Adres

Gabinet Zdrowia
Wolfkego, Fabryczna, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Badania profilaktyczne • Od 50 zł

Diety dla alergików

Diety dla osób z problemami endokrynologicznymi +2 więcej

Konsultacja diagnostyczna • Od 100 zł

Wizyta domowa • Od 100 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Wolfkego, Wrocław

Od 50 zł

Gabinet Zdrowia



Wolfkego, Wrocław

Gabinet Zdrowia



Wolfkego, Wrocław

Gabinet Zdrowia



Wolfkego, Wrocław

Od 100 zł

Gabinet Zdrowia



Wolfkego, Wrocław

Od 100 zł

Gabinet Zdrowia

Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.

Moje doświadczenie

Jestem dyplomowanym Naturopatą.
Promuję ideę zdrowego, naturalnego i twórczego życia.
Pasjonuję się wspomaganiem organizmu za pomocą dietoterapii, suplementów i ziół.
Do tematu zdrowia i odżywiania podchodzę holistycznie. Stale poszerzam swoją wiedzę w obszarach terapii alternatywnych, odżywiania, kuchni pięciu przemian, makrobiotyki, medycyny naturalnej.

Odchodzę od stereotypowych, propagowanych przez media diet, skupiając się na tradycyjnych sposobach odżywiania, składnikach odżywczych oraz wsłuchiwaniu się w potrzeby organizmu. Nie wierzę w liczenie kalorii, jedzenie coraz mniejszych porcji oraz wyciskanie z siebie siódmych potów na siłowni. Boję się przetworzonych cukrów i tłuszczy trans oraz wszelkiego, co ma w składzie trudne i dziwaczne nazwy.
więcej

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u mgr Dagmara Czernek-Kasiuba? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Kuzyn lat 34 od okolo 2 lat choruje on na stwardnienie rozsiane i 2 lata jest w leczeniu i wchodzi w okres, kiedy lekarz chce nadal kontynuowac leczenie tym samym lekiem Betaforen wg programu. Lekarz nie potrafil okreslic dotad, ani wskazac jaka ma stosowac diete i dopiero po dwoch latach choroby wreczyl mu jakas ogolna broszurke do przeczytania.
Co do odzywiania - obawiam sie, ze dotad nie posiada on i nie stosuje niezbednej wiedzy na temat znaczenia odpowiedniego odzywiania. Mieszka on na wsi, ciezko pracuje na polu i je byle jakie rzeczy - jak mowi - smazone. Czy dieta /sposob odzywiania/leczenia ułożona przez Panią jest w stanie mu pomóc?

Medycyny wschodu określają chorobę jako wynik zatrucia pochodzenia jelitowego spowodowanego czynnikami bakteryjnymi, wirusowymi lub chemicznymi, zaawansowanymi na tyle, że nie mogą one być zneutralizowane przez normalne mechanizmy obronne organizmu
W terapii kluczowe są zalecenia dietetyczne i suplementacyjne. Na początek ogólne zasady:

Unikać glutenu (oznacza to, że należy unikać pokarmów z pszenicy, jęczmienia, żyta - wszystkie zawierają gluten (biały i ciemny chleb, ciasta, desery, makarony, kasza manna).
Należy usunąć wszystkie rafinowane cukry.
Unikać tłuszczów zwierzęcych.
Unikać produktów mlecznych oraz margaryny.
Unikać kofeiny, alkoholu, palenia papierosów, które mocno wpływają na układ nerwowy.
Stosować olej lniany, oliwę z oliwek, olej kokosowy. Dodawać do surowych sałatek. Posiłki spożywać w stanie świeżym i bez chłodzenia i mrożenia!
Wskazane: surowe warzywa - kapusta, marchew, buraki, ciemne sałaty, rośliny strączkowe, orzechy i nasiona.
Jeść codziennie świeże owoce.
Zapraszam serdecznie do kontaktu.

mgr Dagmara Czernek-Kasiuba

Mój syn ma 10 lat i ma problemy z koncentracją i pamięcią (ogólne problemy w nauce) chciałabym zmniejszyć te deficyty odpowiednio dobraną dietą. Co powinnam zrobić przed udaniem się z synem do dietetyka, jakie badanie będą potrzebne do ustalenia diety? Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc i poświęcony czas. Pozdrawiam

Sugerowałabym bobry biorezonans, który całościowo oceni prace organizmu. Z krwi jak najbardziej vit D, mofologia.
Dieta bogata w kolagen, omega3, bakterie probiotyczne, witaminy i minetrały z sezonowych warzyw i owoców. Regularne posiłki, odpowiednia ilośc snu w konkretnej porze.

mgr Dagmara Czernek-Kasiuba

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania