Adres

Osteopatica Bartosz Sikorski
Tomaszowska 6/1, Krzyki, Wrocław


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Karta płatnicza, Gotówka
71 776..... Pokaż numer


NIP

8941591279

Adres firmy

Tomaszowska 6, lok. 1, Wrocław

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Tomaszowska 6/1, Wrocław

250 zł

Osteopatica Bartosz Sikorski

Zabiegi z zakresu osteopatii prowadzi Bartosz Sikorski, osteopata D.O., mgr fizjoterapii



Tomaszowska 6/1, Wrocław

250 zł

Osteopatica Bartosz Sikorski

Zabiegi z zakresu osteopatii prowadzi Bartosz Sikorski, osteopata D.O., mgr fizjoterapii



Tomaszowska 6/1, Wrocław

250 zł

Osteopatica Bartosz Sikorski

Zabiegi z zakresu osteopatii prowadzi Bartosz Sikorski, osteopata D.O., mgr fizjoterapii

Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.

Moje doświadczenie

Jestem absolwentem AWF we Wrocławiu wydz. fizjoterapii. Ukończyłem również 5 letnie studia podyplomowe w dziedzinie Osteopatii w Sutherland College of Osteopathic Medicine. Stale podnoszę i aktualizuję swoją wiedzę na licznych szkoleniach podyplomowych w Polsce i zagranicą. Jestem wykładowca Polskiej Akademii Osteopatii Osteon. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu manualnym ostrego i przewlekłego bólu, urazów sportowych, a także zaburzeń funkcjonalnych dzieci i dorosłych.

Od 2013 - Wykładowca w Polskiej Akademii Osteopatii (PAO) Osteon
Od 2011 - Asystent w Polskiej Akademii Osteopatii "Osteon"
Od 2007 - praktyka prywatna - Osteopata
2005-2011 Koordynator ds. fizjoterapii w CKiR Sp. z o.o. Filia we Wrocławiu . Zarządzanie zespołem fizjoterapeutów, Fizjoterapeuta - obsługa pacjentów ambulatoryjnych.
2000-2005 Fizjoterapeuta w CKiR Sp. z o.o. w Konstancinie - Jeziornej. Prowadzenie terapii w ramach Oddziałów: stacjonarnego i ambulatoryjnego.
więcej

263 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
T
Lokalizacja: Osteopatica Bartosz Sikorski osteopatia

Nareście ktoś z wiedzą i pasją. Po wielu miesiącach bòlu pojawiła się nadzieja, że Pan Bartosz pomoże.

J
Lokalizacja: Osteopatica Bartosz Sikorski osteopatia

Pan Sikorski zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie - byl uprzejmy, zaangazowany, podszedl do mojej sytuacji z szacunkiem i empatia. Niestety po dwoch wizytach moje bole glowy tylko troche sie poprawily, i biorac pod uwage koszty wizyt prywatnych, postanowialam zrezygnowac z kontynuacji leczenia.

Kilka miesiecy pozniej odkrylam, ze przyzczyna moich bolow glowy (oraz wielu innych dolegliwosci ze strony innych systemow) jest nietolerancja histaminy (HIT). To na pewno bylo jednym, byc moze glownym, powodem malej skutecznosci terapii.

A
Lokalizacja: Osteopatica Bartosz Sikorski osteopatia dziecięca

Konkretny, rzeczowy, zna sue na tym co robi, polecam

E
Lokalizacja: Osteopatica Bartosz Sikorski osteopatia dziecięca

Serdecznie polecam!!! Świetny specjalista dla maluszków!!!

I
Lokalizacja: Osteopatica Bartosz Sikorski osteopatia

Bardzo dobry osteopata. Duża wiedza, komunikatywny. Tłumaczy pacjentowi wszystkie działania, prowadzi przez cały okres leczenia.

J
Lokalizacja: Osteopatica Bartosz Sikorski osteopatia

Generalnie reklamować nie trzeba. Gratki za pracę, profesjonalizm oraz skuteczność!

Z
Lokalizacja: Osteopatica Bartosz Sikorski osteopatia

Jestem pacjentką Pana Bartosza Sikorskiego od blisko 20 lat.
Leczenie jest na najwyższym poziomie: skuteczność, doskonały kontakt, wysoka kultura osobista. Dokładny wywiad i staranność w podejściu do pacjenta.
Pan Bartosz Sikorski pomógł już wielu osobom, którym poleciłam ten gabinet.

G
Lokalizacja: Osteopatica Bartosz Sikorski osteopatia dziecięca

Bardzo przyjemna wizyta. Pan Bartosz wszystko wyjaśnił, co może być przyczyną kolek u dziecka. Podejście super, dziecko zero stresu, wręcz usypialo w rekach Pana Bartosza. Dostaliśmy pracę domową jak postępować żeby dziecku pomóc. Również nie bylo problemu żeby po wizycie w poczekalni nakarmić piersią. Polecam

M
Lokalizacja: Osteopatica Bartosz Sikorski osteopatia dziecięca

Bardzo dziękujemy za miłą i rzeczową wizytę z maluszkiem :) przemiły lekarz i ma piękny gabinet. Z całego serca dziękujemy !

D
Lokalizacja: Osteopatica Bartosz Sikorski osteopatia

Polecam! Pan Bartosz pewnie i rzeczowo rozpoznał problem. Profesjonalne a jednocześnie empatyczne podejście bardzo mi odpowiada.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące ból barku

Obwodowa ciasnota podbarkowa 3-4mm. Geody w okolicach przyczepu IST tworzą nieregularną strefę o przekroju max 15mm i głębokości 4mm. Do różnicowania nakładanie się entezopatii przyczepu IST na wcześniejsze uszkodzenie typu Hill-Sachs. Dodam, że jestem sportowcem i gram tenis. Jakie zalecenia do terapii fizjoterapeutycznej czy opisany problem nadaje się tylko do operacji ?

Obwodowa ciasnota podbarkowa, czyli zmniejszenie przestrzeni pomiędzy wyrostkiem barkowym i głową k. ramiennej < 7mm (mierzone na podstawie co najmniej RTG) jest objawem poważnego uszkodzenia ścięgna stożka rotatorów. Dodatkowo obecność Geod wskazuje na wcześniejsze uszkodzenia podchrzęstne kości i często jest już objawem istotnej choroby zwyrodnieniowej. Dodatkowo ryzyko uszkodzenia kostnego typu Hill-Sachs, któremu często towarzyszy objaw niestabilności stawowej i uszkodzenia obrąbka wskazują na konieczność konsultacji lekarza chirurga ortopedy, dobrze żeby to był specjalista w zakresie urazów sportowych, np. Prof. dr hab. med. Przemysław Lubiatowski. Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami, że bez badania klinicznego trudno planować proces ewentualnego leczenia zachowawczego w tym fizjoterapii, ale ewidentne obiektywne objawy uszkodzeń wskazują raczej na konieczność leczenia, które wykracza poza możliwości fizjoterapii na tym etapie (ewentualnie na minimalizowaniu nawracających stanów zaostrzeń) , tym bardziej jeśli myśli Pan o dalszym kontynuowaniu aktywności sportowej. O osteopatii, terapii manualnej, czy fizjoterapii pomyślałbym po wykluczeniu konieczności leczenia operacyjnego lub jako o przygotowaniu do ewentualnego zabiegu i kontynuacji w celu przywróceniu funkcjonalności stawu barkowego po.
Z poważaniem
Bartosz Sikorski,
fizjoterapeuta, osteopata D.O.

mgr Bartosz Sikorski

#kośćogonowa #kośćguziczna #zwichnięcie

Cześć,

Zwichnąłem kość ogonową. Lekarze próbowali ja raz nastawić, ale „wychodziła”, tak jakby jakieś łączenia były pozrywane. Tak powiedzieli. Poinformowali mnie że mam iść do domu na 6-8 tygodni, jak będzie dalej bolec to coś wymyśla.. Może operacja (wycięcie). Że jest to nietypowa przypadłość i nie ma informacji jak to leczyć. A co jeśli się w jakiś sposób źle zrośnie, w sportach będzie to pewnie ogromne utrudnienie.

Co w takim przypadku można zrobić? Poprosić o dokładny opis i spróbować w innym szpitalu? (Miałem robione rtg i rezonans). Poprosić o konsultacje innego lekarza? Na forach polecili mi Fizjoterapeutę uroginekologicznego lub osteopate. Byłbym bardzo wdzięczny za polecenie jakichś specjalistów, najlepiej z Wrocławia.

Dzień dobry.
Zwichnięcie k. ogonowej jest uszkodzeniem ortopedycznym i nastawić je można do 48 godz., po tym czasie napięcie obronne mięśni wskutek urazu jest tak duże , że jest to praktycznie nie możliwe - przynajmniej w warunkach gabinetowych. Czas 6-8 tyg to czas na gojenie. Później leczenie jest czysto objawowe ( zajmują się tym lekarze - metodami farmakologicznymi, a granicznie operacyjnymi, osteopaci lub fizjoterapeuci po szkoleniach z zakresu terapii manualnej lub uroginekologii).
Po takim urazie najczęściej dochodzi do zrośnięcia w pozycji podwichnięcia. Najczęściej jest to podwichnięcie dobrzuszne i po zagojeniu niezbyt często stanowi na szczęście kłopot. Oczywiście istnieją cocygodynie (zeposły bólowe k. ogonowej), ale z reguły dobrze reagują na zachowawcze leczenie manualne. Jest to przypadłość , która oprócz przypadków stricte urazowych typu upadek na pośladki czasami zdarza się u kobiet podczas porodu.

mgr Bartosz Sikorski
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania