Moje doświadczenie

Zajmuję się głównie terapią dzieci z problemami neurologicznymi, zaburzeniami ośrodkowej koordynacji nerwowej, problemami z napięciem mięśniowym, wadami stóp, asymetrią ułożeniową oraz opóźnieniem osiągania kolejnych etapów rozwoju (opóźnione obracanie, siadanie). W swojej pracy wykorzystuję metody neurorozwojowe. Jestem certyfikowanym terapeutą metody NDT-Bobath dla dzieci, Trójpłaszczyznowej Terapii Stóp i PNF oraz instruktorem Masażu Shantala dla dzieci i dorosłych. Ukończyłam również kurs diagnostyki metodą Prechtla. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe kierowana własną ciekawością oraz dobrem moich pacjentów, biorąc udział w licznych szkoleniach, warsztatach i kursach.
więcej

Adres

Na co dzień - wizyty domowe
Dojazd do miejsca zamieszkania, Fabryczna, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja fizjoterapeutyczna

150 zł

Badania diagnostyczne

150 zł

Instruktaż niemowlęcy

Od 150 zł

Masaż Shantala

Od 150 zł

Rehabilitacja domowa

Od 150 zł

+ 6 usług

W jaki sposób ustalane są ceny?

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
K
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Na co dzień - wizyty domowe konsultacja fizjoterapeutyczna

Profesjonalne podejście do pacjenta, delikatność podczas konsultacji, szczegółowe informacje tłumaczące pochodzenie i źródło wady postawy. Otrzymałem rzetelne wskazówki dotyczące moich dolegliwości i zalecenia dalszych ćwiczeń.
Jestem bardzo zadowolony z wizyty domowej Pani Joanny.

mgr Joanna Lewowska

Panie Krzysztofie, dziękuję za opinię. Życzę dużo zdrowia dla Pana i rodziny.

A
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Na co dzień - wizyty domowe rehabilitacja domowa

Pani Joanna mimo specjalizacji w kierunku fizjoterapii dziecięcej patrzy szeroko na pacjenta, również dorosłego. Od lat pomaga naszej rodzinie w leczeniu i terapii najróżniejszych przypadłości. Z całego serca polecam.

mgr Joanna Lewowska

Pani Olu, dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

A
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Na co dzień - wizyty domowe konsultacja fizjoterapeutyczna

Profesjonalna i niezawodna.
Korzystałam z pomocy Pani Asi juz nie raz. Każda kontuzja została wyleczona i w bardzo krótkim czasie mogłam wrócić do treningów. Ogromna wiedza i indywidualne podejście do każdego przypadku.
Polecam

mgr Joanna Lewowska

Dziękuję bardzo za opinię i życzę dużo zdrowia :)

M
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pełen profesjonalizm!
Pani Asia miła fizjoterapeutka pełna pasji, nie skupia się na źródle bólu ale głównie na jego przyczynie. Przyszłam ze sporym bólem, dzięki Pani Asi mogę normalnie funkcjonować. Szczegółowy wywiad, rzetelne podejście, duża wiedza i zaangażowanie.
Zdecydowanie polecam!

mgr Joanna Lewowska

Pani Mariolu, dziękuję bardzo za opinię i życzę dużo zdrowia :)

Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Na co dzień - wizyty domowe konsultacja fizjoterapeutyczna

Profesjonalne podejście i zaangażowanie w swoją pracę. Pacjent zadowolony i zdrowszy po każdej wizycie.

mgr Joanna Lewowska

Dziękuję bardzo za opinię i życzę dużo zdrowia :)

I
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Na co dzień - wizyty domowe rehabilitacja neurologiczna

Pełen profesjonalizm, celna diagnoza, a po kilku zabiegach Pani doktor odblokowała bark, którym nie mogłam poruszać. Widmo operacji zostało oddalone i wszystko skończyło się bezinwazyjnie.
Bardzo polecam.

mgr Joanna Lewowska

Pani Izabelo, dziękuję bardzo za opinię i życzę dużo zdrowia :)

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

12 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dzień dobry. Moja córka 6 marca skończy pół roku, rozwija się bardzo dobrze zaczęła przekręcać się na brzuch sama, super sobie radzi leżąc na brzuchu. Ale od tygodnia leżąc na plecach podkurcza nogi opierając stopy o łóżko podnosi pupe i odpychajac się posuwa się do tyłu czy to normalne ? Czy takie przygotowywanie się do pełzania tylko czemu na plecach ? Na brzuchu leżąc też czasem tak robi że próbuję się nogami odpychac jakby chciała iść do przodu ale wolałabym się upewnić o to czy na plecach jak tak robi to czy to normalne czy wymaga konsultacji z lekarzem ? Dziękuję za pomoc

Drogi Rodzicu,
Jeżeli jest to pojedynczy objaw to może być to wariant w prawidłowym rozwoju, który powinien być jak najbardziej różnorodny i czasem zawiera taką formę ruchu. Jest niepokojący w połączeniu z problemami z napięciem mięśniowym, brakiem osiągania kamieni milowych adekwatnie do wieku, gdy nie pozwala na korzystanie z prawidłowych wzorców. Przy problemach współistniejących, np. Rozstęp mięśnia prostego brzucha, asymetrii ułożeniowa lub obciążający wywiad w ciąży i wczesnym etapie życia wymaga szczególnej obserwacji i może być warty skonsultowania z fizjoterapeutą dziecięcym, który zbada Maluszka. Będzie mógł uspokoić lub pokieruje dalej, np. Do neurologa dziecięcego. Pozdrawiam

mgr Joanna Lewowska

Witam moja córeczka skończyła 8 miesięcy zauważyłam że gdy leży na brzuchu lub siedzi nie patrzy na mnie na wprost tylko delikatnie głową pochylona jest na bok czym to może być spowodowane? Czy to przez to że od małego spala po jednej stronie łóżeczka i nie była zmeiniana strona? Czy można jakoś temu zaradzić czy to już jej tak zostanie ?

Przyczyną przechylania główki na bok może być problem w rozwoju ruchowym lub wada wzroku. Asymetria ułożenia główki może być wrodzona lub pojawiać się w wyniku częstszego skręcania główki dziecka np. przy pielęgnacji, czy leżenia w danym miejscu.
Warto udać się na wizytę okulistyczną, by wykluczyć problemy ze wzrokiem i konsultację fizjoterapeutyczną, by sprawdzić rozkład napięcia mięśniowego i możliwości motoryczne dziecka. Doświadczony fizjoterapeuta sprawdzi zakresy ruchomości, siłę mięśni i nawykowe wzorce ruchu. Będzie wstanie ocenić czy dziecko wymaga terapii czy wystarczy tylko zmienić sposoby pielęgnacji dziecka.
Pozdrawiam.

mgr Joanna Lewowska
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania