Jestem psychologiem, psychoterapeutą i nauczycielem Ruchu Spontanicznego - terapeutycznej formy intuicyjnego tańca. Pracuję z młodzieżą i dorosłymi. Posiadam uprawnienia Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu do prowadzenia terapii indywidualnej oraz pracy z grupami pod superwizją, jestem również praktykiem IFS (Model Wewnętrznych Systemów Rodzinnych).
Od 2015 roku pracuję indywidualnie z klientami - wpierw jako coach, następnie psycholog, obecnie jako psychoterapeuta zorientowany na proces.
Pracowałem przez 5 lat w innowacyjnym zespole szkół NoBell jako psycholog, tutor, nauczyciel medytacji i filozofii, przeprowadziłem tam ponad 6.000 godzin sesji 1:1.
Od dziecka interesuję się medytacją, którą staram się zgłębiać i praktykować każdego dnia. Jestem zafascynowany duchowością w jej nieskończonych przejawach, a zwłaszcza jej mistycznym przekazem, który zdaje się wybrzmiewać tą samą uniwersalną prawdą w wielu podejściach - od kilku lat szczególnie inspiruje mnie ścieżka radykalnej miłości na drodze sufich.
Jestem pod stałą superwizją, nieustannie rozwijam się poprzez szkolenia, warsztaty, kursy i ceremonie z wykorzystaniem enteogenów.
Uwielbiam ruch, sport, fantastykę, filozofię, historię, zgłębianie różnych kultur i podróże - te małe i duże. Wielką radość sprawia mi rownież pisanie, tworzenie materiałów edukacyjnych, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.
Jestem mężem i ojcem. Wraz ze swoją małżonką prowadzimy warsztaty łączące jogę, psychologię i taniec.
Wierzę, że każdy problem zawiera w sobie rozwiązanie, że człowiek jest z natury dobry, a moim powołaniem jest wspierać ludzi w rozwoju.
Specjalizuję się szczególnie w:
- facylitacji w przechodzeniu zmian życiowych, uwzględniając wszystkie części psychiki, które biorą w nich udział;
- szukaniu i odzyskiwaniu poczucia sensu życia;
- wspieraniu w trudnościach i problemach, szukaniu rozwojowego sensu za tym, co się wydarza;
- problemach relacyjnych;
- pracy ze snami;
- obejmowaniu swoich trudnych doświadczeń z miejsca kochającej, współczującej, mądrej i pewnej obecności, oraz odzyskiwaniu wewnętrznej sterowności;
- pracy z ruchem, intuicyjnym tańcem, kreatywnością;
- pracy z osobami z ADHD, ponieważ sam zostałem zdiagnozowany kilka lat temu, specyfika wyzwań osób neuroróżnorodnych jest mi szczególnie bliska.
Psychoterapia może mieć charakter krótkoterminowy, nastawiony na rozwiązanie konkretnego problemu; może być również długoterminowym procesem nastawionym na głęboką pracę i rozwój osobowości.
Możliwe są następujące opcje:
- spotkanie konsultacyjne;
- psychoterapia krótkoterminowa – od kilku do kilkunastu spotkań;
- psychoterapia długoterminowa – kilka lat;