Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)



NIP

5922285485

Adres firmy

Kamienna 15 / 4, Kwidzyn

Gabinet 14, przychodnia Supramed
Warszawska 151, Kielce

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Blik, Płatność ratalna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychiatryczna

Pozostałe usługi


Warszawska 151, Kielce

250 zł

Gabinet 14, przychodnia Supramed

20-25 minut



Arkońska 49A, Gdańsk

300 zł

Dobre Życie. Psychodynamiczne Centrum Zdrowia Psychicznego

Pierwsza wizyta u lekarza psychiatry

Jak się przygotować do pierwszej wizyty:
- Proszę zabrać ze sobą dostępną dokumentację medyczną (Karty informacyjne z leczenia szpitalnego - wypisy, kserokopię dokumentacji z poradni)
- Dotychczas przeprowadzone badania (psychologiczne, laboratoryjne, obrazowe - TK, MRI)
- Spis obecnie przyjmowanych leków wraz z dawkami oraz czasem ich przyjmowania
- Spis leków psychiatrycznych przyjmowanych w przeszłości oraz przyczyny ich odstawienia/zmiany


Warszawska 151, Kielce

300 zł

Gabinet 14, przychodnia Supramed

45 minut

Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.

Moje doświadczenie

Aktywnie pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. Jana Bilikiewicza w Gdańsku.
Doświadczenie zdobywałem m.in. w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu, pracując na Oddziałach Psychotycznych i Afektywnych, lokalnej Izbie Przyjęć, w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz na Uniwersytetach w Maladzie, Neapolu i Nowego Sadu w Serbii.

Stosuję postępowe podejście do chorób psychicznych, a proponowane leczenie jest spersonalizowane, oparte na badaniach dowodowych i obejmuje różnorodne oddziaływania sprzyjające zdrowieniu (np. farmakoterapię, psychoterapię, psychoedukację, terapię EMDR i inne).

Zawsze staram się zapewniać pacjentom empatyczną, zaangażowaną postawę w ich procesie diagnozy i leczenia, aby czuli się zrozumiani i zaopiekowani.
więcej

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
S
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Przemiły zaangażowany młody człowiek! Prowadził kilka miesięcy naszego dorosłego syna autystę - obawialiśmy się zaproponowanej zmiany leków, ale doktor cały czas trzymał rękę na pulsie i przygotował nas na wszystkie ewentualności, a teraz syn funkcjonuje lepiej. Pozdrawiamy M & S & A

lek. Miłosz Adach

Dziękuję za podzielenie się ciepłymi słowami po takim czasie! Cieszę się, że wszystko dobrze u syna, pozdrawiam Państwa serdecznie ;))

K
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Kompetentny, wyrozumiały i mega empatyczny. Bardzo rzeczowa rozmowa

lek. Miłosz Adach

Dziękuję za receptę na dodatkową dawkę uśmiechu, którą okazały się te miłe słowa! ;)

W
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Trafiłam do Doktora Adacha w trudnym momencie swojego życia jako ofiara mobbingu w głębokiej depresji. Jak na publiczną poradnię na NFZ doktor poświęcił dużo czasu i nie czułam pośpiechu jak zdarzało się to u innych lekarzy. Podobało mi się, że opisał możliwe skutki uboczne leczenia i to kiedy miną, więc gdy niektóre z nich wystąpiły to wiedziałam co się dzieje i czułam się bezpiecznie. Niestety doktor ponoć już nie pracuje w Poznaniu. Pozdrawiam i dziękuję jeśli doktor to przeczyta

lek. Miłosz Adach

Oczywiście, że przeczytam Pani Weroniko - dziękuję za ciepłe słowa! Cieszę się, że mogłem pomóc i tamte problemy i stany zostały już dawno za Panią. Jeśli czułaby Pani potrzebę powrotu pod opiekę poradni w Poznaniu, to napewno trafi Pani tam pod świetną opiekę moich kolegów i koleżanek.


M
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Korzystałem z wizyty wideo u doktora - polecam. Pan Doktor jest dociekliwy i miał trafne uwagi, leczenie i zalecenia zostały bardo dokładnie wytłumaczone. Spojrzał szeroko na moją sytuację i dał dużo wskazówek poza lekami.

lek. Miłosz Adach

Dziękuję za ciepłe słowa Panie Marcinie i cieszę się, że mogłem pomóc! W razie jakichkolwiek pytań dotyczących procesu zdrowienia pozostaję do Pana dyspozycji, pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Miałem problem z fobia społeczna oraz atakami paniki w sytuacjach stresowych, atak Panik zawsze był w sytuacjach związanych z możliwa konfrontacja siłowa. Szybki oddech, drżenie rak, potliwość oraz zawroty głowy etc. Przepisano mi paroteksyne, parogen w dawcę 20mg na dobre. Paroteksyna okazała się dla mnie zbawieniem, zakupy w sklepie kontakty z innymi przestały być dla mnie takim problemem, uważam ze paroteksyna odmieniła moje życie. Niestety ataki paniki w sytuacji zagrożenia konfliktem siłowym nie ustały. Zacząłem korzystać aktywnie z siłowni oraz trenować boks a po dwóch latach kick boxing. Na treningach w sali (również sparingi) idzie mi dobrze, nie mam atakow paniki, odczuwam delikatny stres ale nie powoduje on u mnie żadnych problemów z walka, wręcz cześć sparingową jest moja ulubiona częścią treningu. Niestety poza sala, w podobnych sytuacjach mam ww ataki paniki, które wręcz uniemożliwiają mi wykorzystanie umiejętności nabytych na sali, wszystko mija po około 10/15min od zdarzenia. Chciałbym odstawić paroteksyne, schodząc z dawki o 0,5g co 8 dni ponieważ uważam ze problem fobi społecznej mam już za sobą, a leczę się nia od 6 lat. Nie wiem co zrobić aby zniwelować powyższe ataki paniki.

Dzień dobry, sądzę, że warto rozważyć psychoterapię indywidualną, by pracować nad adaptacyjnymi metodami radzenia sobie w sytuacjach stresowych i konfliktowych, które pozwolą Panu opierać swoje poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie nie tylko na kilku latach treningów sztuk walki (ciężko mieć pewność, że zdołamy wyjść obronną ręką z konfrontacji fizycznej z każdym oponentem, zawsze kiedyś może trafić się ktoś silniejszy i lepszy, czyż nie? ) . Psychoterapia indywidualna pozwoli też Panu lepiej regulować swoje emocje oraz skutecznie zaopiekować się sobą w momentach narastania lęku, by nie dopuszczać do ataków paniki. Odstawianie leków powinno się odbywać po konsultacji i zgodnie z dawkowaniem zaleconym przez lekarza psychiatrę.
Pozdrawiam
lek. Miłosz Adach,
Dobre Życie - Psychodynamiczne Centrum Zdrowia Psychicznego w Gdańsku

lek. Miłosz Adach

Od ok pół roku przyjmuję leki Trittico 300mg oraz Pramolan 150mg na noc z powodu nerwicy. Uczęszczam również na psychoterapię raz w tygodniu
Mój stan przez ten okres terapii oraz farmakoterapii bardzo się poprawił. Zniknęły problemy ze snem co było u mnie objawem uniemożliwiajacym normalne funkcjonowanie.
Niestety w ostatnią sobotę na imprezie poniosły mnie wodze fantazji i wypiłem sporą ilość alkoholu (0, 5l co dało mocne upojenie z utratą świadomości).
Na drugi dzień rano miałem objawy mocnego zatrucia (wymioty żółcią itd..)
Niestety po tym incydencie wróciły problemy ze snem... obecnie jest 3 doba od imprezy a ja spałem po 4 godziny na dobę...
Proszę bardzo o odpowiedź czy ta jedna sytuacja mogła zniweczyć całe moje dotychczasowe leczenie? Czy to powinno się jakoś ustabilizować w najbliższym czasie?
Dziękuję z góry i pozdrawiam

Dzień dobry, polecam skonsultować się w kolejnych dniach z lekarzem prowadzącym, celem rozważenia czasowej modyfikacji farmakoterapii. Czasem nie warto czekać na spontaniczną stabilizację, szczególnie kiedy odczuwane aktualnie napięcie związane z bezsennością, może ją też równolegle nasilać. Warto przerwać to błędne koło, zmodyfikować okresowo leczenie, ustabilizować sen nocny i zmniejszyć tym samym stres i napięcie z tego powodu. Jeśli nie będzie Pan zwlekał, wszystko powinno wrócić do normy.
Pozdrawiam
lek. Miłosz Adach,
Dobre Życie - Psychodynamiczne Centrum Zdrowia Psychicznego w Gdańsku

lek. Miłosz Adach
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania