Moje doświadczenie
Regularnie uczęszczam na kursy, szkolenia i konferencje, co przekłada się na pracę i pomoc moim pacjentom.
Pracuję zarówno z osobami początkującymi, osobami, które pragną schudnąć i poprawić swoją sylwetkę. Prowadzę też dietoterapię w trudnych przypadkach klinicznych czy też zaburzeniach odżywiania.
Zapraszam do mojego gabinetu przy ulicy Towarowej w Poznaniu - poza konsultacjami i spotkaniem jest również możliwość wykonania samej analizy składu ciała.
Artykuły, więcej informacji o mnie i poradni oraz ogrom rzetelnej wiedzy znajdą Państwo na mojej stronie internetowej.
Do zobaczenia!
Adres
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Konsultacja dietetyczna • 130 zł
Analiza składu ciała • 30 zł
Jadłospis 14-dniowy • 190 zł +2 więcej
Jadłospis 7-dniowy • 130 zł
Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta) • 70 zł
Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?
Pokaż innych dietetyków w pobliżu4 opinie pacjentów
Ogólna ocena
Sortuj opinie według
katarzyna pal.
Z Panią Pauliną współpracuję już od dłuższego czasu. Po raz pierwszy ktoś podszedł do mojego odchudzania kompleksowo. Nauczyłam się samodzielnie komponować posiłki i wypracowałam strategie radzenia sobie m.in. z napadami objadania. Pani Paulina jest niezwykle empatyczną osobą z szerokim podejściem do człowieka, ma świadomość złożoności procesów leżących u podstaw odżywiania. Serdecznie polecam wizyty i konsultacje!
Dagmara
5 gwiazdek to zdecydowanie za mało aby w pełni ocenić profesjonalizm i zaangażowanie Pauli. Zgłosiłam się mając na celu przede wszystkim zdrowie ale też redukcję tkanki tłuszczowej. Po wykonaniu zaleconych badań okazało się, że moje wyniki krwi nie są zbyt dobre. Na szczęście Paula ma ogrom wiedzy i pomogła mi w "naprawie" wyników i wrócić do zdrowia. W 100% poświęciła się moim problemom zdrowotnym - prowadzi szczegółowe wywiady i dokładnie sprawdza zlecone wyniki badań. Jadłospisy są nie tylko zdrowe, smaczne i dobrane do preferencji smakowych ale także niedrogie i szybkie w przygotowaniu. Dodatkowo stały kontakt smsowy/ mailowy stanowi dodatkową motywację i wsparcie. Dzięki Pauli mam więcej energii, jestem zdrowsza, szczęśliwsza, a na treningach jestem coraz silniejsza!
Wojtek
Po licznych dietach od trenerów personalnych, Paulina pomogła mi odzyskać zdrowe relacje z jedzeniem, zbudować sylwetkę, która wcześniej wydawała mi się nieosiągalna i pokazała, że dieta może być przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. Posiłki łatwe i szybkie w przygotowaniu a do tego bardzo urozmaicone i smaczne. Koktajle wręcz pokochałem :) Z czystym sumieniem polecam każdemu!!!
Odpowiedzi na pytania
15 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Zaczne od tego ze zawsze mialam plaski brzuch. Kilka miesiecy temu zaczelam jesc coraz bardziej wegansko, a od 2 miesiecy jem wegansko tak 99%. W tym bardzo duzo roslin straczkowych, fasoli i soji. I wlasnie od tego czasu czuje ze moj brzuch... Urosl. Moze jest wydety. W kazdym razie czuje ze jest on jak balon. Co ciekawe z reszty ciala schudlam. Do miesa nie wyobrazam sobie wrocic, kocham straczki fasole i warzywa, jednak chcialabym przywrocic moj brzuch do plaskosci. Kocham weganskie jedzenie i nie chce z niego rezygnowac. A moze myslisz ze przyczyny nalezy szukac gdzies indziej i nei jest to wina diety? Bede bardzo wdzieczna za wszelkie sugestie porady i opinie.
Dzień dobry. Dieta wegańska opiera się na produktach, które są źródłem dużych ilości błonnika. W szczególności te, o których Pani pisze - strączki, mogą powodować wzdęcia. Zbyt duża ilość błonnika w diecie lub po prostu - wprowadzenie jego większej ilości, podczas gdy wcześniej jedliśmy go niewiele, jak najbardziej może dawać efekt ,,powiększenia" brzucha. Taka sytuacja po przejściu na dietę roślinną jest bardzo częsta. Zazwyczaj trochę czasu może minąć, nim organizm przyzwyczai się do trawienia większej ilości błonnika. Jednak gdy to się nie zmienia, warto przeanalizować czy nie dostarczamy sobie go jednak w diecie zbyt wiele. Proszę pamiętać o piciu odpowiedniej ilości płynów, ponieważ zarówno nadmiar jak i niedobór błonnika może powodować zaparcia. Gdy spożywamy więcej błonnika, aby zapobiec zaparciom, powinniśmy też wypijać większą ilość wody. Pozdrawiam!
Wydaje mi się że mam jakiś problem , bo po mimo zbilansowanej diety , przy 5 posiłkach dziennie i tak mam napady strasznego obżarstwa wtedy nie ma znaczenia wszystko, co mam w zasięgu to pochłaniam w bardzo dużych ilościach .
Potem mam straszne wyrzuty sumienia , i straszny bul żołądka , a za parę dni to samo , nie radzę sobie wcale , co mam robić do kogo się udać , u dietetyka już byłam to na chwilę pomaga potem to samo pomocy .
Dzień dobry. Napady objadania są często wynikiem napięcia emocjonalnego, stresu, negatywnych emocji, a także nadmiernych restrykcji w ,,zdrowej diecie". W tej sytuacji pogłębianie restrykcji żywieniowych jest dodatkowym pogorszeniem sytuacji. Dlatego należałoby się udać do psychologa czy do psychodietetyka, aby wspólnie znaleźć przyczynę napadów i czynniki, które Panią do nich predysponują i właśnie nad tym popracować. Pozdrawiam!
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
Nadciśnienie tętnicze w Poznaniu
Niedoczynność tarczycy w Poznaniu
Choroby dietozależne w Poznaniu
Refluks żołądkowo-przełykowy w Poznaniu
Zespół jelita drażliwego w Poznaniu
Hipercholesterolemia w Poznaniu
Choroby przewodu pokarmowego w Poznaniu
Zaburzenia odżywiania w Poznaniu
Choroby autoimmunologiczne w Poznaniu
Więcej (15)