Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


505 47..... Pokaż numer
505 47..... Pokaż numer


NIP

6772315066

Adres firmy

Lea 22/2,3, Kraków

Equilibrio Fizjoterapia Paweł Kaczor
Tyniecka 165, Dębniki, Kraków

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Blik
Brak informacji o usługach i ich cenach

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna

Za ceny i informacje związane z cenami odpowiadają specjaliści lub placówki. ZnanyLekarz nie ma wpływu na ceny i nie odpowiada za ich określanie.

Moje doświadczenie

Na co dzień zajmuję się leczeniem wszelakich zespołów bólowych oraz dysfunkcji związanych zarówno z układem ruchu, jak i pracą narządów wewnętrznych.

3 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
K
Lokalizacja: Centrum Medyczne LEA-MED konsultacja fizjoterapeutyczna

Polecam polecam polecam!!
Pan wszystko wyjaśnia,mówi opisuje.A masaż.... odrazu lepiej wszystkie boleści przeszły już po pierwszej wizycie. Polecam z czystym sumieniem. Napewno będę dalej korzystać :)

M
Lokalizacja: Equilibrio Fizjoterapia Paweł Kaczor Inny

Profesjonalizm oraz 100% skuteczność. Pan Paweł wnikliwie szuka problemu i go rozwiązuje. Serdecznie polecam

R
Lokalizacja: Centrum Medyczne LEA-MED konsultacja fizjoterapeutyczna

Profesjonalne podejscie do pacjenta, skutecznie i zyczliwie. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam problem z kręgosłupem lędźwiowym, zawsze wydalwal mi się najsłabszy ale ostatnio często ból powracał , zrobiłem w końcu rezonans magnetyczny i chciałbym żebyście Państwo czy bardzo źle sprawy się mają czytając opis poniżej.
Spłycenie fizjologicznej lordozy, częściowa lewostronna lumbalizacja S1. Dehydratacja i obniżenie krążków międzykręgowych w odcinku L4-S1. Obrzękowa przebudowa i nierównośc blaszek granicznych w odcinku L5-S1. W stawach międzykręgowych małych w odcinku L4-S1 zmiany przeciążeniowe-odczynowe ze zwiększoną ilością płynu w prawym stawie L4-L5. Na poziomie L4-L5 tyłozmyk na 2,5 mam i tylna przepuklina krążka międzykręgowego na 3mm bez ucisku na struktury nerwowe. Na poziomie L5-S1 tylna przepuklina krążka międzykręgowego na 2,3 mam bez ucisku na struktury nerwowe. Nerwy rdzeniowe L5 przylegają do ograniczeń w zwężonych otworach międzykręgowych.
Wymiary kanału kręgowego w normie.
Stożek rdzenia jednorodny na poziomie L1.

Odpowiadając na Pańskie pytanie: Sprawy nie mają się bardzo źle, jednak wyraźnie sugerują, że warto zacząć działać, by nie miały się gorzej. Badanie rezonansem nie daje odpowiedzi na pytanie dlaczego boli Pana kręgosłup. Ciało ludzkie posiada szereg mechanizmów adaptacji i kompensacji dostosowujących je do aktualnie panujących warunków wewnętrznych i zewnętrznych. Są to procesy dynamiczne. Badanie rezonansem przedstawia jedynie aktualny stan tych procesów.
Dobrym rozwiązaniem dla Pana będzie wizyta u doświadczonego fizjoterapeuty. Przeprowadzi on właściwe badanie, zidentyfikuje źródło problemu oraz pomoże go wyeliminować.

mgr Paweł Kaczor

Miałem ucisk na nerw promieniowy spowodowany dodatkowym mięśniem (3mm grubości na 3 cm szerokość) na przedramieniu bliżej łokcia przez co mam częściowy niedowład dłoni ( problem z wyprostowaniem palców z siłą uścisku i brak siły w nadgarstku) ucisk trwał 9 miesięcy i została przeprowadzona operacja w której uwolniono nerw. Po operacji nie polepszyło się nic, stosuje prądy EMS dwa razy dziennie po 30 minut i delikatnie ruch w ręce mi się zwiększył. Co powinienem jeszcze zrobić żeby ta dłoń wróciła do sprawności

Konieczna wydaje się ocena samego nerwu oraz struktur go otaczających na całej długości jego przebiegu. Normalizacja napięcia okolicznych tkanek miękkich powinna polepszyć ukrwienie i odżywienie samego nerwu przyspieszając jednocześnie proces jego regeneracji. Pamiętać jednak należy, że nerwy obwodowo regenerują się stosunkowo wolno.
Swój przypadek powinien pan skonsultować z doświadczonym fizjoterapeutą. Przeprowadzi on właściwą diagnostykę, wybierze odpowiednią formę terapii oraz ćwiczeń, doradzi w zakresie suplementacji.

mgr Paweł Kaczor
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania