Astma oskrzelowa,alergia oraz obturacujne zapalenie oskrzeli

1 odpowiedzi
Witam moja 3,5 letnia corka od roku choruje na astme oskrzelowa,alergię na kusz,roztocza,siersc kota oraz obturacyjne zapalenie oskrzeli ma przepisane przez lek.pulmonologa leki na stale tj.flixotide 2*1,promonta 1*1 na noc,jovesto 1*1 oraz dorazie aspullmo w razie dusznosci i swistu 3*2.w razie zaostrzenia zapalenia oskrzeli podawac inhalacje z nebbudu 2*2 oraz berodulalu 3*10 kropli.pisze poniewaz choroba bardziej postepuje corka po malym wysilku zaraz kaszle najgorzej rano a ja juz jestem wykonczona psychicznie w tym roku corka byla zdrowa tylko 3 miesiace tj.07,08,09 jak i w tamtym roku jak i w tym problem zaczyna sie od pazdziernika bez przerwy zapalenie oskrzeli nawet zapalenie pluc z obturacja mimo ze zarzywa leki na stale non stop chora za kazdym razem dostaje antybiotyk i inhalacje gdy na kontrolnej wizycie u lekarza POR.uslysze ze corka jest zdrowa to wiem ze nie na dlugo.Mija tydzien i znowu witamy w POR.kolejny antybiotyk.Jestesmy czestymi goscmi. w SOR dzieciecy szpital.
Witam. Bardzo mi przykro, ale jestem internistą, nie pediatrą. Nie przyjmuję i nie leczę dzieci. Pozdrawiam. Arek Brodowski