią Anią poradziłam sobie ze wszystkim z czymś przyszłam. Po terapii jestem nowa osoba,wzmocnioną i bardziej świadoma siebie. Jeśli kiedykolwiek przyszłoby mi znów skorzystać z pomocy psychoterapii,wrócę tylko to tego gabinetu! Polecam Panią Anie z całego serca wszystkim szukającym ludzkiego podejścia.
D. K.
Od pierwszego spotkania z Panią Anną nabrałam zaufania do jej osoby. Jest psychoterapeutką, która wykazuje ogromną empatię, jednocześnie nie wskazując gotowych rozwiązań. Pacjent dochodzi do nich sam, przy uważnej i akceptującej obecności Pani Ani. Polecam z całego serca!
Anna
Pani Anna jest niezwykle ciepłą osobą, której bardzo łatwo zaufać. Niemal od razu nawiązała relacje z osobą znajdującą się w kryzysie - ze mną. Była pełna empatii i zrozumienia.
Sama jestem psycholożką, dlatego bywam mocno krytyczna względem terapeutów, bo przecież „ja to wszystko doskonale wiem”, a jednak, spojrzenie na moje sprawy z innej perspektywy, dało mi do myślenia.
Zdecydowanie polecam!!!
Agnieszka J
Byłam Mega zadowolona z każdej sesji z tą Panią. Oczywiście gdy zajdzie taka potrzeba będę polecała Panią Anię
Odpowiedzi na pytania
3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Dzień dobry. Mam 26 lat chodzę na terapię do Pani psycholog. Byłam już na kilku spotkaniach. Nigdy nie umiem się otworzyć, nie odpowiadam też na pytania. Jestem bardzo nieśmiała. Na ostatnim spotkaniu ta Pani powiedziała, że na następną wizytę powinnam przyjść z którymś z rodziców. Czy mogę odmówić? Chciałabym jednak chodzić na te spotkania sama. Czy to dobre rozwiązanie, żeby w moim wieku przychodzić jeszcze na terapię z rodzicami?
Dzień dobry. Czy psycholog wyjaśnił Pani dlaczego chciałby, aby Pani przyszła na następną wizytę w rodzicem? Jest pani dorosłą osobą (ma Pani skończone 18 lat) i pomysł pojawienia się w takim wieku z rodzicem może być powodowany troską o pani zdrowie i życie przez psychologa. Jednocześnie, to Pani podejmuje decyzję czy zgodzi się na to aby na Pani sesji pojawił się rodzic.
Mam zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne i przyjmuje lek Escitil 10mg. Jestem po konsultacji psychiatrycznej i zalecono mi uczęszczać na psychoterapię. Zastanawiam się ile powinna trwać taka terapia i jak często (np. raz w tygodniu czy częściej) oraz czy jest szansa pozbycia się zaburzeń tylko poprzez leczenie farmakologiczne. Jestem też osobą wysoko wrażliwą i ciężko mi odnaleźć się w nowych sytuacjach.
Dzień dobry, osoby wysoko wrażliwe mogą bardzo skorzystać na psychoterapii, w każdym nurcie. Uczą się jak odnaleźć się w społeczeństwie, w trudnych sytuacjach, ze swoimi lękami. Łączenie farmakologii i psychoterapii to najlepsze rozwiązanie, sama farmakologia to tylko "zaleczanie" objawu, a psychoterapia pozwoli zobaczyć siebie i uświadomić sobie swoje mocne strony. A nad tymi słabszymi pracować.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
Najczęściej zadawane pytania
-
Jaki jest zakres porad oferowanych przez Anna Zwęglińska?Anna Zwęglińska to psychoterapeuta. Na podstawie swojego doświadczenia i wykształcenia Anna Zwęglińska oferuje usługi takie jak: konsultacja psychoterapeutyczna, psychoterapia indywidualna, Psychoterapia w języku rosyjskim / Психотерапия на русском языке, psychotherapy in English, psychoterapia par i małżeństw, konsultacja online, psychoterapia online, psychoterapia par - pierwsza wizyta.
-
Gdzie Anna Zwęglińska ma swój gabinet?Anna Zwęglińska przyjmuje pod adresem:
- Zgoda 4/16 Warszawa
-
Czy Anna Zwęglińska przyjmuje online, bez konieczności pojawiania się w placówce?Tak, Anna Zwęglińska oferuje konsultacje online. Wybierz opcję „konsultacja online” przy umawianiu wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
-
Jak Anna Zwęglińska akceptuje płatności po wizycie?Metody płatności, które akceptuje Anna Zwęglińska to: Gotówka, Przelew na konto.
-
W jakich językach konsultuje Anna Zwęglińska?Języki, których używa Anna Zwęglińska to polski, angielski, rosyjski.
-
Jak Anna Zwęglińska umawia wizyty?Anna Zwęglińska używa kalendarza ZnanyLekarz, dlatego na stronie widzisz aktualne terminy. Wystarczy, że wybierzesz datę i godzinę, które odpowiadają Ci najbardziej. Umawianie wizyty jest darmowe, a tuż przed terminem wyślemy Ci przypomnienie.
-
W jakich godzinach przyjmuje Anna Zwęglińska?Anna Zwęglińska może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
-
Anna Zwęglińska: co mówią pacjenci?9 osób dodało swoją opinię. Anna Zwęglińska ma średnią ocen 4 (na 5 gwiazdek).
-
Jakie ubezpieczenia akceptuje Anna Zwęglińska?Anna Zwęglińska nie przyjmuje w ramach ubezpieczenia, tylko w ramach płatnych wizyt prywatnych. W razie wątpliwości zalecamy kontakt ze specjalistą.
Niskie poczucie własnej wartości w Warszawie
Zaburzenia nastroju w Warszawie
Kryzys emocjonalny w Warszawie
Zaburzenia emocjonalne w Warszawie
Zaburzenia osobowości w Warszawie
Zaburzenia odżywiania w Warszawie
DDA - dorosłe dzieci alkoholików w Warszawie
Zaburzenia psychosomatyczne w Warszawie
Zaburzenia w relacjach międzyludzkich w Warszawie
Choroba afektywna dwubiegunowa w Warszawie
Choroby psychosomatyczne w Warszawie
Więcej (15)