Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Centrum medyczne w Mieście Róż.
Zespół najlepszych lekarzy, nowoczesny sprzęt, przyjemne wnętrza - stworzone z myślą o Tobie.
Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adresy (3)

Różane Centrum Medyczne
Teligi 4/vii, 99-300 Kutno
Różane Centrum Medyczne
Teligi 4, 99-300 Kutno
Różane Centrum Medyczne
Leonida Teligi 4 Lokal VII, 99-300 Kutno
Ubezpieczenia
  • Allianz
  • Compensa
  • LUX MED
  • PZU Zdrowie

Opinie o specjalistach (182)

182 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    M

    Niestety doświadczenie z tą lekarką było skrajnie nieprofesjonalne. Wizyta rozpoczęła się z 40-minutowym opóźnieniem, ponieważ wcześniej został przyjęty pacjent, który nie był zapisany – prywatny znajomy pani doktor. Uważam to za rażący brak szacunku wobec pacjentów, którzy umawiają się na konkretną godzinę i punktualnie stawiają się na wizytę.

    Samo badanie USG piersi zostało przeprowadzone w pośpiechu, bez wyjaśnień i bez jakiejkolwiek rozmowy z pacjentką. Opis badania ograniczył się do dwóch ogólnych zdań, bez szczegółów, zaleceń czy odniesienia do ewentualnych zmian – co przy badaniu o tak istotnym znaczeniu zdrowotnym jest absolutnie nieakceptowalne.

    Dodatkowo lekarka była niemiła i nieuprzejma, a w trakcie wizyty pozwalała sobie na komentarze dotyczące wagi pacjentki. Tego typu uwagi są nie na miejscu, nie mają związku z badaniem i świadczą o braku empatii oraz profesjonalizmu. Wizyta była stresująca i pozostawiła poczucie lekceważenia oraz braku elementarnego szacunku.

     • Renata Plichta USG piersi  • 

    K

    Bardzo polecam Panią doktor.Chodze już kilka lat z córką i jestem bardzo zadowolona.

     • lek. Natalia Leśnik konsultacja ginekologiczna + USG  • 

    A

    Całym sercem polecam!
    Wiedza i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Wizyta w miłej atmosferze, wszystko wyjaśnione, pozytywne podejście z sercem i empatią w stosunku do pacjentki.

     • lek. Natalia Leśnik konsultacja ginekologiczna + USG  • 

    A

    Pani doktor jest otwartą i w miarę sympatyczną osobą. Wizyta przebiegła poprawnie.

     • Renata Plichta USG piersi  • 

    A

    Wizyta przebiegła pomyślnie. Pani doktor miła i rzeczowa

     • lek. Natalia Leśnik konsultacja ginekologiczna  • 

    S

    Bardzo dobra Pani Doktor dosłownie anioł szczegółowo bada, wszystko wyjaśnia Polecam z całego serca

     • Różane Centrum Medyczne USG ginekologiczne  • 

    U

    Niesamowita Pani doktor. W gabinecie stwarza bardzo komfortową atmosferę, zmniejszając stres.
    Profesjonalnie się mną zaopiekowała.
    Wszystko jasno i spokojnie wyjaśnia.
    Od razu zaproponowała rozwiązanie problemu.
    Serdecznie polecam

     • Różane Centrum Medyczne konsultacja ginekologiczna  • 

    O

    Pani doktor bardzo przyjemna i empatyczną Wszystko dokładnie tłumaczy, na każde pytanie odpowiada i rozwiewa wątpliwości. Polecam

     • Różane Centrum Medyczne USG ginekologiczne  • 

    E

    Miła Pani z bardzo dobrym podejściem do nastolatki, wszystko dokładnie objaśnia.

     • Różane Centrum Medyczne USG ginekologiczne  • 

    L

    Świetna pani doktor! Bardzo rzeczowa, zaangażowana, drobiazgowa, wyjaśnia wszystko w sposób zrozumiały dla pacjenta! Jestem bardzo zadowolona z wizyt i napewno będę kontynuować leczenie właśnie u Niej! Szczerze polecam!

     • Marta Joanna Wróblewska-Zwierzak Konsultacja endokrynologiczna  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania