Okulistyka Zacisze Spółka Z O.O.

Okulistyka Zacisze Spółka Z O.O.

Usługi

Specjaliści

Adres

Okulistyka Zacisze Spółka Z O.O.
Jana Pawła Ii 8, 22-400 Zamość

Opinie o specjalistach (40)

40 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    Z

    Duża wiedza i empatia oraz profesjonalizm.SUPER.POLECAM

     • lek. Katarzyna Wójcik konsultacja gastrologiczna  • 

    M

    Do Pana doktora trafiłam z polecenia mojej Pani doktor, którą serdecznie pozdrawiam.Na wstępie powiedziała, że trafiłam w dobre ręce i tak było.
    Pan doktor Paweł wykonał zabieg na opadające powieki.Przed zabiegiem wszystko mi wytłumaczył, przygotował do zabiegu, pełna kultura, poszanowanie pacjenta i przede wszystkim nic nie zaskoczyło,bólu nie czułam i nie było gow trakcie zabiegi,jak i po nim.Do tego Pani pielęgniarka bardzo miła i sympatyczna.
    Każdemu polecam Pana doktora i życzyłam mu aby nigdy się nie zmieniał i aby pacjenci mieli takiego lekarza jak on sam.Jeszcze na koniec chcę bardzo podziękować,mój komfort życia dzięki zabiegowi się poprawił.

     • lek. Paweł Zwolak plastyka powiek górnych  • 

    M

    Jestem zadowolona z dzisiejszej wizyty. Bardzo miły lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta. Gorąco polecam.

     • lek. Andrzej Traczyk Konsultacja chirurgiczna  • 

    J

    Pani Doktor z wielką empatia . Wspaniały fachowiec. Od 20 lat miałam bóle brzucha ,wykonałam szereg badań i nic. U Pani doktor wystarczyła jedna wizyta i diagnoza trafiona w dychę. Polecam Panią Doktor Wójcik

     • lek. Katarzyna Wójcik konsultacja gastrologiczna  • 

    M

    Sugerując sie dobrymi opiniami zapisałam się na wizytę, odczekałam swoje, nie winie lekarza za długie terminy, czekałam od lutego do lipca na wizytę. Z bólem kręgosłupa i na lekach przeciwbólowych. Szczęśliwa ze w końcu ktoś mi pomoże. Poprosiłam o blokadę, duża przepuklina z innymi schorzeniami. Dostałam namiar na prywatna klinikę Pana doktora, pełna wiary zadzwoniłam, wpisałam się na listę i czekałam. Dzwoniłam, dopytywałam, lekarz nie wyznaczał terminu. Przeszło Cztery miesiące. Rozumiem, że są pacjenci z poważniejszym pewnie problemami. Ale jeśli ból nie pozwala mi funkcjonować, pracować i wykonywać zwykłych codziennych czynności mam prawo oczekiwać od lekarza pomocy, empati, zaangażowania. Niestety zostałam totalnie zlekcewazona i pozostawiona sama sobie. Z silnymi lekami przeciwbólowymi i dużym żalem. Więc nie polecam. Nie otrzymałam pomocy. Zdałam sie na lekarza i zostałam zostawiona sama sobie. Na szczęście znalazłam innego lekarza, który nie tylko mówi, ale działa.

     • Adam Harasimiuk konsultacja neurochirurgiczna  • 

    R

    Pan dr Paweł Zwolak to świetny specjalista – zabieg powiek przebiegł sprawnie, bez bólu i w miłej atmosferze. Profesjonalne podejście do pacjenta, dokładnie wyjaśnia szczegóły zabiegu i proces leczenia. Efekt jest bardzo naturalny, przerósł moje oczekiwania. Serdecznie polecam!

     • lek. Paweł Zwolak blefaroplastyka  • 

    J

    Serdecznie dziękuję Pani doktor za profesjonalną i troskliwą opiekę nad moja Mamą. Wizyta przebiegła jak zawsze w miłej atmosferze, a Pani doktor wykazała się dużą empatią. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam wszystkim.

     • Beata Szajnoga Konsultacja neurologiczna  • 

    A

    Bardzo serdecznie polecam. Piękne podejście do małego dziecka, dobra komunikacja na linii lekarz-rodzic. Pani doktor bardzo dobrze wyjaśniła co się dzieje, była bardzo miła i dokładna w badaniu, dzięki czemu i dziecko chętnie współpracowało. Jeszcze raz bardzo polecam!

     • Emanuela Bętkowska konsultacja okulistyczna  • 

    H

    Pani dr bardzo zaangażowana w leczenie, zleciła badania, przemiła kobieta, oby więcej takich lekarzy!

     • Beata Szajnoga Konsultacja neurologiczna  • 

    M

    Wizyta u pana doktora Traczyka przebiega w bardzo milej atmosferze ,skueczna diagnoza natychmiastowe leczenie polecam

     • lek. Andrzej Traczyk Inny  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz