O nas

SUPERMED jest centrum medycznym oferującym kompleksową ofertę medyczną z zakresu wielu dziedzin medycyny, badania oraz konsultacje lekarzy różnych specjalności.
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
chirurgia szczękowa

Chirurgia szczękowa

ginekologia

Ginekologia

urologia

Urologia

stomatologia

Stomatologia

stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

neurochirurgia

Neurochirurgia

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Centrum Medyczne SUPERMED
Królowej Jadwigi 148A/1A, 30-212 Kraków
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (769)

769 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    O

    Wszystko było dokładnie omówione, przyjazna atmosfera

     • lek. dent. Justyna Latra-Malina Konsultacja stomatologiczna  • 

    K

    Bardzo skrupulatna diagnoza poprzedzona wywiadem. Dzięki czemu udało się znaleźć drobny odprysk szkliwa i od ręki mu zaradzić. Z całego serca polecam.

     • lek. dent. Natalia Dębska Konsultacja stomatologiczna  • 

    O

    Świetny specjalista i bardzo miła osoba. Pracuje szybko, profesjonalnie i konkretnie. Łatwo się z nim dogadać, wszystko przebiega sprawnie i na wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam!

     • lek. dent. Pavlo Holub Badanie stomatologiczne + leczenie zębów  • 

    L

    Nigdy bym nie pomyślała że wizyta do stomatologii zrobi na mnie takie przyjemne wrażenie! Ale jak się okazało, w SUPERMED jest to możliwe, wszystko na wyższym poziomie! Szczególne podziękowania dla Pani Weroniki Wójtowicz - Jonakowskiej, jest mega profesjonalna, cały czas się czułam komfortowo i zaopiekowana, do tego jest przemiłą osobą!
    Dziewczyny z recepcji jak słoneczko witają was z uśmiechem od ucha do ucha!
    Polecam z czystym sercem i pozdrawiam serdecznie!

     • lek. dent. Weronika Wójtowicz - Jonakowska leczenie kanałowe pod mikroskopem  • 

    D

    Pani doktor Weronika to prawdziwa profesjonalistka w swoim fachu. W sposób prosty, konkretny i zrozumiały wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości oraz przedstawiła szczegółowy plan leczenia. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, a ja czułam się zaopiekowana i wysłuchana. Z całego serca polecam.

     • lek. dent. Weronika Wójtowicz - Jonakowska Badanie stomatologiczne + leczenie zębów  • 

    M

    Pierwszy raz byłem u Pana Doktora i nie mam zastrzeżeń: miły, słucha uważnie, wyjaśnia, dba o komfort pacjenta. Przede mną jeszcze jedna wizyta i mam nadzieję, że z pomocą Pana Doktora uda się uratować zęba.

     • lek. dent. Pavlo Holub pierwotne leczenie kanałowe pod mikroskopem  • 

    V

    Pani Urszula zawsze wykonuje higienizację skutecznie i profesjonalnie. Bardzo dba o komfort pacjenta i daje cenne wskazówki dotyczące codziennej higieny. Zdecydowanie polecam :)

     • Urszula Witek higienizacja  • 

    A

    Podoba mi się bardzo wszystko! Very professional, concentration . Respectful . with microscope.

     • lek. dent. Pavlo Holub Badanie stomatologiczne + leczenie zębów  • 

    O

    Wszystko przebiegło szybko i bezboleśnie. Dobra klinika i profesjonalny lekarz. Polecam!

     • lek. dent. Pavlo Holub usunięcie zęba stałego  • 

    W

    Bardzo polecana higienizacyjne u Pani Uli.
    Została przeprowadzona dokładnie, bezboleśnie, a Pani Ula wszystko wyjaśniła, a na koniec wskazała jak dobrać akcesoria do higieny. Nieraz byłam na higienizacji w krakowskich gabinetach i nigdy nie spotkałam się z wykonaniem zdjęć przed i po zabiegu, co pozwala pacjentowi zobaczyć co wymaga poprawy w jego higienie i jaki jest efekt zabiegu.
    Pani Ula ponadto zauważyła nieprawidłowe działanie języka co również należy wskazać jako duża zaletą i pomoc w dalszej diagnostyce

     • Urszula Witek higienizacja  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania