mgr Marzena Marciniak-Wójtowicz

Psycholog więcej

Warszawa 2 adresy

Moje doświadczenie

Jestem magistrem psychologii ze specjalizacją psychologia zdrowia i psychoterapia. Uczestniczę w szkoleniu z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej organizowanym przez Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Stale podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje poprzez udział w warsztatach kompetencyjnych oraz projektach naukowo-badawczych.

Doświadczenie zawodowe nabywałam poprzez pracę z dziećmi w wieku przedszkolnym, pracę z rodzinami znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej oraz pracę z pacjentami głównie w wieku studenckim samodzielnie zgłaszającymi się na konsultację psychologiczną.

Zapraszam na wizyty osoby, które mają potrzebę porozmawiania o swojej aktualnej sytuacji życiowej, skonsultowania swojego stanu zdrowia psychicznego, przeżywają jakieś trudności lub kryzysy.
więcej

Adresy (2)

RAZEM Gabinet Psychoterapii Marzena Marciniak-Wójtowicz
1 Praskiego Pułku 38 lok.4, Wesoła, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja psychologiczna

140 zł

Terapia EMDR

200 zł

Terapia poznawczo-behawioralna

140 zł

W jaki sposób ustalane są ceny?

3 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej

Bartosz Gubernak

Lokalizacja: RAZEM Gabinet Psychoterapii Marzena Marciniak-Wójtowicz

Bardzo doceniam empatyczne i profesjonalne podejście do klienta. Czułem, że moje problemy nie są lekceważone a traktowane poważnie. Jednocześnie Pani Marzena okazuje się osobą rzeczywiście nastawioną na faktyczne dobro drugiego człowieka i jest autentyczna, szczera oraz nie wywyższa się. Podąża za klientem, a nie kieruje nim co także uważam za bardzo cenne w procesie terapii. Dba także o etyczną stronę terapii.

K

Katarzyna Rt.

Trafiłam do pani psycholog przypadkiem i żeby porozmawiać o problemie. W końcu odbyłam kilka wizyt. Za każdym razem czułam duże zaangażowanie, ciepło. Na pewno byłam wysłuchana i dostałam możliwość, zeby zastanawiać się samodzielnie nad rozwiązaniami, nie dostałam gotowej porady. W trakcie wizyt odkrywałam też siebie, zaczęłąm rozumieć niektóre zachowania innych i swoje. Dziękuję Pani, Pani Marzeno za pomoc!

D

daisy63

Lokalizacja: RAZEM Gabinet Psychoterapii Marzena Marciniak-Wójtowicz

Bardzo polecam panią psycholog, w miłej atmosferze można z nią porozmawiać o swoich problemach. Odważyłam się jej powiedzieć, to czego nikomu nie mówiłam i nie żałuję. jest to miła i ciepła osoba, kompetentna.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące niskie poczucie własnej wartości

Mam wspaniałego, kochającego męża, którego czuje że tracę... Jestem chorobliwie zazdrosna bez jakiegokolwiek powodu przez 15 lat związku... Nie jestem brzydką ani głupią osoba, mimo to moje poczucie własnej wartości nie jest niskie lecz zerowe... Czy można to wyleczyć bez leków? Nie chcę go stracić bo to mnie zabije...

Nasze poczucie własnej wartości kształtuje się przez doświadczenia, jakie nas spotykają. Są to nawet bardzo wczesne wydarzenia z dzieciństwa. Jeśli nasze poczucie wartości jest bardzo niskie, możemy wierzyć nawet w to, ze nie zasługujemy na miłość. Wtedy takie przekonanie prowadzi do zachowań, które pomogą nam sobie z nim radzić: eliminowanie konkurencji, która "na pewno" jest bardziej wartościowa od nas, podporządkowane się partnerowi, żeby być dla niego wystarczają dobrym i zasługiwać na miłość albo np. kontrolowanie go, żeby upewnić się, że nic nam nie zagraża. Jak słusznie Pani zauważyła, praca nad patologiczną zazdrością zaczyna się od pracy nad przekonaniami na temat siebie, swojej wartości i przekonań na temat innych ludzi. Zachęcam do podjęcia terapii poznawczo-behawioralnej, aby pracować nad tymi przekonaniami.

mgr Marzena Marciniak-Wójtowicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania