Moje doświadczenie

Gabinet DB Qlinic powstał z potrzeby niesienia skutecznej pomocy osobom z wieloma dolegliwościami bólowymi, spowodowanymi różnorodnymi schorzeniami, czy urazami.
Ukończenie studiów pierwszego stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu i studiów drugiego stopnia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, udział w licznych szkoleniach i kursach (popartych certyfikatami) oraz zdobyte doświadczenie w placówkach medycznych we Wrocławiu, w Lądku Zdroju, czy Kole dają mi możliwości pracy z pacjentem.
Zdaję sobie sprawę, jak wielką radością jest zdrowie oraz komfort życia w pełni sprawności, bez bólu. Właśnie dlatego w swojej pracy staram się wykazywać bezpieczną terapią, wysoką skutecznością i przyjaznym nastawieniem do każdego Pacjenta.
Jednocześnie, w trosce o moich Pacjentów stale poszerzam swoje umiejętności, poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach i kursach.


Zapraszam do współpracy.
mgr Fizjoterapii Dominika Borkiewicz
więcej

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Fizykoterapia


Masaż


Masaż tkanek głębokich


Rehabilitacja domowa


Taping (plastrowanie)


W jaki sposób ustalane są ceny?

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u mgr Dominika Borkiewicz? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące polineuropatia

Czy znajdę w Warszawie fizjoterapeutę zajmującego się na co dzień pacjentami neurologicznymi, takiego, który potrafiłby dobrać dla mojego przypadku odpowiednie , do wykonywania w domu, ćwiczenia spośród wielu ściągniętych z internetu. Podobno źle dobranymi można sobie zaszkodzić. Mój przypadek - to po 8dniowych badaniach w szpitalu - polineuropatia czuciowo-ruchowa typu aksonalnego bez związku z cukrzycą, nowotworami, chorobami zakaźnymi i niedoborami witamin. Przyczyna nieokreślona. kobieta 70+

Witam serdecznie.
Cieszę się, że ma Pani dużą świadomość na temat ćwiczeń, które można znaleźć w Internecie. Rzeczywiście, nie wszystkie są odpowiednie.
Co do dobrych specjalistów w Warszawie, szczerze polecam Projekt Masaż.
Znajdzie tam Pani Macieja Duczyńskiego. On z pewnością Pani doradzi w kwestii ćwiczeń.
Pozdrawiam.

mgr Dominika Borkiewicz

Pytanie dotyczące bóle mięśni

Witam.Mam nie lada problem z nogami .Zaczęło się ,kiedy zaczęłam chodzić na ćwiczenia pilatesu ,bolał mnie odcinek piersiowy ,praca siedząca .Wcześniej ćwiczyłam tylko sporadycznie i jedynie jeździłam na rowerku stacjonarnym w domu.Po 3 miesiącach tych ćwiczeń 1-2 razy w tygodniu,zaczęły mnie boleć z tyłu uda i łydki .Na ćwiczeniach ograniczałam rozciągnie ponieważ mam wiotkość stawową ale instruktorka powiedziała że jeśli ciągną mnie nogi z tyłu trzeba rozciągać .Niestety po 8 m-c ćwiczeń zrezygnowałam z nich bo bylo coraz gorzej ,dodatkowo na tych ćwiczeniach bardzo napinałam mięśnie szyi i żuchwy i do dzisiaj mam również problem z bólami żwaczy i nawet policzków.
Minął rok od kiedy nie uczęszczam na te ćwiczenia a mnie na dzień dzisiejszy bolą już całe nogi ,przód, tył ,bolą kolana ,pod kolanami ,krzyżowy odcinek ,pośladki i stopy .Mam też dziwne mrowienia od okolicy kości ogonowej czy kroku aż do stóp. Ból nóg jest różny rwący ciągnący kłujący z różną intensywnością w ciągu dnia a czasami go nie czuję przez dzień dwa .Ogólnie czuje osłabienie mięśni, kiedy nogi bolą to już po wejściu na pierwsze pietro czuje jakbym weszła przynajmniej na piate piętro .Po rozciąganiu mam straszne rwące bóle . Ogólnie zanim zaczełam ćwiczyć pochylanie do przodu przy prostych nogach nie sprawiało mi bólu i problemu (przypomnę wiotkość stawowa) natomiast teraz ledwo dotykam podłogi palcami i ból jest rozpierający rwący szczególnie w łydkach i tyłach ud a przy podnoszeniu jeszcze palców stop do góry w tej pozycji jest jeszcze gorzej . Mam wrażenie jakby moje wrodzone rozciągnięcie się pogorszyło .Nadmienię że bylam już u dwóch fizjoterapeutów ,ponoć mam pełno tzw.punktów spustowych ,bolące miejsca mięśniowo-powięziowe ,miałam je manualnie rozmasowywane i uciskane ,miałam suche igły ,bańki ,krioterapie ,i naklejane plastry,laser .Ponoć cała taśma tylna jest u mnie problemem więc od szyi do stóp była robiona ,miałam ponać 15 zabiegów u jednego fizjo i z 6 u innego i jeszcze u osteopaty 2. Wszystko mi niestety wraca jest poprawa na jakiś moment .Nawet po nocy kiesy się budze te nogi już mnie bolą .Ogólnie nogi mam jakby były cały czas po jakimś wysiłku ,obolałe jakby straszne zakwasy tylko ja nie bardzo coś teraz ćwiczę bo nie mam siły w mięśniach powoduje to ból .Samo kucanie mnie boli szczególnie przód ud a po wstaniu z tej pozycji już czuje rozpieranie nóg. Samo stanie powoduje ból .Nie wiem co dalej już robić gdzie iść ,myślałam o neurologu ale osteopata powiedział że on tu nie widzi nic neurologicznego ani z kośćmi czy mięśniami bardziej powiezie ,limfa.Proszę o podpowiedź co można jeszcze zrobić gdzie się udać ?Osteopata mi zasugerowała że to może być stres który mi wchodzi w ciało ,czy to możliwe ? Nadmienię jeszcze że mam skrzywienie odcinka piersiowego i lekka hiperlordoza ,wiotkość stawowa i słabe mięśnie .

Witam. Jeśli dotychczas prowadzone terapie u różnych osób nie dawały rezultatów, zalecałabym przeprowadzenie dokładnego badania obrazowego (np. rezonansu), a także konsultację neurologiczną, w celu dokładnej diagnostyki.
Bardzo ciężko coś doradzić, posiłkując się tylko opisem przez Internet, ale jeśli po wykonaniu badań nadal nie będzie można określić podłoża problemu, to radziłabym iść w stronę redukcji stresu. Poza tym doradzałabym dalsze rozluźnianie napiętych struktur. Pozdrawiam.

mgr Dominika Borkiewicz
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania