Moje doświadczenie
Swoje doświadczenie zdobywałam w Krakowskim Instytucie Psychoterapii, na Oddziale Klinicznym Neurochirurgii i Neurotraumatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, a także w Szpitalu Klinicznym im. dr. J. Babińskiego, gdzie obecnie pracuję. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuję także dydaktycznie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.
W swojej pracy terapeutycznej opieram się przede wszystkim na nurcie humanistyczno-egzystencjalnym, włączając także elementy poznawczo-behawioralne i psychodynamiczne.
Adres
Babińskiego 29, Dębniki, Kraków Przyjmuje na NFZ
Pacjenci ubezpieczeni
Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?
Pokaż innych psychologów w pobliżuCennik
Brak informacji o usługach i cenach
Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.
1 opinia pacjenta
Ogólna ocena
Sortuj opinie według
Konrad Rzońca
Uczęszczam do Pani Kasi na psychoterapię około roku z powodu przebytej depresji. Jest naprawdę sympatyczna, miła, profesjonalna i szczera. Zależy jej na jej pacjentach jak mało któremu psychologowi. Pracuje głównie humanistycznie, ale nie boi się innych technik. Jest świetnym psychologiem i serdecznie ją polecam.
Odpowiedzi na pytania
1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Witam,
mam problem z tym, że nie potrafie zaufać drugiej osobie. Wszędzie szukam jakiejś konspiracji, podejrzewam drugą połówkę chociaż jest to bezpodstawne. Gdy wyjezdżam do rodziców na pare dni to dostaję świra - muszę śledzić, znać wszystkie hasła, znac grafik zajęć drugiej połówki i czasami to po kryjomu weryfikuje. Jest to ciężkie, nie potrafie z tym normalnie funkcjonować. Ciągle się panicznie boje, każdy dzień to strach. Dzieje się to już od roku, wczesniej tak nie było.
Opisana sytuacja może wynikać z wielu różnych przyczyn, jednak opis objawów sugeruje, że warto wybrać się do specjalisty, szczególnie, że trwa to już rok. Polecam udać się do psychoterapeuty, ponieważ terapia pomoże przyjrzeć się sytuacji, która rok temu doprowadziła do pojawienia się opisanych objawów, może pomóc uporać się z nimi. Psychoterapeuta przeprowadzając wywiad może także uznać, że konieczne będzie włączenie farmakoterapii, zaproponuje wtedy wizytę u lekarza psychiatry. Leczenie można także zacząć od wizyty u psychiatry, jednak moim zdaniem poradzenie sobie z sytuacją tylko za pomocą leków, bez przyjrzenia się źródłom problemów, nie będzie wystarczające.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
Zaburzenia nastroju w Krakowie
Zaburzenia emocjonalne w Krakowie
Zaburzenia osobowości w Krakowie
Niskie poczucie własnej wartości w Krakowie
Zaburzenia psychosomatyczne w Krakowie
Zaburzenia w relacjach międzyludzkich w Krakowie
Zaburzenia odżywiania w Krakowie
Zaburzenia psychiczne w Krakowie
DDA - dorosłe dzieci alkoholików w Krakowie
Więcej (15)