Alergia skórna

5 odpowiedzi
Witam Od ponad dwóch mięsiecy zmagam się z pojedynczymi, malutkimi pryszczykami na skórze, które okropnie swędzą. Występują one w różnych miejscach - na nogach, rękach, brzuchu, szyji. Czy może to być alergia i jakie badania powinnam przeprowadzić aby to stwierdzić?
Proponuję wizytę u alergologa lub dermatologa

konieczna wizyta u alergologa
Tak, może to być alergia ale niekoniecznie, istnieje jeszcze szereg innych rozpoznań na tego typu zmiany, ale do ich postawienia i co za tym idzie dalszego postępowania konieczna jest ich ocena w gabinecie lekarskim. Pozdrawiam
Witam

niestety podaje Pan / Pani za mało informacji, żeby cokolwiek poradzić ;-)
Proponuję wizytę u najbliższego dermatologa !
Pozdrawiam !
Dr ARW
ważna jest morfologia zmian, lokalizacja, testy skórne, wywiad rodzinny i osobniczy w kierunku alergii itp..
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.