dr n. med. Magdalena Stojek

Gastrolog więcej

Gdańsk 1 adres

Nr PWZ: 5561757

50 opinii

Moje doświadczenie

Specjalista gastroenterolog z wieloletnim doświadczeniem. Osobom uprawnionym wystawiam recepty refundowane. Doktor konsultuje osoby dorosłe. English-speaking patients welcome. Deutschsprechende Patienten wilkommen.

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja gastroenterologiczna

140 zł

W jaki sposób ustalane są ceny?

50 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
M
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Medgart Centrum Medyczne Inny

Znakomita doktor. Widać powołanie i oddanie dla pacjenta

Z
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Medgart Centrum Medyczne konsultacja gastrologiczna (pierwsza wizyta)

Polecam. Pani doktor jest bardzo życzliwa. Uważnie słucha pacjenta, dociekliwa. Wspaniały lekarz.

A
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

LEKARZ wielkimi literami. Wybitna specjalistka gastrolog. Uważna, dokładna, bardzo empatyczna. To nie lekarz naprawiacz widzący tylko twoje schorzenie ale prawdziwy LEKARZ widzący w pacjencie człowieka z jego cierpieniem i lękiem.

T
Weryfikacja wizyty
Lokalizacja: Morenova Klinika

Z całego serca moge polecić Panią doktor, chociaż bylem zestresowany to wszystko mi objaśniła i wysłuchała dokaldnie a to sie teraz rzadko zdarza.

J
Weryfikacja wizyty
Lokalizacja: Morenova Klinika

Jestem bardzo zadowolona z odbytej wizyty. Spotkałam się z ogromną empatią, profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem. Dziękuję za daną mi nadzieję na poprawę mego stanu zdrowia.

A
Weryfikacja wizyty
Lokalizacja: Morenova Klinika

Byłam pierwszy raz u doktor jest bardzo miła i sympatyczna mam nadzieję że pomoże mi przy moich schorzeniach bowiem wizyta była dla mnie bardzo ważna i polecam wszystkim którzy chorują na choroby gastryczne

J
Weryfikacja wizyty
Lokalizacja: Morenova Klinika

Profesjonalne i pełne zrozumienia podejście do pacjenta. Gorąco polecam i bardzo dziękuję za pomoc.

M
Weryfikacja wizyty
Lokalizacja: Morenova Klinika

Pani doktor bardzo zaangażowała się w pomoc w moim leczeniu :) do tej pory to jedyny lekarz, który przejrzał wszystkie wyniki moich badań. Gorąco polecam.

J
Weryfikacja wizyty
Lokalizacja: Morenova Klinika

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor jest bardzo miła i kontaktowa. Zebrała szczegółowy wywiad i cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania. Wydała szczegółowe zalecenia.

R
Weryfikacja wizyty
Lokalizacja: Morenova Klinika

Profesjonalne, a przy tym pełne zrozumienia podejście do pacjenta. Do tego kompleksowe i dokładne badanie, bez patrzenia na zegarek.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące choroby wątroby

W 2013 roku wykryto u mnie naczyniaka watroby. W trakcie ciąży w 2017 pojawiły się 3 kolejne naczyniaki. Po porodzie w trakcie usuwania woreczka wycięto zmianę, która okazała się być FNH. Pozostałe naczyniaki się zmniejszyły. Zostały niewielkie 2. Czy mogę w ogóle myśleć o drugim dziecku?

Szanowna Pani. Swoją konkretną sytuację powinna Pani omówić z lekarzem, ale ponieważ dostęp do specjalistów jest w tej chwili utrudniony, mogę odpowiedzieć bardzo ogólnie.
Naczyniaki wątroby występują dość często (wg niektórych badań do 7-20% populacji), częściej u kobiet. Mogą powiększać się pod wpływem estrogenów, ale również np. u kobiet w okresie menopauzy. Wytyczne European Association for the Study of the Liver (EASL) mówią, że u kobiet bezobjawowych z małymi naczyniakami o stabilnej wielkości ciąża ani przyjmowanie doustnej antykoncepcji hormonalnej zasadniczo nie są przeciwwskazane. W Pani sytuacji zadałabym pytanie, na jakiej podstawie rozpoznano naczyniaki - czy było to samo USG, czy było też wykonane jakieś inne badania obrazowe (MRI/TK), które potwierdziło rozpoznanie naczyniaków, i jakie duże są zmiany, oraz czy występują jakieś objawy ze strony jamy brzusznej, czy występują zaburzenia krzepnięcia albo zmiany w obrazie krwi (morfologii) nieprawidłowe wyniki badań laboratoryjnych "wątrobowych". Może się zdarzyć, że na podstawie samego USG nie udaje się w pełni potwierdzić rozpoznania (wówczas często radiolog już w opisie USG sugeruje dodatkowe badanie). FNH występują również znacznie częściej u kobiet i tu znowu wytyczne nie stwierdzają przeciwwskazań do zajścia w ciążę ani do antykoncepcji hormonalnej. Proponuję omówić swoje wątpliwości z lekarzem prowadzącym (znającym Pani sytuację i szczegółowe wyniki badań), zwracając uwagę na powyższe pytania. Życzę wszystkiego dobrego.

dr n. med. Magdalena Stojek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania