• Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Dzień dobry,

Po operacji na wypadanie pochwy i nie trzymanie moczu metodą TVT (tension-free vaginal tape), ważne jest, aby przed podjęciem jakichkolwiek dodatkowych zabiegów, takich…

Dzień dobry,
w związku z podawanymi przez panią dolegliwościami warto udać sie do urologa, który po zbadaniu może zaproponować wykonanie badania urodynamicznego, lub odpowiedni zabieg mający…

A ile Pani waży? Czy były porody drogą naturalną? Czy było komplikacje? Jakie są wyniki badań laboratoryjnych? Czy przeszła Pani rehabilitację?
Proponuję zapisać się na wizytę urologiczna…

Dzień dobry, opisane przez Panią objawy sugerują nietrzymanie moczu z parć naglących. Wskazana jest wizyta u urologa celem diagnostyki i leczenia. Dysponujemy różnymi terapiamii, także proszę…

Są to dwa różne zabiegi, wykonywane w różny sposób. Proszę skonsultować się z ginekologiem Panią leczącym i zaplanować odpowiednio kolejność wykonywanych zabiegów. Obecność mięśniaka macicy może…

istnieją 2 rodzaje nietrzymania moczu:

1. nietrzymanie moczu z parć
2. wysiłkowe nietrzymanie moczu
to pierwsze leczy się lekami, to drugie operacyjnie.

Zgłosić się proszę do urologa lub ginekologa zajmującego się uroginekologią celem dalszego badania i ewentualnego leczenia.

Umówić proszę wizytę u urologa, bądź ginekologa zajmującego się tym problemem. Podstawową diagnostykę zacząć należy od badania ginekologicznego, a w razie potrzeby poszerza się ją o kolejne badania…

Do ginekologa zajmującego się nietrzymaniem moczu lub do urologa. Dolegliwości takie wymagać mogą leczenia w tym interwencji chirurgicznej.