Adres
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?
Pokaż innych psychologów w pobliżuCennik
Brak informacji o usługach i cenach
Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.
Moje doświadczenie
Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, we współpracy z zawodnikami indywidualnymi oraz zespołowymi oraz drużynami sportowymi a także w prowadzeniu warsztatów o różnej tematyce psychologicznej.
Dodatkowo pracuję z osobami ze świata muzyki oraz biznesu, stosując metody i wiedzę zaczerpnięte z psychologii osiągnięć i motywacji.
Psychologia sportu może wesprzeć zawodnika, osobę rozpoczynającą swoją przygodę ze sportem jak również trenera czy rodzica. Umiejętność rozpoznawania i panowania nad emocjami, radzenia sobie ze stresem, koncentracji, komunikacji czy relaksacji przydadzą się nie tylko podczas treningów i turniejów ale również w życiu codziennym.
2 opinie pacjentów
Ogólna ocena
Sortuj opinie według
Mikołaj
Pod skrzydła Jagody trafiłem w listopadzie 2017 i stałe współpracuje z Nią do dziś. Jagoda pomaga mi w przygotowaniach do startów w sportach uderzanych które trenuje od 8 lat ale niestety przez słabe radzenie sobie ze stresem nigdy nie odnosiłem sukcesów gdyż nerwy paraliżowały mnie przed walką. Na początku kwietnia 2018 miałem pierwsza walkę po długiej przerwie... którą wygrałem i śmiało mogę powiedzieć ze sukces w ogromnej mierze widzę w pracy z Jagodą. W treningu nic się nie zmieniło od lat, a jednak przygotowanie mentalne przełożyło się na ogromny spokój zarówno przed startem jak i po nim. Jestem bardzo wdzięczny za Jej super profesjonalną opiekę! Same spotkania są bardzo miłe, zawsze chętnie na nie idę!
Bardzo mocno polecam!!
Mikołaj
Rewelacyjna praca indywidualna, dobra atmosfera. Bardzo dobry kontakt. Współpraca nie jest sztywna i kierunek pracy jest plastyczny i dostosowany do rozwoju pacjenta. Prace dodatkowe pozwalają na codzinnej pracy nad rozwojem psychicznym. Serdecznie polecam
Odpowiedzi na pytania
1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Mam 17 lat i gram w piłkę nożną w klubie piłkarskim w Krakowie. Od prawie 2 lat borykam się z problemami z kolanami. Początkowo poszedłem do ortopedy, który stwierdził, że się ,,przetrenowałem" z czym się zgodziłem, bo tak było. Nie uprawiałem więc sportu przez 2 miesiące i było dużo lepiej. Później jednak kolana znów zaczęły boleć mimo, że trenowałem tylko 3 razy w tygodniu był to jednak mniejszy ból. I tak to się ciągnęło się przez ponad rok. Raz było lepiej raz gorzej. Jednak mimo upływu czasu i niewielkim poprawom każdy z ortopedów i fizjoterapeutów stwierdzał, że nic wielkiego mi nie jest i zaraz powinno być lepiej. Wykonywałem dużo ćwiczeń od fizjoterapeutów i rollowałem mięśnie. I choć poczyniłem duży progres w stosunku do tego jak było 2 lata temu, to wciąż problem nie zniknął. W końcu poszedłem do fizjoterapeuty, którego polecił mi mój trener. Ten próbował wielu rzeczy, ale przy każdej wizycie stwierdzał, że mój organizm jest cały czas w STANIE GOTOWOŚCI, a moje mięśnie są bardzo spięte. Rollowanie pomaga jedynie na krótką metę. Ten sam fizjoterapeuta wysunął hipotezę, że mogę mieć jakieś problemy natury psychologicznej, stresowej itp. i tutaj mam solidne podstawy, żeby stwierdzić, ze może to być prawda. Teraz tak naprawdę problemem nie jest ból kolan, a napięte mięśnie. Zauważyłem, że mięśnie te napinają się często nie podczas gry, z przyczyn motorycznych, a w sytuacjach stresowych. Ponadto w sytuacjach stresowych często napinają mi się mięśnie twarzy bolą mnie policzki a powieki stają się ciężkie przez co bardzo trudno jest mi normalnie funkcjonować, śmiać się itp. Staje się przez to nienaturalny spada moja pewność siebie, czuję się bezbronny i jakby szukam uwagi innych osób (to wszystko dzieje się jakby podświadomie). Dzieje się tak również w sytuacjach w których jestem ,,pozytywnie podniecony", na przykład gdy chcę komuś przedstawić jakiś swój świetny pomysł, rozmawiam z jakąś fajną dziewczyną ;). Zaznaczę ponadto, że nie jestem osobą nieśmiałą, wręcz przeciwnie. Na co dzień jestem osobą pewną siebie. Te rzeczy, które opisałem wyżej dzieją się raz na jakiś czas, nie zawsze. Byłem nawet u psychologa, ale niewiele to dało, bo było to jakby szukanie problemów w moim życiu na siłę. Stąd też moje pytanie:
Czy da się sprawdzić poprzez jakieś badania czy problem ten rzeczywiście wynika ze stresu? Jeśli tak to do kogo mogę zwrócić się z takim problemem? Czy takie napięcia mięśniów da się jakoś leczyć farmakologicznie? Do kogo mogę się zwrócić z tym problemem? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam :).
Dzień dobry, cześć:)!
Jeśli faktycznie nie ma podstaw medycznych, natura Twoich trudności może mieć podłoże w psychice :) Często stres "wchodzi" w ciało, powodując właśnie spięcie mięśni :) Jako psycholog sportu znam wiele technik i sposobów szeroko pojętego radzenia sobie ze stresem. Jedną z pierwszą myśli jakie przyszły mi do głowy to techniki relaksacji. Oczywiście aby móc prawidłowo dopasować kierunek należy przeprowadzić konsultację :)
Pozdrawiam!
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
Zaburzenia emocjonalne w Toruniu
Niskie poczucie własnej wartości w Toruniu
Zaburzenia osobowości w Toruniu
Zaburzenia psychosomatyczne w Toruniu
Zaburzenia w relacjach międzyludzkich w Toruniu
Zaburzenia koncentracji w Toruniu
Zaburzenia odżywiania w Toruniu
Zespół stresu pourazowego w Toruniu
Zaburzenia psychiczne w Toruniu
Więcej (15)