Moje doświadczenie

Pracuję z Klientami łącząc elementy Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiazaniach i Psychoterapii Systemowej.

Swoją pracę opieram na relacji terapeutycznej, empatii, analizie potrzeb klienta i jego celów. Nie mogę Ci obiecać, że będzie łatwo, mogę obiecać, że pomogę Ci osiągnąć Twój cel, towarzysząc Ci podczas tej często trudnej i wyboistej podróży. Spotkajmy się.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR) oraz Członkiem Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Ukończyłam Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu o specjalności klinicznej: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej na kierunku psycholog transportu, jestem również psychoterapeutą w trakcie szkolenia z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Agnieszki Popiel i Ewy Pragłowskiej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu. Ukończyłam szkolenie w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Ukończyłam szkolenie dla personelu medycznego z zakresu psychoonkologii organizowane przez Wielkopolskie Centrum Onkologii. Ukończyłam również kurs Mediatora Rodzinnego, jestem również Trenerem „Szkoła dla Rodziców i wychowawców”.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując indywidualnie z dorosłymi oraz z dziećmi, a także z parami i całymi rodzinami w różnych obszarach ich zdrowia i choroby, jak również w kryzysie rozstania lub straty. Pracuję z dziećmi oraz osobami dorosłymi w sytuacjach kryzysów okołorozstaniowych i okołorozwodowych, trudności wychowawczych, szkolnych, relacyjnych. Wspieram rodziców i dzieci w kryzysie rozpadu rodziny. Pomagam rodzicom w poszerzeniu ich kompetencji wychowawczych. Pracuję z parami nad poprawą relacji, a także z rodzicami nad polepszeniem komunikacji po rozpadzie związku. Pomagam również pacjentom w depresji i zaburzeniach adaptacyjnych.

Obecnie jestem w trakcie doszkalania się na poziomie profesjonalnym z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz w trakcie 4-letniego całościowego kursu Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.
Ponadto m. in. ukończyłam:
- podstawowy kurs terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach;
- kurs na trenera Szkoły dla Rodziców i Wychowawców cz.1 – "Mądre Wychowanie", cz.2. - "Rodzeństwo bez rywalizacji", cz.3. – "Rodzice nastolatka";
- szkolenie pt. "Konflikty rodzicielskie w mediacji - jak radzić sobie z eskalacją konfliktu?";
- kurs podstawowy, dwuetapowy na mediatora rodzinnego;
- szkolenie z zakresu: "neurobiologiczne mechanizmy zmian strukturalnych i funkcjonalnych w organizmie dziecka po doświadczeniu traumy oraz biomedyczne i psychologiczne następstwa traumy";
- szkolenie dla profesjonalistów z żałoby po stracie dziecka;
- warsztat pt. "Rozpoznanie i interwencja w przypadkach podejrzenia wykorzystania seksualnego dzieci i młodzieży";
- szkolenie pt. "Efektywne interwencje w sytuacjach wychowawczych";
- szkolenie z zakresu "Ochrona więzi emocjonalnych dziecka z obojgiem rodziców".
- "Mózg, umysł i ciało w terapii traumy" wykład prowadzony przez Joannę Zapałę wraz z zaproszonymi gośćmi: Małgorzatą Sieczkowską i Zenonem Mazurczakiem
- szkolenie dla personelu medycznego z zakresu psychoonkologii, zrealizowanego ze środków finansowych Ministra Zdrowia w ramach Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych
- wykład „Słuchanie czy posłuszeństwo – o co naprawdę chodzi w wychowaniu”
- wykład prof. Alfonsa Hamma pt: „Kiedy strach i lęk wymykają się spod kontroli”
- IV Wielkopolski Kongres Kobiet pod hasłem „Wybory Kobiet. Działam, wspieram, mam wybór, jestem sobą!"
- Uniwersytet Medyczny w Poznaniu – IV Ogólnopolska Studencka Konferencja Seksuologiczna organizowana
przez Studenckie Koło Seksuologii i Psychologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zajęcie I miejsca w
konkursie wiedzy z zakresu seksuologii
- kurs na wychowawcę wypoczynku nr 1443/2018
- warsztaty ACT z udziałem Louise Hayes
- szkolenie organizowane przez Narodową Sieć Leczenia Zaburzeń Regulacji Emocji i Stresu Traumatycznego Dzieci i Młodzieży -„Trauma u dzieci i młodzieży” - praktyka
- 6-miesięczny Program Mentorski „Transfer Kompetencji” realizowanym przez Biuro Karier Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
- konferencja Specjalistycznego Szpitala MSWiA pt. „Metody pracy z zaburzeniami nerwicowymi u funkcjonariuszy służb mundurowych w Szpitalu MSW w Otwocku.”
- szkolenie „Pułapki etyczne w zawodzie pedagoga i psychologa.”
- konferencja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Poznaniu im. prof. Ludwika Bierkowskiego Udział w konferencji „Społeczne i zdrowotne problemy związane z nadużywaniem alkoholu.”
- szkolenie „Ochrona więzi emocjonalnych dziecka z obojgiem rodziców.”
- konferencja „Akademia Ochrony przed Przemocą – jak edukować dzieci i młodzież.”
- szkolenie prowadzone przez trenerów Fundacji Dzieci Niczyje w ramach Akademii Ochrony przed Przemocą, Panią Danutę Gajewską i Panią Monikę Rudnicką
- międzynarodowa konferencja „Mama, tata ponad granicami – dobro dziecka w Międzynarodowych konfliktach rodzinnych. Współpraca i pomoc International Social Service w poszukiwaniu rozwiązań.”
- Projekt „Taki mały a już V.I.P. – tworzenie systemu ochrony dzieci w wieku do 5 lat przed krzywdzeniem i zaniedbywaniem.” prowadzony przez Miasto Poznań w partnerstwie lokalnym i międzynarodowym
- konferencja „Interwencja psychologiczna w sytuacji krzywdzenia dzieci”, przy udziale profesor Danya’ji Glaser z University College London w Wielkiej Brytanii - eksperta w zakresie pomocy dzieciom, psychiatrę i pediatrę.
- wykład „Trauma i Terapia Traumy wg Somatic Experiencing Dr Petera Levine’a.”
- szkolenie warsztatowe dla profesjonalistów dotyczące żałoby po stracie dziecka
- szkolenie “Mądre wychowanie. Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały”
- szkolenie “Rozpoznanie i interwencja w przypadkach podejrzenia wykorzystania seksualnego dzieci i młodzieży.”
Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu - udział w III Konferencji „Psychologia
w medycynie”
- Koło Naukowe Psychologii Płci, Instytut Psychologii UAM, konferencja pod hasłem „Wokół problematyki wsparcia
społecznego i samotności – teoria – metodologia – empiria.”
- Wielkopolska Chorągiew Harcerek Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, przygotowywanie i prowadzenie 8-godzinnego warsztatu team-buildingowego
- Fundacja profilaktyki i leczenia uzależnień „Wybór” w Poznaniu oraz POZnan* Miasto know-how, konferencja szkoleniowa i warsztaty pt.: „Nowe wyzwania w profilaktyce uzależnień”
- konferencja polsko-niemiecka pt.: „Konflikt rodzinny – sytuacja dziecka w europejskich regulacjach prawnych.”
- Instytut Psychologii UAM, Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii w Poznaniu, wykład prof. Kazimierza Obuchowskiego pt: „Refleksje autobiograficzne psychologa”

W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologów oraz Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów. Procesy terapii poddaję superwizji.
więcej

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja online


Konsultacja psychologiczna


Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)


Konsultacja psychologiczna dzieci


Konsultacja online (kolejna)


+ 5 usług

W jaki sposób ustalane są ceny?

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
P
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu konsultacja psychologiczna dzieci

Pani Magdalena pokazała się ze świetnej strony. Pomogła nam sprosta wyzwaniom które postawiła przed nami zaistniała sytuacja

T
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu Konsultacja psychologiczna

Pani Magdalena ma szeroką wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe, co pozwala Jej wniknąć do samego sedna sprawy i zawsze znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Jest profesjonalistką w każdym calu i nadzwyczaj skuteczną w działaniu. Z wielkim wyczuciem i niezwykłą empatią stwarza atmosferę zaufania i zrozumienia. Jest bardzo zaangażowana w relację z pacjentem. Z całego serca Ją polecam.

D
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu konsultacja psychologiczna dzieci

W ostatnim czasie miałem okazję spotkać się z niejednym psychologiem, ze względu na zaistniałą sytuację rodziną (rozwód). Tak zaangażowanego, rzeczowego, skupionego na szukaniu rozwiązania, wnikliwego, rozumiejącego potrzeby dzieci, ale i też dorosłych, a przede wszystkim serdecznego psychologa - nie spotkałem. Szczerze bardzo polecam!

R
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu konsultacja online (kolejna)

Polecam. Czułem się ciepło i komfortowo, wysłuchany i nieoceniany. Pani Magdalena wprowadza bardzo przyjazną atmosferę, dzięki której z łatwością można się otworzyć. Dodatkowo pytania i spostrzeżenia Pani Magdaleny były jak najbardziej trafne a zaproponowany plan działania skuteczny. W razie potrzeby wiemy, do kogo się zwrócić po wsparcie.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania