Górczewska 232c/21, 01-460 Warszawa
Gabinet jest wyposażony w wygłuszone drzwi, a w korytarzu jest włączana spokojna muzyka i generator szumu białego. Te 3 opcje dają komfort w rozmowie i poczucie bezpieczeństwa.
Dowiedz się więcej18/12/2022
Górczewska 232c/21, 01-460 Warszawa
Gabinet jest wyposażony w wygłuszone drzwi, a w korytarzu jest włączana spokojna muzyka i generator szumu białego. Te 3 opcje dają komfort w rozmowie i poczucie bezpieczeństwa.
Dowiedz się więcej18/12/2022
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Psychoterapia DDA/DDD online (opis) • 220 zł
Psychoterapia uzależnień (opis) • 220 zł
Psychoterapia uzależnień behawioralnych (opis) • 220 zł
Pokaż więcej usługSposób płatności: Przelew na konto, Blik
1) Przed konsultacją zrób przelew/opłatę za sesję na moje konto: Bank Santander 39 **** **** **** **** **** ****
( Wpływ środków będzie potwierdzeniem twojej obecności na sesji. Brak wpływu lub potwierdzenia przelewu oznacza, że rezygnujesz z wizyty).
2) Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu.
3) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.
Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.
W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.
Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.
* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.
Pacjenci zagraniczni proszę o kontakt za pomocą platform: Znany lekarz, Instagrama, Facebooka lub WhatsApp.
Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).
NIP
Adres firmy
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Konsultacja par i rodzin (opis) • 280 zł
Konsultacja pierwszorazowa (opis) • Od 220 zł
Psychoterapia DDA (opis) • 220 zł +6 więcej
Psychoterapia DDA/DDD online (opis) • 220 zł
Psychoterapia uzależnień (opis) • 220 zł
Psychoterapia uzależnień behawioralnych (opis) • 220 zł
Pokaż więcej usługNIP
Adres firmy
Ogólna ocena
Dopiero moje pierwsze spotkania, ale już zaczynamy pracę, bardzo się cieszę z tego, pani uważnie słucha, i na podstawie tego już pracujemy, cieszę się z wizyty, i myśle że współpraca się uda!:)
Pani Monika Kiliszek jest bardzo przyjazną i empatyczną osobą, lecz także stanowczą i "konkretną". Pomaga wyjść z obecnej niekomfortowej sytuacji, przedstawia różne drogi wyjścia i możliwe następstwa określonych działań. Dodaje otuchy, nadziei i pomaga zrobić pierwszy krok w patowej zdawałoby się sytuacji.
Jest to dopiero początek mojej terapii ale już po pierwszych wizytach widzę zaangażowanie Pani Moniki i doceniam cenne wskazówki.
Ta Pani uratowała mi życie. Właśnie skończyłem półtoraroczną terapię uzależnienia od alkoholu. Dziś jestem szczęśliwym trzeźwym alkoholikiem, uczęszczam do wspólnoty AA i cieszę się życiem, a trafiłem do Pani Moniki w strasznym stanie myśląc o samobójstwie. Ciężka praca dała efekty. Dziękuję z całego serca i polecam.
Pragnę bardzo polecić terapię u Pani Moniki, która swoim zaangażowaniem i stosunkiem do pacjenta sprawia, że czuje się on otoczony prawdziwą opieką. Pani Monika w trakcie spotkań jest bardzo uważna i odnosi się do sytuacji omawianych także na wcześniejszych sesjach, przez co szybko ma się wrażenie, że nas dość dobrze poznała. Na bieżąco, bez żadnego oceniania wyjaśnia mechanizmy różnych zachowań i daje czas pacjentowi na zrozumienie siebie. Ja w każdym razie odczuwam wdzięczność za te miesiące rozmów i szczerze doceniam każde nasze spotkanie.
Bardzo polecam zgłoszenie się na terapię do Pani Moniki. Dziękuję za prawie rok współpracy psychoterapeutycznej, która dodała mi pewności siebie oraz nauczyła jak radzić sobie z wieloma trudnościami życiowymi. Pani Doktor była zawsze świetnie przygotowana, potrafiła słuchać i pamiętała, jakie tematy były poruszane na poprzednich sesjach. Jej uwagi i spostrzeżenia zawsze były cenne i przydatne. Jeszcze raz bardzo polecam.
12 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Dzień dobry,
czy można jednocześnie uczęszczać na terapię indywidualną oraz na terapię par?
Pozdrawiam.
Dzień dobry, ogólnie nie ma przeciwskazań. Jeśli jednak terapia indywidualna dotyczy uzależnienia i są to początkowe etapy rezygnacji z zachowania czy substancji to zachęcam, żeby terapię par odłożyć na później. Chodzi tutaj o sam proces trzeźwienia, który może zaburzać prace w terapii par. Osoba trzeźwiejąca będzie bardziej skoncentrowana na głodach w uzależnieniu, swoich emocjach i poznawaniu siebie na trzeźwo niż pracy nad związkiem. W późniejszych etapach terapii uzależnień terapia par jest bardzo wskazana.
Mój partner jest alkoholikiem(jego ojciec też nim był a mama piła w ciązy), chodził na terapię indywidualne i grupową (oprócz mnie nikt nie wiedział o tym). Był czas, kiedy nie było picia jednak ostatnie dwa lata bardzo nas oddalimy od siebie( u partnera zdiagnozowano depresje). Ostatni miesiąc to koszmar, pije i nie wraca do domu. Zaczął mówić, ze nam nie wyjdzie, że nie nie ma sesnu( jego rodzina jest też przeciwko mnie, że to moja wina, że ich syn tak się czuje a jego ojciec skwitował, że po prostu do siebie nie pasujemy). Partner powiedział, że potrzebuje izolacji, że musi pomyśleć ale do tej pory nie może powiedzieć, że mnie kocha. Piszę do niego,ale nie odpowiada. Boje się, że im dłużej jesteśmy daleko od siebie, tym trudniej będzie pozniej odbudować nasz związek. Tymbardziej, że widzę iż to mnie bardzo zależy. Wiem , że jestem współuzależniona(jestem po konsultacji psychologicznej ). Mam trudności że snem, ciągle płacze. Partner mówi, że mu lepiej beze mnie bo się nie stresuje. Nie wiem co mam robić, ile czekać, jak długo czekać?
Dzień dobry, najważniejszy krok już Pani wykonała, a mianowicie skorzystała Pani z pomocy terapeuty i nazwała Pani problemy. Ważne jest aby kontynuować sesje terapeutyczne z Pani terapeutą i pracować nad przeżywanymi silnymi emocjami i szukaniem rozwiązania tej sytuacji. Osoba uzależniona bardzo często ma diagnozowaną depresję, unika bliskich, wycofuje się z relacji- jest to wynik choroby i tworzenia sobie komfortu dalszej destrukcji - picia. Racjonalne i logiczne argumenty są odrzucane bo ta osoba ma zniekształcony obraz rzeczywistości, postrzegania , myślenia. W związku z tym dialog i rozmowy są bardzo utrudnione. Wspomniała Pani o rodzicach partnera i oskarżeniu Pani o stan partnera- absolutnie proszę nie dać sobie wmówić, że jest Pani odpowiedzialna za uzależnienie, stan partnera. Bliscy bardzo często na bazie emocji próbując zrozumieć sytuację i jakoś ją sobie wyjaśnić oskarżają innych ponieważ jest to najszybszy mechanizm, ale niestety nie rozwiązujący sytuacji. Martwi mnie sposób Pani reakcji na stresującą sytuację- ciągły płacz i problemy ze snem. Bardzo ważne jest w takiej sytuacji, żeby w pierwszej kolejności zadbała Pani o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, żeby ten przewlekły stres nie przełożył się na rozwój innych chorób. Proszę też pamiętać, że nie pomożemy innym gdy my nie jesteśmy zadbani/ zaopiekowani. Pozdrawiam ciepło.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
Niskie poczucie własnej wartości w Warszawie
Zaburzenia nastroju w Warszawie
Kryzys emocjonalny w Warszawie
Zaburzenia emocjonalne w Warszawie
Zaburzenia osobowości w Warszawie
Zaburzenia odżywiania w Warszawie
DDA - dorosłe dzieci alkoholików w Warszawie
Zaburzenia psychosomatyczne w Warszawie
Zaburzenia w relacjach międzyludzkich w Warszawie
Choroba afektywna dwubiegunowa w Warszawie
Więcej (15)