Adres
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?
Pokaż innych psychologów w pobliżuUsługi i ceny
Ceny dotyczą wizyt prywatnych.
Popularne usługi
Konsultacja online
ul. Garbary 97/2, Poznań
Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu
Konsultacja psychologiczna
ul. Garbary 97/2, Poznań
Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu
ul. Garbary 97/2, Poznań
Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu
Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)
ul. Garbary 97/2, Poznań
Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu
Konsultacja psychologiczna dzieci
ul. Garbary 97/2, Poznań
Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu
Pozostałe usługi
Konsultacja online (kolejna)
ul. Garbary 97/2, Poznań
Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu
Konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)
ul. Garbary 97/2, Poznań
Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu
Konsultacja telefoniczna
ul. Garbary 97/2, Poznań
Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu
Poradnictwo dla rodziców
ul. Garbary 97/2, Poznań
Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu
Poradnictwo psychologiczne
ul. Garbary 97/2, Poznań
Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu
Psychoedukacja
ul. Garbary 97/2, Poznań
Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu
Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.
Moje doświadczenie
Swoją pracę opieram na relacji terapeutycznej, empatii, analizie potrzeb klienta i jego celów. Nie mogę Ci obiecać, że będzie łatwo, mogę obiecać, że pomogę Ci osiągnąć Twój cel, towarzysząc Ci podczas tej często trudnej i wyboistej podróży. Spotkajmy się.
Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR) oraz Członkiem Komitetu Ochrony Praw Dziecka.
Ukończyłam Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu o specjalności klinicznej: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej na kierunku psycholog transportu, jestem również psychoterapeutą w trakcie szkolenia z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Agnieszki Popiel i Ewy Pragłowskiej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu. Ukończyłam szkolenie w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Ukończyłam szkolenie dla personelu medycznego z zakresu psychoonkologii organizowane przez Wielkopolskie Centrum Onkologii. Ukończyłam również kurs Mediatora Rodzinnego, jestem również Trenerem „Szkoła dla Rodziców i wychowawców”.
Swoje doświadczenie zdobywałam pracując indywidualnie z dorosłymi oraz z dziećmi, a także z parami i całymi rodzinami w różnych obszarach ich zdrowia i choroby, jak również w kryzysie rozstania lub straty. Pracuję z dziećmi oraz osobami dorosłymi w sytuacjach kryzysów okołorozstaniowych i okołorozwodowych, trudności wychowawczych, szkolnych, relacyjnych. Wspieram rodziców i dzieci w kryzysie rozpadu rodziny. Pomagam rodzicom w poszerzeniu ich kompetencji wychowawczych. Pracuję z parami nad poprawą relacji, a także z rodzicami nad polepszeniem komunikacji po rozpadzie związku. Pomagam również pacjentom w depresji i zaburzeniach adaptacyjnych.
Obecnie jestem w trakcie doszkalania się na poziomie profesjonalnym z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz w trakcie 4-letniego całościowego kursu Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.
Ponadto m. in. ukończyłam:
- podstawowy kurs terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach;
- kurs na trenera Szkoły dla Rodziców i Wychowawców cz.1 – "Mądre Wychowanie", cz.2. - "Rodzeństwo bez rywalizacji", cz.3. – "Rodzice nastolatka";
- szkolenie pt. "Konflikty rodzicielskie w mediacji - jak radzić sobie z eskalacją konfliktu?";
- kurs podstawowy, dwuetapowy na mediatora rodzinnego;
- szkolenie z zakresu: "neurobiologiczne mechanizmy zmian strukturalnych i funkcjonalnych w organizmie dziecka po doświadczeniu traumy oraz biomedyczne i psychologiczne następstwa traumy";
- szkolenie dla profesjonalistów z żałoby po stracie dziecka;
- warsztat pt. "Rozpoznanie i interwencja w przypadkach podejrzenia wykorzystania seksualnego dzieci i młodzieży";
- szkolenie pt. "Efektywne interwencje w sytuacjach wychowawczych";
- szkolenie z zakresu "Ochrona więzi emocjonalnych dziecka z obojgiem rodziców".
- "Mózg, umysł i ciało w terapii traumy" wykład prowadzony przez Joannę Zapałę wraz z zaproszonymi gośćmi: Małgorzatą Sieczkowską i Zenonem Mazurczakiem
- szkolenie dla personelu medycznego z zakresu psychoonkologii, zrealizowanego ze środków finansowych Ministra Zdrowia w ramach Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych
- wykład „Słuchanie czy posłuszeństwo – o co naprawdę chodzi w wychowaniu”
- wykład prof. Alfonsa Hamma pt: „Kiedy strach i lęk wymykają się spod kontroli”
- IV Wielkopolski Kongres Kobiet pod hasłem „Wybory Kobiet. Działam, wspieram, mam wybór, jestem sobą!"
- Uniwersytet Medyczny w Poznaniu – IV Ogólnopolska Studencka Konferencja Seksuologiczna organizowana
przez Studenckie Koło Seksuologii i Psychologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zajęcie I miejsca w
konkursie wiedzy z zakresu seksuologii
- kurs na wychowawcę wypoczynku nr 1443/2018
- warsztaty ACT z udziałem Louise Hayes
- szkolenie organizowane przez Narodową Sieć Leczenia Zaburzeń Regulacji Emocji i Stresu Traumatycznego Dzieci i Młodzieży -„Trauma u dzieci i młodzieży” - praktyka
- 6-miesięczny Program Mentorski „Transfer Kompetencji” realizowanym przez Biuro Karier Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
- konferencja Specjalistycznego Szpitala MSWiA pt. „Metody pracy z zaburzeniami nerwicowymi u funkcjonariuszy służb mundurowych w Szpitalu MSW w Otwocku.”
- szkolenie „Pułapki etyczne w zawodzie pedagoga i psychologa.”
- konferencja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Poznaniu im. prof. Ludwika Bierkowskiego Udział w konferencji „Społeczne i zdrowotne problemy związane z nadużywaniem alkoholu.”
- szkolenie „Ochrona więzi emocjonalnych dziecka z obojgiem rodziców.”
- konferencja „Akademia Ochrony przed Przemocą – jak edukować dzieci i młodzież.”
- szkolenie prowadzone przez trenerów Fundacji Dzieci Niczyje w ramach Akademii Ochrony przed Przemocą, Panią Danutę Gajewską i Panią Monikę Rudnicką
- międzynarodowa konferencja „Mama, tata ponad granicami – dobro dziecka w Międzynarodowych konfliktach rodzinnych. Współpraca i pomoc International Social Service w poszukiwaniu rozwiązań.”
- Projekt „Taki mały a już V.I.P. – tworzenie systemu ochrony dzieci w wieku do 5 lat przed krzywdzeniem i zaniedbywaniem.” prowadzony przez Miasto Poznań w partnerstwie lokalnym i międzynarodowym
- konferencja „Interwencja psychologiczna w sytuacji krzywdzenia dzieci”, przy udziale profesor Danya’ji Glaser z University College London w Wielkiej Brytanii - eksperta w zakresie pomocy dzieciom, psychiatrę i pediatrę.
- wykład „Trauma i Terapia Traumy wg Somatic Experiencing Dr Petera Levine’a.”
- szkolenie warsztatowe dla profesjonalistów dotyczące żałoby po stracie dziecka
- szkolenie “Mądre wychowanie. Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały”
- szkolenie “Rozpoznanie i interwencja w przypadkach podejrzenia wykorzystania seksualnego dzieci i młodzieży.”
Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu - udział w III Konferencji „Psychologia
w medycynie”
- Koło Naukowe Psychologii Płci, Instytut Psychologii UAM, konferencja pod hasłem „Wokół problematyki wsparcia
społecznego i samotności – teoria – metodologia – empiria.”
- Wielkopolska Chorągiew Harcerek Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, przygotowywanie i prowadzenie 8-godzinnego warsztatu team-buildingowego
- Fundacja profilaktyki i leczenia uzależnień „Wybór” w Poznaniu oraz POZnan* Miasto know-how, konferencja szkoleniowa i warsztaty pt.: „Nowe wyzwania w profilaktyce uzależnień”
- konferencja polsko-niemiecka pt.: „Konflikt rodzinny – sytuacja dziecka w europejskich regulacjach prawnych.”
- Instytut Psychologii UAM, Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii w Poznaniu, wykład prof. Kazimierza Obuchowskiego pt: „Refleksje autobiograficzne psychologa”
W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologów oraz Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów. Procesy terapii poddaję superwizji.
4 opinie pacjentów
Ogólna ocena
Sortuj opinie według
P.
Pani Magdalena pokazała się ze świetnej strony. Pomogła nam sprosta wyzwaniom które postawiła przed nami zaistniała sytuacja
Teresa
Pani Magdalena ma szeroką wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe, co pozwala Jej wniknąć do samego sedna sprawy i zawsze znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Jest profesjonalistką w każdym calu i nadzwyczaj skuteczną w działaniu. Z wielkim wyczuciem i niezwykłą empatią stwarza atmosferę zaufania i zrozumienia. Jest bardzo zaangażowana w relację z pacjentem. Z całego serca Ją polecam.
Dominik Gawlak
W ostatnim czasie miałem okazję spotkać się z niejednym psychologiem, ze względu na zaistniałą sytuację rodziną (rozwód). Tak zaangażowanego, rzeczowego, skupionego na szukaniu rozwiązania, wnikliwego, rozumiejącego potrzeby dzieci, ale i też dorosłych, a przede wszystkim serdecznego psychologa - nie spotkałem. Szczerze bardzo polecam!
Robert
Polecam. Czułem się ciepło i komfortowo, wysłuchany i nieoceniany. Pani Magdalena wprowadza bardzo przyjazną atmosferę, dzięki której z łatwością można się otworzyć. Dodatkowo pytania i spostrzeżenia Pani Magdaleny były jak najbardziej trafne a zaproponowany plan działania skuteczny. W razie potrzeby wiemy, do kogo się zwrócić po wsparcie.
Najczęściej zadawane pytania
-
Jaki jest zakres porad oferowanych przez Magdalena Suchorska-Hoffmann?Magdalena Suchorska-Hoffmann to psycholog, psychoterapeuta. Na podstawie swojego doświadczenia i wykształcenia Magdalena Suchorska-Hoffmann oferuje usługi takie jak: Konsultacja psychologiczna, konsultacja online, konsultacja online (kolejna), konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta), konsultacja psychologiczna dzieci, konsultacja telefoniczna, poradnictwo dla rodziców, poradnictwo psychologiczne, konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta), psychoedukacja.
-
Gdzie Magdalena Suchorska-Hoffmann ma swój gabinet?Magdalena Suchorska-Hoffmann przyjmuje pod adresem:
- ul. Garbary 97/2 Poznań
-
Czy Magdalena Suchorska-Hoffmann przyjmuje online, bez konieczności pojawiania się w placówce?Nie, w tym momencie Magdalena Suchorska-Hoffmann nie oferuje konsultacji online.
-
Jak Magdalena Suchorska-Hoffmann umawia wizyty?Pod tym adresem Magdalena Suchorska-Hoffmann nie podaje swojej dostępności. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, aby poznać dostępne terminy.
-
W jakich godzinach przyjmuje Magdalena Suchorska-Hoffmann?Magdalena Suchorska-Hoffmann udziela informacji o dostępności przy bezpośrednim kontakcie.
-
Magdalena Suchorska-Hoffmann: co mówią pacjenci?4 osób dodało swoją opinię. Magdalena Suchorska-Hoffmann ma średnią ocen 5 (na 5 gwiazdek).
-
Jakie ubezpieczenia akceptuje Magdalena Suchorska-Hoffmann?Magdalena Suchorska-Hoffmann nie przyjmuje w ramach ubezpieczenia, tylko w ramach płatnych wizyt prywatnych. W razie wątpliwości zalecamy kontakt ze specjalistą.
Zaburzenia emocjonalne w Poznaniu
Zaburzenia nastroju w Poznaniu
Niskie poczucie własnej wartości w Poznaniu
Zaburzenia osobowości w Poznaniu
Zaburzenia psychosomatyczne w Poznaniu
Zaburzenia w relacjach międzyludzkich w Poznaniu
Zaburzenia odżywiania w Poznaniu
Problemy wychowawcze w Poznaniu
Zaburzenia koncentracji w Poznaniu
Więcej (15)Psycholodzy z Medicover w Poznaniu
Psycholodzy z TU Zdrowie w Poznaniu
Psycholodzy z Allianz w Poznaniu
Psycholodzy z SKOK Asekuracja w Poznaniu
Psycholodzy z POLMED w Poznaniu
Psycholodzy z Compensa w Poznaniu
Psycholodzy z Signal Iduna w Poznaniu
Psycholodzy z PZU Pomoc w Poznaniu
Psycholodzy z Enel-med w Poznaniu
Psycholodzy z INTER Polska w Poznaniu
Psycholodzy z PZU Życie w Poznaniu
Więcej (7)