Adresy (3)
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?
Pokaż innych ginekologów w pobliżuPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?
Pokaż innych ginekologów w pobliżuPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?
Pokaż innych ginekologów w pobliżuCennik
Brak informacji o usługach i cenach
Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.
Moje doświadczenie
140 opinii pacjentów
Ogólna ocena
Sortuj opinie według
Łucja
Umówiłam się do Pana Doktora na teleporadę w delikatym temacie - pominięcia tabletki antykoncepcyjnej, kiedy w tygodniu poprzedzającym doszło do stosunku. Po spojrzeniu na napisane tu opinie bałam się rozmowy. Ale pozytywnie się zaskoczyłam. Pan Doktor bardzo konkretny, poważnie podszedł do sprawy i mimo zapewnienia, że możliwość zajścia w ciąże jest niska i tak na prośbę zapisał tabletkę "po". Bardzo doceniam takie podejście do problemu w tych niepewnych czasach, w których żyjemy.
Katarzyna
Z doktorem miałam wizytę realizowaną przez PZU. Lekarz bardzo kompetentny, myślący oraz patrzący na problem bardzo wielowątkowo. Szuka przyczyny, a nie przepisuje leki. Bezpośredni, nie owija w bawełnę. Bardzo polecam!
AŻ
Wizyta telemedyczna. Zgłosiłam sie na konsultacje w celu uzyskania skierowania na podstawowe badania krwi aby skontrolować wyniki po przebytej ciąży. Lekarz stwierdził , że po pierwsze nie ma wytycznych o żadnych badaniach kontrolnych więc nie ma takiej konieczności, a ja powinnam po prostu „łykać witaminki”. Po drugie stwierdził, ze pomoc ginekologa kończy się w 6 tyg po porodzie, ja jako ze jestem juz w 10 to musze się zgłosić do lekarza rodzinnego.
Marek Pietraszek
Małe sprostowanie :)Powiedziałem ,że 6 tyg. po porodzie wykonuje się badanie kontrolne ginekologiczne i tym samym kończy się okres tzw.połogu .Jeśli jest taka konieczność po tym badaniu zleca się badania krwi ale tylko w przypadku wskazań medycznych a witaminki w obecnych czasach powinien łykać każdy -taki mamy klimat że tak powiem :)
Magda
Chodzę do tego lekarza już od jakieś 2 lat. To pierwszy lekarz z którym mam do czynienia,który wie co robi. Nie przepisuje leków na pałę bez wcześniejszych badań. Wszelkie wątpliwości zawsze tłumaczy. Objaśnia każde badanie jakie wykonuje. Lekarz z konkretnym podejściem do pacjentki. Mówi co myśli a nie to co pacjentka chciałaby usłyszeć. Polecam z całego serca.
Monika
Bardzo Polecam Pana Marka . Trafiłam przypadkiem, korzystam z teleporad.Jestem bardzo zadowolona, odpowiada na wszystkie zadane pytania,jest bardzo sympatyczny posiada dużo wiedzy medycznej. Polecam :)
Adrianna
GENIALNY lekarz dla ludzi MYŚLĄCYCH ;)
Pierwszy raz w życiu trafiłam na lekarza, który rozmawia, wyjaśnia, tłumaczy, ma wiedzę i który nie wciska zbędnych leków i badań, a zwraca uwagę na styl życia, jedzenie, suplementację, czyli na to, co jest podłożem wszystkiego! Podpowiada, gdzie szukać przyczyny, a nie idzie na łatwiznę jak większość wypisując "lek" na skutek. Zależało mi na lekarzu, który oprócz wypisywania recept w ciemno, potrafi coś więcej i temat suplementacji np jodem, witamin i odpowiedniej diety nie jest mu obcy. Trafiłam idealnie i jeśli będzie taka potrzeba - na pewno wrócę do tego lekarza!
Hanna
Lekarz nie chciał dać mu receptę na ######### który biorę od lat bo jego zdaniem mam suplementowac jod.
Marek Pietraszek
Nie daję recept na leczenie specjalistyczne endokrynologiczne bo się na tym nie znam- natomiast jeśli chodzi o jod to sytuację wyjaśniam poniżej :
Niedobór jodu
---
Jod jest jednym z najważniejszych mikroelementów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznała niedobór jodu za jeden z czynników mających bezpośredni wpływ na stan zdrowia ludzi. Głównym objawem niedoboru tego mikroelementu jest powiększenie tarczycy, tzw. wole endemiczne.
Konsekwencje niedoboru jodu
Niedostateczne spożycie jodu prowadzi do zaburzeń z powodu niedoboru jodu (ang. iodine deficiency disorders – IDD), które obejmują zwiększone ryzyko poronień samoistnych i martwych urodzeń, wad wrodzonych, zwiększoną śmiertelność noworodków w okresie okołoporodowym, nieodwracalne uszkodzenie mózgu u płodu i noworodków (zaburzenia rozwoju psycho-neurologicznego, w tym upośledzenie umysłowe, zaburzenia funkcji poznawczych u dzieci i dorosłych, opóźnienie rozwoju fizycznego dzieci), częstsze występowanie wola, w tym także guzków tarczycy. Główne grupy ryzyka to: kobiety w ciąży, noworodki oraz dzieci i młodzież w okresie dojrzewania.
Umiarkowany niedobór jodu prowadzi do obniżenia wyższych funkcji mózgu, np.: zdolności uczenia się, zapamiętywania i kojarzenia, obniża w istotnym stopniu iloraz inteligencji. Niedobór jodu może prowadzić także do chorób tarczycy, w tym zróżnicowanego raka tarczycy.
Niedobór jodu w Europie
Europa jest kontynentem o najwyższym odsetku (ok. 60%) mieszkańców spożywających zbyt mało jodu. Codzienne pożywienie Europejczyków (również mieszkańców Polski) nie zapewnia odpowiedniego spożycia tego mikroelementu.
Niedobór jodu w Polsce
W celu zwiększenia spożycia jodu w 1996 roku wprowadzono w Polsce obowiązkowe jodowanie soli kuchennej. Sól jodowana jest jedyną formą dostępną w obrocie rynkowym do powszechnego stosowania. itp.itd
Sylwia
Bardzo dobry ginekolog, wizyta odbyła się w ramach pakietu PZU, dr skutecznie wystawił receptę na globułki od infekcji intymnej. Jestem zadowolona, ponieważ nie będę męczyła się z objawami przez kolejne dni. Polecam!
IJ
Miałam wątpliwy zaszczyt mieć teleporade z tym lekarzem, który odmówił mi wydania zlecenia na podstawowe badania krwi niezbędne do wykonania zabiegu ginekologicznego. Teleporada była w ramach pakietu medycznego. Lekarz odmówił wystawienia skierowania na badania laboratoryjne mówiąc, że to nie koncert życzeń i to szpital powinien wykonać w zakresie NFZ. Wyjaśniłam, że uzgodniłam ze szpitalem wykonanie badań we własnym zakresie ale Pan Doktor udzielił mi wykładu nt kto za co płacić powinien. Nie złamałam żadnych procedur po prostu zgłaszając się z badaniami do szpitala będę mogła mieć zabieg w trybie jednodniowym bez konieczności jeżdżenia dwa razy na badani. W mojej opinii ten lekarz może być dobrym urzędnikiem (w sumie też wątpliwie gdyż nie było podstawy prawnej odmowy ani uzasadnienia).
Nie polecam i odradzam w celu zaoszczędzenia czasu, nerwów i godności oraz w trosce o szacunek do siebie. Dodam, że nigdy nie spotkałam się z taką arogancją.
Marek Pietraszek
Ręce opadają Pani wpis mógłbym potraktować jako pomówienie publiczne i wstąpić na drogę prawą ale z wielka niechęcią :) objaśnijmy dla dobra innych pacjentek jak działa tzw .System
Po pierwsze badania kwalifikacyjne do zabiegu powinny odbyć się w szpitalu i na koszt szpitala i wykonuje się je w normalnym świecie w szpitalu po konsultacji kwalifikacyjnej internisty ,anestezjologa i ewentualnie innych specjalistów .
Natomiast w naszym Systemie szpitale oszczędzając na badaniach przerzucają problem na pacjenta a nieświadomy tego pacjent życzy sobie bez tych w/wymienionych konsultacji żebym ja mu zlecił jakiś nieistniejący w medycynie pakiet do zabiegu w trakcie teleporady nie widzac pacjentki ? Bez badania fizykalnego na podstawie wywiadu nie jestem w stanie ocenić jakie badania są właściwe i ponieść za to odpowiedzialność.-natomiast oczywiście nigdy mi się nie zdarzyło żebym nie zlecił badań pacjentce będącej u mnie na wizycie.Tak więc to szpital a nie moja skromna osoba narusza Pani godność odsyłając Panią po bliżej nieokreślony" pakiet do operacji"
Jeśli chodzi o aspekt prawny kto za co powinien płacić do zacytuję NFZ:Cytuje z ich strony "
W przypadku zakwalifikowania Pacjenta do leczenia w oddziale szpitalnym, a w szczególności do planowego leczenia operacyjnego, wykonanie niezbędnych badań diagnostycznych i konsultacji należy do szpitala. Odsyłanie Pacjentów, np.do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub sugerowanie Pacjentowi, że ;może wykonać je we własnym zakresie, jest niezgodne z przepisami.
Podstawa prawna:
Rozporządzenie Ministra Zdrowia z;dnia;8;września 2015;r. w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej (Dz. U. z 2016 r., poz. 1146 z późn. zm.):
ust. 1 Świadczeniodawca zapewnia udzielanie świadczeń w sposób kompleksowy obejmujący wykonanie niezbędnych badań, w tym badań laboratoryjnych i diagnostyki obrazowej, oraz procedur medycznych związanych z udzielaniem tych świadczeń
W przypadku skierowania pacjenta do szpitala, w szczególności do planowego leczenia operacyjnego, szpital wykonuje konieczne dla leczenia w szpitalu badania diagnostyczne i konsultacje.
p§ 12 ust. Lekarz ubezpieczenia zdrowotnego, kierując świadczeniobiorcę do poradni specjalistycznej lub ;leczenia szpitalnego, dołącza do skierowania:
p1);kopię wyników badań diagnostycznych i przeprowadzonych konsultacji, będące w jego posiadaniu, umożliwiające lekarzowi ubezpieczenia zdrowotnego lub felczerowi ubezpieczenia zdrowotnego kierującemu postawienie wstępnego rozpoznania stanowiącego przyczynę skierowania;
;istotne informacje o dotychczasowym leczeniu specjalistycznym lub szpitalnym oraz zastosowanym leczeniu.
źródło – Departament Spraw Świadczeniobiorców NFZ
Anna
Serdecznie odradzam konsultacje z Panem Markiem. Lekarz bez empatii i podejścia do pacjentek. Bardzo opryskliwy (miałam nieprzyjemność kilka razy rozmawiania z nim poprzez teleporadę), nie zajmujący się problemem, z którym się dzwoni tylko narzucający swój światopogląd-ktory nie jest tematem konsultacji.
Pacjentki naprawdę nie interesuje fakt, że syn Pana Marka jest lekarzem, że Pan Marek nie je pomidorów czy ziemniaków, nie kupuje w ##### etc. Narzucanie swoich poglądów i wyśmiewanie innych pacjentów bardzo nie na miejscu.
Pan chyba pomylił zawody.
Marek Pietraszek
Fajny wpis :)Nie rozumiem tylko czemu wobec tego kilka razy Pani ze mną rozmawiała ?-po co z tym opryskliwym lekarzem w ogóle gadać- jest tylu innych fajnych lekarzy.:) Idąc tokiem Pani myślenia to prawdopodobnie mało kogo interesuje Pani opinia na mój temat -to po pierwsze . Po drugie to może Pani jeść co popadnie kupując w tym #####- jest Pani wolnym ,świadomym konsumentem :) Po trzecie zdrowa żywność i właściwe odżywianie to podstawa zdrowia a nie ideologia i ten temat powinien być często integralną częścią konsultacji medycznej .Co ważniejsze właściwa dieta często pozwala wrócić do zdrowia- jest jak lek więc pewnie z powodu jakiejś Pani dolegliwości o tym wspomniałem, natomiast jeśli Pani tego nie jest w stanie zrozumieć i zrzuca mi Pani takie straszne przewinienia : ) jak porada dietetyczna !!!! to jest Pani pewnie ultranowoczesnym zwolennikiem chemicznego systemu z telewizora .Uprzejmie zatem pozdrawiam, serdecznie Szanownej Pani odradzam teleporady u mnie i życzę zdrówka na psiankowatych, cukrze i pszenicy z ##### etc.
PS.Innym Paniom oczywiście teleporady u mnie nieskromnie polecam -może jednak coś tam czasami poradzę :)
Najczęściej zadawane pytania
-
Jaki jest zakres porad oferowanych przez Marek Pietraszek?Marek Pietraszek to ginekolog.
-
Gdzie Marek Pietraszek ma swój gabinet?Marek Pietraszek przyjmuje pod adresem:
- ul.Ks.Brzóski 14 Chełm
- Inflancka 5 Warszawa
-
Czy Marek Pietraszek przyjmuje online, bez konieczności pojawiania się w placówce?Nie, w tym momencie Marek Pietraszek nie oferuje konsultacji online.
-
W jakich językach konsultuje Marek Pietraszek?Języki, których używa Marek Pietraszek to angielski, niemiecki, rosyjski.
-
Jak Marek Pietraszek umawia wizyty?Pod tym adresem Marek Pietraszek nie podaje swojej dostępności. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, aby poznać dostępne terminy.
-
W jakich godzinach przyjmuje Marek Pietraszek?Marek Pietraszek udziela informacji o dostępności przy bezpośrednim kontakcie.
-
Marek Pietraszek: co mówią pacjenci?140 osób dodało swoją opinię. Marek Pietraszek ma średnią ocen 3.5 (na 5 gwiazdek).
-
Jakie ubezpieczenia akceptuje Marek Pietraszek?Marek Pietraszek nie przyjmuje w ramach ubezpieczenia, tylko w ramach płatnych wizyt prywatnych. W razie wątpliwości zalecamy kontakt ze specjalistą.
Choroby ginekologiczne w Chełmie
Nadżerki szyjki macicy w Chełmie
Niepowodzenia ciążowe w Chełmie
Zespół policystycznych jajników w Chełmie
Bolesne miesiączkowanie w Chełmie
Choroby narządów płciowych w Chełmie
Choroby przenoszone drogą płciową w Chełmie
Choroby szyjki macicy w Chełmie
Dysplazja szyjki macicy w Chełmie
Infekcje dróg rodnych w Chełmie
Więcej (15)