• Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Nie sądzę, by neurolog był w stanie coś tu zdziałać. Jeśli ktoś ma pomóc, to psychiatra (ale i tu nie ma gwarancji, że będzie w stanie to zrobić).

Takie zachowanie na pewno jest konsekwencją udaru, a nie "robienia na złość". Co do ew. zaradzenia temu: w pierwszej kolejności skonsultowałbym babcię z neurologiem, a ten się wypowie,…

Witam serdecznie
Sprawa świeża, jednak rehabilitacja jest jak najbardziej wskazana. Ciężko stwierdzić rokowania - za mało mamy danych. Ważny jest wynik RM. Udar ma to do siebie, że często,…

Ciężko bez zbadania pacjenta stwierdzić czy drżenie jest następstwem przebytego udaru (co jest możliwe), czy ew. przyczyna leży gdzieś indziej. W celu rozstrzygnięcia sprawy, partner musiałby…

Zaburzenia mowy mogą być objawem kolejnego udaru niedokrwiennego mózgu, należałoby tę kwestię zdecydowanie wyjaśnić. Objawy są w miarę świeże (kilka dni), więc powinna Pani zawieść męża na SOR…

Pęknięcie tętniaka mózgu jest najczęstszą przyczyną podpajęczynówkowego udaru krwotocznego. Brak odzyskania świadomości po 3 tygodniach od dokonania się krwotoku świadczy o bardzo ciężkim uszkodzeniu…

Witam!

Obawiam się, że rzeczywiście całość problemów medycznych męża jest dla Pani zupełnie niezrozumiała. Wraz z mężem oraz dokumentacją medyczną ze szpitala proponuję udać się…

Szanowna Pani,

ośrodkowy bol głowy u pacjentów po udarze mózgu wymaga leczenia - farmakologicznego. W tak młodym wieku udar mózgu u pacjenta wymaga wysokospecjalistycznej diagnostyki…

Dzień dobry. Takie objawy zawsze warto skonsultować z lekarzem, który sprawdzi stan neurologiczny, obecne wyniki badań, wypyta o okoliczności zdarzenia.
Jest to sytuacja dość niepokojąca,…