Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Adres

Przychodnia Lekarzy Specjalistów Ars - Medica
Nowa 8, 99-400 Łowicz

Opinie o specjalistach (7)

7 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    A

    Stanowczo odradzam wizytę u tego lekarza, który ignoruje pytania pacjenta i jest nieuprzejmy. Pacjent czuje się wyjątkowo niekomfortowo. Nie warto tracić pieniędzy na taką wizytę, lekarz potrafi wyprosić z gabinetu nie udzielając wcześniej żadnej porady.Nie dziwi już teraz fakt, że do tego lekarza można dostać się bez czekania.

     • lek. Marek Pakalski konsultacja ortopedyczna  • 

    Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


    E

    Jest Pani przecudowną osobą .
    Bardzo dziękuję za pomoc ,którą od Pani otrzymałam .
    Polecam z całego serca .

     • lek. Grażyna Świerkowska Inny  • 

    Nie polecam. Nie miły, brak profesjonalizmu u doktora, nie posiada sprzętu, nie powiedział nic podczas wizyty, zignorował problem z którym się do niego udałam. Brak komunikacji, zmarnowane pieniądze

     • Przychodnia Lekarzy Specjalistów Ars - Medica Inny  • 

    Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


    A

    Bardzo miły Pan Doktor, byłam profilaktycznie na USG piersi. Badanie dokładne, w spokojnej atmosferze. Doktor wszystko tłumaczył i uspokoił mnie.

     • Przychodnia Lekarzy Specjalistów Ars - Medica Inny  • 

    M

    Cudowna ginekolog, tłumaczy i pokazuje wszystko na USG. Miła, profesjonalna i przede wszystkim dokładna. Byłam na USG połówkowym i na pewno do niej wrócę.

     • dr n. med. Ewa Góra Inny  • 

    W

    Mówiąc krótko, nie polecam...
    Zero profesjonalizmu, brak jakiej kolwiek rozmowy z pacjentem. Stwierdzenie konieczności operacji bez szukania przyczyny choroby. Na dodatek doktor powiedział, że zadzwoni na drugi dzień w celu ustalenia terminu operacji, której się podjął, a następnie nie odbiera telefonu przez miesiąc, przekazuje informację, że teraz brak czasu dla pacjenta.

     • prof. dr hab. n. med. Kryspin Niedzielski  • 

    Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


    A

    Niestety nie mogę podzielić pochlebnych opinii.
    Być może ginekolog Góra z uwagą traktuje pacjentki w ciąży, bo wypowiadają się tutaj głównie kobiety ciężarne, ale jakość wizyty kontrolnej pozostawia wiele do życzenia. Ja zostałam wypuszczona z gabinetu z zapaleniem przydatków, ponieważ odmówiono mi wykonania USG dopochwowego, tłumacząc to tym, że przez obecność błony dziewiczej niewiele da się zrobić. Nie został również pobrany wymaz do cytologii z tego samego powodu, sam ginekolog dość bagatelizował sprawę, mówiąc, że szansa na wystąpienie nowotworu jest bardzo mała, dlatego badanie jest zbędne, nie licząc się jednak z tym, że jest to podstawa przy wizycie kontrolnej i ryzyko istnieje zawsze. Kolejny ginekolog, któremu błona dziewicza nie przeszkadzała, zrobił mi USG dopochwowe i pobrał wymaz do cytologii na miejscu, przy pierwszej wizycie, dlatego nie dajcie sobie wmówić, że istnieją jakieś przeciwwskazania do sprawdzenia stanu waszego zdrowia, przede wszystkim wtedy, gdy mowa o naprawdę banalnym i podstawowym badaniu.

     • dr n. med. Ewa Góra Wizyta kontrolna  • 

    Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania