Moje doświadczenie

Specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii klinicznej.
Pracuje w Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby w Centralnym Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha w Warszawie.
Specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu (również małoinwazyjnym - laparoskopowym) chorób nowotworowych i łagodnych wątroby oraz dróg żółciowych. Kwalifikuje do przeszczepienia wątroby.
więcej

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu
Klinika Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby UCK WUM
Stefana Banacha 1a, Ochota, Warszawa Przyjmuje na NFZ

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
M
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne UCK w Gdańsku Inny

Składam moc podziękowań dla Pana Profesora oraz całego personelu UCK w Gdańsku za skutecznie przeprowadzoną operację przeszczepu wątroby, zaangażowanie, cudowną opiekę no i przede wszystkim uratowanie mi życia. Gdyby nie Pan Profesor dzisiaj nie byłoby mnie już na tym świecie. Jeszcze raz dziękuję życząc samych sukcesów zawodowych.

G
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne UCK w Gdańsku Inny

Znakomity lekarz, który uratował mi życie. Jestem po transplantacji wątroby w UCK w maju 2022 a stan mój był b. ciężki. Wyniki teraz już są rewelacyjne. Czuję się świetnie. Pan Doktor jest b. rzeczowym, konkretnym lekarzem o wielkiej wiedzy. Wzbudza olbrzymie zaufanie u pacjentów. Polecam z całym przekonaniem. Doktor o najwyższych kwalifikacjach i przyjaznym stosunku do pacjentów. Miarą Jego dokonań w moim przypadku niech będzie fakt, iż blizna pooperacyjna goi się w tempie niesamowitym, nic mnie nie boli a jem wszystko. Podczas konsultacji nie ma tematu operacji, a ilość leków które biorę codziennie też drastycznie ulega zmniejszeniu. Mimo, że do Kliniki gdzie operuje Pan Doktor mam 365 km nadal chcę być pod Pana Doktora i Jego Zespołu opieką!

J
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne UCK w Gdańsku Inny

Pan doktor to wspaniały lekarz. Fachowa i szybka pomoc lekarska (operacja) dzięki panu doktorowi cieszę się życiem. Polecam pana doktora z całego serca.

K
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne UCK w Gdańsku Inny

Bardzo proszę o informację , w jaki sposób mozna umówić sie na konsultacje, wizytę do Pana Doktora. Bardzo mi zalezy, i niewiem już gdzie mozna szukac kontaktu do Pana Doktora, wyczerpalam juz chyba wszystkie możliwości, a chodzi o zdrowie i leczenie mojego ojca . Bardzo dziekuje za jakąkolwiek informację.

dr n. med. Piotr Remiszewski

Poradnia Chirurgii Ogólnej UCK
ul. Smoluchowskiego 17
Gdańsk
piątki od godz. 9.00

M
Lokalizacja: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne UCK w Gdańsku

Najwspanialszy lekarz jakiego spotkałam, profesjonalny, konkretny i serdeczny. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania. Przyjął mnie do szpitala, przeprowadził zabieg operacyjny i opiekował się. Świetny chirurg, szczerze polecam.

B

Pan doktor jest kompetentnym lekarzem i bardzo kulturalnym czlowiekiem. Z szacunkiem odnosi się do chorych i ich rodzin. Obysmy mieli więcej takich lekarzy.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam, proszę o pomoc w interpretacji uzyskanego wyniku badania TK po usuniętym wyrostku robaczkowym 4 lata temu. Aktualnie nie mogę normalnie funkcjonować, zwiekszona aktywność fizyczna sprawia ogromny ból - wrażenie naderwanych mięśni.
"Stan po usunięciu wyrostka robaczkowego. W obrębie podskórnej tkanki tłuszczowej w miejscu dojścia operacyjnego widoczne pasma tkanki miękkiej i większe jej skupisko 23x10mm przy zewnętrznym brzegu mięśnia prostego brzucha, ulegające wzmocnieniu kontrastowemu, mogące odpowiadać "gojacej się" bliźnie z odczynem zapalnym.w obrębie m.prostego brzucha niewielkie wąskie pasma o gęstości tkanki tłuszczowej.przetoki i ropnia w tej okolicy nie stwierdza się."
Czy to są zrosty w których jest stan zapalny, a który powoduje taki ból? Jeżeli tak to czy powinno się je usunąć "żeby mieć spokój"? I moc normalnie funkcjonować?czy można z tym żyć bez obawy o nic?

Może być to oprócz blizny i zrostów w tym miejscu również niewielka przepuklina pooperacyjna czy też reakcja miejscowa na szwy powięziowe. Pytanie dodatkowe czy usunięty wyrostek robaczkowy był badany histopatologicznie ?

dr n. med. Piotr Remiszewski

Panie Profesorze chcialam zapytac sie.jak ma postepowac żeby moc być zakwalifikowana do operacji zmniejszenia żołądka mam 46 lat wzrost 164 i ważne ponad 120 kg próbowałam roznych diet i nic dodam ze otyłość to jest w mojej rodzinie mozna tak nazwac dziedziczna moja babcia była otyla moja mama i ja od mlodych lat byłam grubym dzieckiem do kogo mam udac sie o pomoc mieszkam na malej wsi kolo Sierpca i w mojej okolocy nie ma przychodni ktora zajmuje sie leczeniem nadwagi ani lekarzy o tej specjalności dodam ze do tej pory nie przeszkadzało mi to ale od pewnego czasu mam silne bóle głowy i bardzo wysokie cisnienie .Bardzo bym prosila o jakieś wskazówki dla Pana to bedzie minuta ktora moze bedzie warta moje życie.. Dziękuję ze odpowiedz pozdrawiam z szacunkiem Aneta

Otyłość może być leczona zachowawczo (dieta, aktywność fizyczna, leki) lub chirurgicznie. Jako wskazanie do leczenia operacyjnego bierze się m.in. pod uwagę tzw. wskaźnik BMI - wyliczony ze wzrostu i wagi. W przypadku BMI>40 (ewentualnie >35) jest to już wskazanie do leczenia operacyjnego. U Pani wskaźnik ten przekracza 44, tak więc jak najbardziej kwalifikuje się Pani do leczenia chirurgicznego (przy braku innych przeciwwskazań). Przy skutecznym leczeniu otyłości można uniknąć rozwoju chorób będących jej następstwem: nadciśnienia i cukrzycy.
Zapraszam na wizytę i konsultację.

dr n. med. Piotr Remiszewski
Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania