mgr Małgorzata Szymczak-Grygierczyk

Fizjoterapeuta więcej

Wrocław 1 adres

Moje doświadczenie

Ukończone studia wyższe na wydziale Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu i uzyskany tytuł magistra fizjoterapii w roku 2014. Równocześnie uzyskany tytuł instruktora rekreacji ruchowej o specjalności hipoterapia. Od 2013 – 2015 r praca w charakterze wolontariusza-fizjoterapeuty w szpitalu specjalistycznym na oddziale neurologii. Ponadto w trakcie studiów ponad półroczne praktyki na oddziałach pediatrycznych, ortopedycznych, chirurgicznych i internistycznych. W roku 2015 ukończone kursy PNF-basic oraz kinesiology taping z uzyskaniem certyfikatów międzynarodowych. Obecnie praca z pacjentami w zakresie rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, pooperacyjnej, gimnastyki leczniczej oraz korekcyjnej. Wykonywanie masaży leczniczych, rozluźniających oraz zabiegów fizykalnych, jak również tworzenie indywidualnych planów treningowych oraz wykonywanie aplikacji kinesiology taping.
więcej

Adres

Sanitas
Teofila Lenartowicza 3A, Psie Pole, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Fizykoterapia • Od 8 zł

Masaż (25 min) • 50 zł

Masaż (55 min) • 70 zł +9 więcej

Masaż antycellulitowy/wyszczuplający (ok 55 min) • 80 zł

Masaż obręczy barkowych (10-15 min) • 20 zł

Masaż relaksacyjny (ok 45 min) • 60 zł

Pokaż więcej usług

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Fizykoterapia

Od 8 zł

Rehabilitacja domowa


Taping (plastrowanie)

Od 30 zł

W jaki sposób ustalane są ceny?

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u mgr Małgorzata Szymczak-Grygierczyk? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

jestem z warszawy z ursynowa . poddalam sie z leczeniem juz nie mam sily walczyc soba aniz choroba . .pare razy przedawkowalam leki, pocielam nozem reke i bylam w szpitalu tez pare razy . ale mam juz dosyc szpitali na sobieskiego sie lecze

Witam,
Zachęcam do kontaktu z psychologiem klinicznym. W naprawdę trudnych sprawach należy radzić się specjalisty. Nie zajmuję się psychologią ani nie jestem psychoterapeutą, a tym bardziej nie mogę Pani pomóc na odległość. Nie napisała Pani nawet jak mogłabym Pani pomóc.
Zachęcam również do rozmowy z lekarzem prowadzącym. Nieraz zwykła rozmowa w "cztery oczy" z osobą, która zna Pani problemy może wiele zdziałać.
Pozdrawiam

mgr Małgorzata Szymczak-Grygierczyk

Dzień dobry,
Mam 37 lat, 1.79 cm i wazę 57 kg. Mam ból w dolnej partii glowy i robi mi się często niedobrze. Podczas skrętów skrzypi mi w szyji. Chcialam poprosić o interpretację wyniku przeswietlenia kręgoslupa szyjnego. Opis: Lordoza wyprostowana z częsciowym odwróceniem. Trzony szyjne zwyklej wysokosci, częsc z osteofitami krawędzi. Dyskopatie C3-C7. Otwory m/k bez cech deformacji. Mam wizytę w styczniu u lekarza, który ma mnie skierować na rehabilitację. Czy powinnam się udać równiez do neurologa? Jakich pozycji powinnam unikać? Zapisalam się na basen i plywam na plecach i stylem klasycznym, czy są one odpowiednie dla mnie? czy mam szansę za pomocą cwiczeń na pozbycie się bólu? Dwa lata temu zdiagnozowana zostala u mnie dyskopatia L5/S1. Przeszlam rehabilitację, cwiczę regularnie i ból nie powrócil.

Witam,
jak najbardziej rehabilitacja i regularne ćwiczenia powinny pomóc w bólu. Do tego nauka prawidłowych zachowań, tj pozycja przy pracy, komputerze, telewizji itp. Oprócz tego oczywiście zalecałabym konsultacje z neurologiem, ale też angiologiem. Objaw mdłości, który Pani podała może być również związany z tętnicami szyjnymi.
Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do formy

mgr Małgorzata Szymczak-Grygierczyk
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania