Moje doświadczenie

Jestem położną pracującą na sali porodowej. Moim największym zamiłowaniem jest laktacja. Ukończyłam kurs Problemy w laktacji oraz uzyskałam tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego. Zajmuje się pełnym wsparciem okołoporodowym. Udzielam również porad laktacyjnych w domu oraz wizyt patronażowych. Pokaże Ci jak zająć się maluszkiem i wesprę Cię w połogu.
więcej

Adres

Praktyka Położnicza Kamila Bitkowska-Matusiak
Xxx, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych położnych w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja położnicza

Od 250 zł

Porada laktacyjna - kolejna wizyta w domu

Od 250 zł

Porada laktacyjna – pierwsza wizyta w domu

Od 300 zł

Przygotowanie do porodu


W jaki sposób ustalane są ceny?

1 opinia pacjenta

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
A
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Położnicza Kamila Bitkowska-Matusiak Inny

Trafiłam na Panią Kamilę jako świeżo upieczona mama:) P.Kamila bardzo dokładnie wytłumaczyła i pokazała jak karmić maluszka, wyłapała błędy przy przystawianiu- dosłownie uratowała moje sutki i jakoś przetrwałam ten pierwszy miesiąc :) Potem rewelacja.
Żałuję, że nie trafiłam do Pani Kamili jeszcze w ciąży- wtedy moje początki karmienia byłyby napewno mniej traumatyzujące, wiedziałabym co robić z noworodkiem w szpitalu, jak przystawiać dziecko- prawidłowe przystawianie dziecka do piersi wcale nie było dla mnie proste. Pani Kamila zdiagnozowała też zbyt krótkie wędzidełko i błyskawicznie przekierowała dalej do specjalistki która wykonała zabieg podcięcia.
Dodatkowo jest to bardzo ciepła i pełna zrozumienia dla kobiety osoba. Interesowała się nami po wizycie- bardzo pozytywne zaskoczenie. A wpisy w książeczce zdrowia małego to wyższy level dokładności :)

Kamila Bitkowska-Matusiak

Bardzo dziękuje Pani Aniu! Praca z Wami to była sama przyjemność.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy serduszko płodu może się jakby resetować? Mam detektor, i co któryś raz jak słucham to bije normalnie, nagle zaczyna bić bardzo wolno i się rozpedza do normalnego tętna. Trochę panikuje.

Tętno płodu nie może się resetować, natomiast mogą występować jego zwolnienia, które mogą mieć wiele przyczyn i są niepokojącym objawem. Samodzielne stosowanie detektora może być nieprawidłowe, wystarczy że wysłucha pani swoje tętno, dużo wolniejsze, a następnie tętno dziecka i odbiera to pani jako zwolnienie. Brakuje również informacji, który to tydzień ciąży. Jeśli nie czuje pani ruchów dziecka lub jest ich mniej, ogólna aktywność dziecka się zmieniła wtedy należy udać się na izbę przyjęć, gdzie zostanie wykonany zapis KTG oraz USG. Może pani poprosić swoją położną aby pokazała pani jak prawidłowo wysłuchać tętno detektorem.

 Kamila Bitkowska-Matusiak

Dzien dobry mój lekarz ginekolog wymaga żebym co roku robiła usg piersi oraz badanie krwi - zażywam antykoncepcję hormonalną. Lekarz onkolog dał dwa razy skierowanie na fundusz potem niestety oświadczył że więcej razy nie da bo jestem za zdrowa. Od jakiego lekarza brać prosić o skierowanie na fundusz żeby było??? Jak wogole się za to zabrać. Niestety nie stać mniena wydawanie jednorazowo 400 zł na USG i badanie krwi tylko dlatego ze lekarz chce wyniki badan. Te samo pytanie tyczy się badań krwi.

Dzień dobry, bardzo mądry lekarz. Te badania są dla pani bezpieczeństwa. Stosowanie doustnej antykoncepcji hormonalnej może mieć wiele skutków ubocznych - proszę zakreślić sytuację swojemu lekarzowi rodzinnemu w POZ, powinien wystawić pani skierowanie na badania zgodnie z rekomendacjami. Pozdrawiam.

 Kamila Bitkowska-Matusiak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania