Moje doświadczenie
Sportowej, Wykładowca AWF na kierunku Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie, uczestniczka wielu szkoleń i konferencji.
Prywatnie żona trenera i mama zawodniczki.
- konsultacje indywidualne dla dzieci i dorosłych
- warsztaty i wykłady dla grup
- konsultacje dla osób uprawiających sport profesjonalnie i amatorsko
- planowanie jadłospisu
- planowanie suplementacji
- analiza składu ciała
- monitoring dietetyczny
- edukacja żywieniowa
Adres
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Konsultacja dietetyczna • 120 zł
Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?
Pokaż innych dietetyków w pobliżuUsługi i ceny
Ceny dotyczą wizyt prywatnych.
Konsultacja dietetyczna
W jaki sposób ustalane są ceny?
Opinie pojawią się wkrótce
Napisz pierwszą opinię
Jesteś już po wizycie u Karina Świerczewska? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.
Dodaj swoją opinięOdpowiedzi na pytania
2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Witam, mam problem ze sporą nadwaga. Jestem kobieta, mam 20 lat 165cm wzrostu i 90 kg wagi. Jestem 4 miesiace po cesarskim cieciu. Chciałabym nie za szybko ale tez nie za wolno schudnąć. Moi m problemem jest podjadanie, chipsy słoldycze.. ostatnio zaczełam diete białkowa ale widząc ze waga nie spada zdemotywowałam sie i stwierdziłam ze jedynie moze pomoc mi dietetyk.. moje pytanie brzmi.. ile bylabym w stanie schudnać bazujac na pani planie zywieniowym w przeciagu 6 miesiecy ? oraz ile by mnie wyniosło połroczne odchudzanie z Panią? :)
Witam,
bezpieczne tempo chudnięcia to około 1 kg tygodniowo, z tym, że jeżeli chce Pani poprawić sylwetkę warto byłoby zrobić badanie składu ciała bo być może konieczne będzie zbudowanie tkanki mięśniowej co sprawia, że sama masa ciała nie jest mała ale sylwetka wygląda dużo lepiej. Konieczny jest dokładny wywiad dietetyczny żeby ocenić skąd biorą się Pani problemy. Cena wizyty to około 100zł w zależności od tego co na niej robimy.
Pozdrawiam
Karina Świerczewska
Dzień dobry,
Ostatnio robiłam badanie pod kątem nietolerancji pokarmowej, dokładniej mówiąc chodzi o gluten. Badane miałam p/p endomysium IgG i IgA - wynik wyszedł ujemny. Chciałabym zapytać czy to znaczy ze nie mam tylko celiakii jako choroby autoimmunologicznej czy również nietolerancji pokarmowej? A jesli nie, to jakie badanie wykonać pod kątem nietolerancji glutenu? (Panel pokarmowy na alergie miałam również robiony - wynik ujemny).
Pozdrawiam
Dzień dobry,
nie pisze Pani nic o objawach jakie skłoniły Panią do wykonania badań pod kątem nietolerancji glutenu. Obecnie część pacjentów pomimo prawidłowych wyników badań zgłasza objawy nietolerancji, zatem jedyną formą zdaje się być całkowite odstawienie produktów zawierających gluten i obserwowanie czy niepożądane objawy ustępują czy też utrzymują się. Co ważne odstawienie glutenu powinno odbywać się pod okiem dietetyka, który wykluczy z diety wszystkie produkty które mogą zawierać gluten, co jest warunkiem koniecznym do przeprowadzenia tego typu próby.
Pozdrawiam
Karina Świerczewska
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
Dietetycy z Medicover w Warszawie
Dietetycy z Allianz w Warszawie
Dietetycy z INTER Polska w Warszawie
Dietetycy z Signal Iduna w Warszawie
Dietetycy z TU Zdrowie w Warszawie
Dietetycy z Compensa w Warszawie
Dietetycy z SKOK Asekuracja w Warszawie
Dietetycy z POLMED w Warszawie
Dietetycy z Interubezpieczenia w Warszawie
Więcej (4)