Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Fizjoterapia


Konsultacja fizjoterapeutyczna

Pozostałe usługi


Kartuska 214, Gdańsk

Centrum Terapii WYSPA



Kartuska 214, Gdańsk

Centrum Terapii WYSPA



Kartuska 214, Gdańsk

Centrum Terapii WYSPA



Kartuska 214, Gdańsk

Centrum Terapii WYSPA



Kartuska 214, Gdańsk

Centrum Terapii WYSPA



Kartuska 214, Gdańsk

Centrum Terapii WYSPA



Kartuska 214, Gdańsk

Centrum Terapii WYSPA



Kartuska 214, Gdańsk

Centrum Terapii WYSPA



Kartuska 214, Gdańsk

Centrum Terapii WYSPA



Kartuska 214, Gdańsk

Centrum Terapii WYSPA



Kartuska 214, Gdańsk

Centrum Terapii WYSPA



Kartuska 214, Gdańsk

Centrum Terapii WYSPA



Kartuska 214, Gdańsk

Centrum Terapii WYSPA



Kartuska 214, Gdańsk

Centrum Terapii WYSPA

Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.

Moje doświadczenie

Witam serdecznie.

Od drugiego roku studiów zaczęłam przygodę z pediatrią. Początkowo pod okiem specjalistów pracujących z dziećmi oraz podczas specjalistycznych turnusów rehabilitacyjnych zdobywałam wiedzę i doświadczenie w pracy z dziećmi. Od 2015 roku pracuję z pacjentami indywidualnie.
Specjalizuje się w pracy z :
- niemowlętami (problemy neurologiczne, asymetrie, zaburzenia napięcia mięśniowego, urazy ortopedyczne, wady genetyczne, wcześniaki, dysplazja stawów biodrowych i wiele innych),
- dziećmi z uszkodzeniami OUN (MPD, guzy, nowotwory, udary mózgu, przepuklina oponowo-rdzeniowa),
- dziećmi z uszkodzeniami obwodowego układu nerwowego,
- dziećmi z opóźnieniem psychoruchowym,
- dziećmi z wadami genetycznymi,
- dziećmi z niezdiagnozowane prezentujące różnego rodzaju zaburzenia,
- dziećmi z zaburzeniami procesów sensorycznych.

Ukończyłam wiele kursów związanych z pediatrią (NDT-Bobath, MEDEK, Terapia ręki I i II stopnia, Integracja sensoryczna I i II stopnia, Wsparcie wcześniaka i dziecka zagrożonego, Diagnoza i terapia dzieci z zaburzeniami neurologicznymi w wieku 0-2 lat, Kinesio Taping, Diagnostyka Metodą Prechtl'a). Ponad to ukończyłam studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego.
więcej

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
K
Lokalizacja: Centrum Terapii WYSPA fizjoterapia

Pani Martyna to specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem ,wspaniały kontakt z dzieckiem i rodzicem . Gorąco polecam. ;)

O
Lokalizacja: Centrum Terapii WYSPA fizjoterapia

Gorąco polecam, Pani Martyna wie co robi, szczegółowo wszystko objaśnia i proponuje różne podejścia. Wysoką ocenę wystawiam po wielokrotnych wizytach.

P
Lokalizacja: Centrum Terapii WYSPA konsultacja fizjoterapeutyczna

Serdecznie polecam Pania Martynę Konkel! Bardzo mila i kompetentna osoba. Dysponuje ogromna wiedza i doświadczeniem. Odpowie na każde pytanie i dokladnie wytlumaczy. Jestesmy bardzo zadowoleni

K
Lokalizacja: W innym miejscu rehabilitacja dzieci

Poprzez problemy związane z rozwojem syna miałam do czynienia z wieloma rehabilitantami. Martyna jest zdecydowanie najlepszym z nich. Tak jak mój syn uwielbia się dosłownie wydzierać podczas zajęć, u Martyny potrafił się nawet zaśmiać czasami :-)
To co mnie pozytywnie ujęło to to ze podczas zajec Maryna cała uwagę dziecku. Ciepła, pomocna i konkretna babka!

J
Lokalizacja: Centrum Terapii WYSPA rehabilitacja dzieci

Pani Martyna jest świetnym specjalistą, otoczyła naszego Wcześniaka profesjonalna opieką rehabilitacyjną, dzięki jej zaangażowaniu Córeczka może cieszyć się pełnią zdrowia i sprawności. Do tego jest cudowną osobą, pełną ciepła i miłości do swoich małych i większych pacjentów. Ma wiele cierpliwości do rodziców i zrozumienia dla ich niepokoju, zawsze jasno tłumaczyła nam co się dzieje z naszym dzieckiem. Jeśli zaistnieje potrzeba, na pewno wrócimy do Pani Martyny.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Moja córeczka półtora roczna przed zasypianiem krzyżuje nogi i leżąc na brzuchu lekko sapie. Czy powinnam się niepokoić tym zachowaniem?

Witam,
Prosze nagrać sytuację, w której to się zdarza i udać do fizjoterapeuty dziecięcego zajmującego się jednocześnie zaburzeniami przetwarzania procesów sensorycznych. Opis może świadczyć o swojego rodzaju stymulacji pojawiającej się z różnych przyczyn - np. emocje (ekscytacja lub nuda), nieprawidłowości w odczuwaniu własnego ciała (stymulacje czucia głębokiego, zwiększona potrzeba propriocepcji), stymulacja seksualna (onanizm dziecięcy), albo infekcja w obrębie dróg rodnych. Ważne jest, czy dziecko potrafi przerwać dana czynność, jak np coś mu się pokaże. Nie ważne w jakim wieku jest dziecko, nie należy na nie krzyczeć, bądź zwracać uwagi żeby,, nie robiło tak", a raczej odwracać uwagę od tej czynności.

mgr Martyna Konkel

Syn 3 lata urodził się z Rozszczepem Zamkniętym Kości Krzyżowej i Zakotwiczeniem Rdzenia w Tłuszczaku. W listopadzie 2018 r, przeszedł operację odkotwiczenia rdzenia kręgowego. Rozwija się prawidłowo, mamy jednak problem z pęcherzem neurogennym. Ma czucie w pęcherzu (jeszcze sika w pieluchę albo siedzi na nocniku), sygnalizuję chęć robienia kupy. Miał urodynamikę przed operację, pęcherz wysokociśnieniowy, jednak badanie nie za dużo pokazało, bo strasznie krzyczał, nie wiadomo, czy było miarodajne. Pęcherz z dwóch rezonansów wychodzi duży. Sika strumieniem przerywanym, zawsze ma zalegania po mikcji, jednak nigdy nie miał zakażenia układu moczowego, więc jakoś musi opróżniać ten pęcherz. Szukam specjalisty, który pomógł by mi w rehabilitacji pęcherza u Piotrusia i ewentualnej elektrostymulacji pęcherza, albo doradziłby coś w tej kwestii. Każda pomoc jest dla nas ważna!

UCK w Gdańsku posiada specjalistę, który zajmuje się takimi przypadkami. Wykonują elektrostymulacje i różne inne zabiegi fizjoterapeutyczne w tym zakresie.

mgr Martyna Konkel

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania