Moje doświadczenie

Rehabilitacją dzieci zajmuje się od dwudziestu lat. W swojej pracy kieruje się zasadą, że nie tylko moja wiedza, ale również zaangażowanie małego pacjenta są kluczem do skutecznej terapii. Swoje kwalifikacje stale podnoszę poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach naukowych. Na co dzień pracuję z dziećmi w ośrodku wczesnego wspomagania rozwoju i w szkole dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.
więcej

Adresy (2)

Rehabilitacja Dziecieca
Aleja Konstytucji 3 Maja 7, Środa Śląska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu
Fizjoterapia dziecięca
Grzybowa 2, Fabryczna, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Aleja Konstytucji 3 Maja 7, Środa Śląska

100 zł

Rehabilitacja Dziecieca


Grzybowa 2, Wrocław

Fizjoterapia dziecięca

Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
K
Lokalizacja: Rehabilitacja Dziecieca rehabilitacja dzieci

Pani jest bardzo sympatyczna z super podejściem do małych dzieci. Trafiliśmy z córką na zajęcia Bobath, Pani potrafiła córkę zabawić i ćwiczenia były czystą przyjemnością, zero płaczu :) widzieliśmy dużą poprawę w rozwoju dziecka, z wizyty na wizytę Zosia aktywowala do pelzania obie nóżki i szybko przeszła do czworakowania. Polecam serdecznie!

B
Lokalizacja: Rehabilitacja Dziecieca rehabilitacja dzieci

Do Pani Magdaleny trafilismy ponad rok temu,po operacji podciecia ścięgien Achillesa. Synek ma zdiagnozowane Mòzgowe Porażenie Dzieciece ( lewostronne) Mam ogromne porownanie z pracą z roznymi fizjoterapeutami i jestem pod ogromnym wrazeniem podejscie, wiedzy, zaangazowania oraz sympatii do pracy z dziećmi :) Potrafi znaleźć wspòlny język z dzieckiem. Wspaniale podejscie, zawsze wykonuje ćwiczenia z uśmiechem, dajac tym samym poczucie bezpieczeństwa naszemu synkowi. Z czystym sumieniem polecam z calego serca Panią
Magdalene, ponieważ zawdzieczamy Pani Magdzie powrot do pełni funkcjonowania, oraz wiekszej sprawnosci :)

M
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Magdy, zarówno jeśli chodzi o kompetencje miękkie jak i twarde. Znakomite podejście do dzieci, miła atmosfera podczas spotkania i trafione porady - szczerze polecam!

M
Lokalizacja: Fizjoterapia napięcie mięśniowe

Nasz maluch ma 2 miesiące, diagnoza: słabsze lewe biodro, przepuklina, napięcie mięśniowe. Mały nie chciał pić z piersi. Ma klejone plastry, już po tygodniu widać poprawę, zaczął pić z piersi wcześniej pił tylko w nocy. Pani Magda ma bardzo dobre podejście do dzieci, maluch czuje się komfortowo i nie płacze. Lekarz poświęca czas zarówno dziecku jak i rodzicom. Potrafi wytłumaczyć i uspokoić, nie straszy. Podchodzi do pacjenta całościowo. Teraz czekamy jeszcze na ćwiczenia. Gorąco polecam!

E
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Magda do profesjonalistka w swojej dziedzinie z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Polecam każdemu kto ma problem skoliozy u swojego dziecka.

N
Lokalizacja: Fizjoterapia

Rehabilitacja z Panią Magdą to sama przyjemność. Rewelacyjne podejście do dzieciaczków, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Zawsze chętnie pomoże. Bardzo polecam Panią Magdę!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Moje dziecko ukonczylo juz 10,5 miesiaca. Samodzielnie pelza, raczkuje, wstaje, chodzi przy meblach. Jednak nie siada. Posadzone przeze mnie odrazu kladzie sie na brzuch. Czasami zdarza mu sie usiasc na kolankach. Powinnan sie martwic czy jeszcze dac mu czas?

Dzień dobry. Z opisu wydaje się, że neurologicznie jest wszystko w porządku. Czasami zdarza się, że dzieci starają się przybrać pozycje wyższe szybciej niż do siadu, bo łatwiej im podciągnąć się na rękach do stania niż skorzystać z pracy mięśni posturalnych. Z Pani opisu wynika,że dziecko siada w siadzie '"W" co również może świadczyć o nieznacznym obniżeniu napięcia mięśni brzucha. Warto skonsultować się z fizjoterapeutą, który pokaże kilka zabaw wzmacniających te partie mięśniowe oraz zastosuje kinesiotaping.
Pozdrawiam Magdalena Litarska

mgr Magdalena Litarska

Moja córka skończyła dzisiaj 8 miesięcy. Pełza od około miesiąca, podpierając się na lewym łokciu. Nie bardzo pomaga sobie nóżkami, raczej ma je wyprostowane lub korzysta przy tym tylko z jednej nogi chcąc jak najszybciej dojść do celu. Ustawia się już sama od około tygodnia w pozycji czworaczej i buja się ładnie w tylek i w przód. Nie siedzi i nie siada samodzielnie.
Moje pytanie brzmi czy takie pełzanie jest dużym problemem i wymaga rehabilitacji? Chodziłam z moja córka do fizjoterapeuty jednak od kilku zajęć córka bardzo płacze przez całe ćwiczenia i nie chce ich wykonywać więc zrezygnowałam. Czy mogę spokojnie w domu czekać aż zacznie raczkowac wspierając ja umożliwiając leżenie na brzuszku (zachęcać jej nie muszę, na macie spędza cały czas wolny, albo leżąc na brzuszku albo pełzając, uwielbia to :))? Czy przy takim asymetrycznym pelzaniu możliwe jest, że będzie raczkować we właściwy sposób bez rehabilitacji?

Dzień dobry. Zdecydowanie zgadzam się z panem Piotrem. Pełzanie często jest asymetryczne, ale nie prowadzi to zmian wymagających rehabilitacji. Bujanie się na czworakach w przód i w tył to książkowy przykład zdrowego rozwoju.
Pozdrawiam

mgr Magdalena Litarska
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania