Moje doświadczenie

Zajmuję się:
• Psychoterapią indywidualną osób dorosłych
• Konsultacjami seksuologicznymi, wspieraniem osób z kręgu LGBT+
• Psychoedukacją z zakresu seksualności

Jak pracuję:
Czerpanie z wielu nurtów umożliwia mi spojrzenie na dany problem z szerszej perspektywy. Integracja nie jest dla mnie jedynie modalnością, w której pracuję, ale sposobem patrzenia na człowieka. Zarówno to, co w nas dobre, jak i złe, tworzy nasz całościowy obraz - widząc siebie „w całości”, jesteśmy w stanie odnaleźć swój własny potencjał. W pracy staram się łączyć tą perspektywę z poczuciem bezpieczeństwa, które jest dla mnie niezbędne do stworzenia jakościowej relacji terapeutycznej.

Moje doświadczenie:
Pierwsze doświadczenia w pracy z człowiekiem nabywałam już na studiach - jako członkini Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego Instytutu Psychologii UWr. Następnie pracowałam w ośrodku całodobowym „Dom Wspólny”, dla osób z doświadczeniem schizofrenii, choroby afektywnej dwubiegunowej i zaburzeń osobowości. W swojej pracy zajmowałam się m.in. pomocą w realizacji indywidualnych planów zdrowienia uczestników czy prowadzeniem zajęć psychoedukacyjnych z zakresu seksualności. Obecnie pracuję w Fundacji Opieka i Troska, gdzie prowadzę grupę wsparcia i konsultacje psychologiczne dla osób z doświadczeniem depresji.

Wykształcenie:
- Jestem absolwentką studiów psychologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego ze specjalnością psychologii klinicznej.
- Kontynuuję swoją naukę na studiach podyplomowych z seksuologii klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Należę do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
- Jestem także uczestniczką całościowego kursu psychoterapii w nurcie integracyjnym we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii (posiada akredytację PTP i atestację PTP).

Ukończyłam szkolenia i warsztaty z zakresu:
- Modelu PLISSIT/IC w pracy z seksualnością
- Interwencji kryzysowej
- Uzależnień behawioralnych
- Pierwszej pomocy psychologicznej
więcej

Adres

Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Centrum Sensum
Bujwida 51, Śródmieście, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja psychologiczna

180 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna

180 zł

Konsultacja seksuologiczna

190 zł

Poradnictwo psychologiczne

180 zł

Psychoedukacja

180 zł

+ 1 usługa

W jaki sposób ustalane są ceny?

1 opinia pacjenta

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
J
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Centrum Sensum konsultacja psychoterapeutyczna

Uczęszczam na terapię do Pani Justyny od niedawna, więc o skuteczności nie mogę powiedzieć zbyt wiele, ale na pewno mogę stwierdzić, że jest to bardzo przyjazna, profesjonalna i empatyczna osoba. Daje przestrzeń pozbawioną oceny i pozwala się otworzyć pacjentowi. Podczas wizyt dzieliła się ze mną trafnymi spostrzeżeniami, o których rozmyślałam wracając do domu. Serdecznie polecam umówić się raz i spróbować :)

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy przez borderline nie będę mógł znaleźć pracy, pójść na studia i zdać prawa jazdy? Muszę dodać, że jestem osobą transpłciową i czy utrudnia mi to korektę płci? Jestem w trakcie załatwiania testosteronu.

Zaburzenia osobowości typu borderline nie należą do kryteriów wykluczających proces tranzycji. Zachęcam do podjęcia współpracy z psychoterapeutą, który jest także seksuologiem- to pozwoli na przyjrzenie się wszelkim wątpliwościom, które Pan zgłasza. Zaburzenia osobowości z pewnością wpływają na jakoś życia, jednak nie dyskredytują w znalezieniu pracy, podjęciu studiów, czy zdania prawa jazdy. Proces psychoterapii może być dla Pana pomocny w zrozumieniu własnych mechanizmów i wypracowaniu nowych sposobów, umożliwiających dalszy rozwój. Pozdrawiam Justyna Bośko Pozdrawiam Justyna Bośko

mgr Justyna Bośko

Dzień dobry, chciałabym zapytać - nie potrafię zaakceptować choroby ojca, jak mam sobie z tym poradzić, jakie przyjąć myślenie? Często obwiniam go za to, że to wszystko jego wina.

Myślę, że stanęła Pani w obliczu bardzo trudnego stanu, który może rodzić wiele emocji- jak np. złość, która może(ale nie musi) manifestować się w obwinianiu ojca, o którym Pani pisze. Warto skupić się na etapach „procesu żałoby”. To stan, który przeżywamy nie tylko w obliczu śmierci, ale także tego co nas spotyka- „śmierci” jakiś wyobrażeń, planów, których z jakiegoś powodu nie możemy zrealizować i rozczarowania, które za tym idzie. Zaprzeczenie, złość- są naturalnymi emocjami, które pojawiają się w tym procesie, warto je zauważać i o nie zadbać.

mgr Justyna Bośko

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania