Bobologo Neurologopeda Poznań Weronika Selewońko

Bobologo Neurologopeda Poznań Weronika Selewońko

O nas

Zespół "Bobologo" zajmuje się diagnozą neurologopedyczną i logopedyczną.

Pomagamy mamom i Maluszkom w karmieniu piersią oraz butelką. Dobieramy odpowiednie do dziecka akcesoria: smoczki, butelki itp.

Sprawdzamy umiejętności jedzenia pokarmów stałych o różnej konsystencji oraz picia. Pomagamy tym dzieciom które w trakcie posiłków mają częsty odruch wymiotny, wymiotują, krztuszą się, akceptują wyłącznie określoną fakturę jedzenia np. gładkie papki.

Rozwijamy mowę dzieci oraz ją doskonalimy. Pomagamy w prawidłowej artykulacji, pracujemy nad zaburzeniami mowy i komunikacji pochodzenia neurologicznego.

W mediach społecznościowych jako "bobologopl" staramy się wspierać rodziców. Doradzam jak wspomagać rozwój maluchów w szczególności karmienie, rozszerzanie diety oraz rozwój mowy.
więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Bobologo Neurologopeda Poznań Weronika Selewońko
Złota 4, 62-030 Luboń
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (54)

54 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    K

    Zdecydowanie polecam ! Mieliśmy problem z efektywnym karmieniem piersią u naszego synka. Pani Weronika pokazała zestaw ćwiczeń, dzięki którym widać u niego znaczną poprawę. Konkretnie, rzeczowo i w milej atmosferze.
    Będę polecać panią Weronikę dalej :)

     • mgr Weronika Selewońko konsultacja logopedyczna niemowląt  • 

    A

    Ogromnie polecam! Wizyta z kilkudniowym maluszkiem była przyjemnością! Zaangażowanie, szczegółowość, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do dzieci. Wszystko zostało nam szczegółowo wyjaśnione i zademonstrowane. Cieszę, że że trafiliśmy takiego specjalistę!

     • mgr Weronika Selewońko konsultacja neurologopedyczna  • 

    P

    Pani Weronika od początku utrzymywała pozytywną atmosferę i wykazywała ogromne zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm. Widać, że lubi swoją pracę i jest w tym naprawdę dobra. Przeanalizowała nasze problemy od początku do końca i zebrała wszystko w całość. W końcu mamy konkretny plan działania i czujemy się zaopiekowani. Polecam z całego serca.

     • mgr Weronika Selewońko Konsultacja neurologopedyczna (weekend)  • 

    K

    Ogromnie polecamy panią Weronikę! Profesjonalne podejście, zaangażowanie połączone ogromną empatią :) nasz maluch był zachwycony, my także! Uzyskaliśmy odpowiedzi na wszystkie nasze wątpliwości, instrukcje jak wykonywać ćwiczenia prawidłowo, poświęcono nam tyle czasu, ile potrzebowaliśmy :)

     • mgr Weronika Selewońko konsultacja neurologopedyczna  • 

    P

    Fachowo, konkretnie, życzliwie, bardzo wartościowa wizyta i świetne podejście do rodziców i małych pacjentów, w pełni polecamy!

     • mgr Weronika Selewońko konsultacja neurologopedyczna  • 

    N

    Polecam wizytę u pani Weroniki. Świetne podejście do dziecka, sympatyczna aparycja, ogrom ciągle aktualizowanej wiedzy. Spokojnie i rzeczowo wszystko tłumaczy.

     • mgr Weronika Selewońko konsultacja logopedyczna niemowląt  • 

    mgr Weronika Selewońko

    Ogromnie dziekuję :)


    M

    Pani Weronika bardzo fachowo podeszła do problemu z jakim zgłosiłam się z córką. Starannie zebrany wywiad i badanie. Pokierowała jak pracować dalej, przekazała ćwiczenia przed i po zabiegu podcięcia wędzidełka. Chętnie też odpowiada na pytania i wątpliowsci. Polecam specjalistę;)

     • mgr Weronika Selewońko konsultacja neurologopedyczna  • 

    mgr Weronika Selewońko

    Bardzo dziękuję za miłe słowa :)


    P

    Bardzo rzeczowa, szczegółowa i profesjonalna obsługa. Wszelkie wątpliwości zostały wyjaśnione.
    Wskazane zostały liczne ćwiczenia.
    Dziecko bardzo spokojne, bardzo dobrze zniosło badanie, ćwiczenia i wizytę.

     • mgr Weronika Selewońko konsultacja neurologopedyczna  • 

    mgr Weronika Selewońko

    Zawsze staram się, żeby Maluszek czuł się bezpiecznie. Cieszę się, że się to udało i jesteście zadowoleni :)


    P

    Bardzo polecamy P. Weronikę przyjazna atmosfera, super podejście do maluszka. Otrzymaliśmy dokładny opis ćwiczeń oraz wskazówki co robić w domu. Problem z karmieniem zniknął

     • mgr Weronika Selewońko konsultacja neurologopedyczna  • 

    mgr Weronika Selewońko

    Dziękuję za miłe słowa. Wspaniale, że Wasze trudności minęły :)


    P

    Pani Weronika podeszła do nas przyjaźnie, ale też bardzo profesjonalnie. Na początku został przeprowadzony szczegółowy wywiad, później odbyło się badanie dziecka, a na końcu dostaliśmy wskazówki jak i ile ćwiczyć z córką. Najważniejsze dla nas było to, że nie czuliśmy się zlekceważeni ani oceniani, a nasza córka chętnie współpracowała. Cała wizyta odbyła się w przemiłej atmosferze, uzyskaliśmy szczegółowe wyjaśnienia na każde nurtujące nas pytanie. Będę polecać każdemu kto będzie szukał takiego wsparcia. :)

     • mgr Weronika Selewońko konsultacja neurologopedyczna  • 

    mgr Weronika Selewońko

    Ogromnie dziekuję :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania