3 dni temu mogło dojść do zakażenia jakaś choroba, ewentualnie uaktywnienie się jej, bądź reakcja al

1 odpowiedzi
3 dni temu mogło dojść do zakażenia jakaś choroba, ewentualnie uaktywnienie się jej, bądź reakcja alergiczna, ale nie wiem zupełnie co to jest, ale boje się bardzo.
Pierwszego dnia widziałem minimalne zaczerwienienie przy wedzidelku prącia
Drugiego dnia na zaczerwienia powstały dwa takie bąbelki jakby grudki, co, z tego co czytałem co ważne, są białe białe, nie czerwone. Potem trochę niżej wyszło pare grudek białych.
Trzeciego dnia (czyli dziś) jeden z tych bąbelków się zmniejszył, a tamte mniejsze są wciąż.
Odczuwam jakby wewnętrznie lekkie gilgotanie, ale nie boli przy oddawaniu moczu, ani ogólnie nie boli.
Rodzice powiedzieli ze to nic takiego, smaruje miejsce rivanolem i wtedy zaczyna mnie trochę bardziej gilgotac.
Jestem przerażony szczere mówiąc, ciężko mi spać ze stresu ze to coś poważnego. Niedługo idę do lekarza, ale może jakaś wstępna diagnoza.
Jeśli jest Pan umówiony do lekarza, wstępna diagnoza jest Panu zupełnie nie potrzebna. Niczego ona nie zmieni