Badania ogolne, wyniki badan

4 odpowiedzi
Witam, potrzebuję odbyć wizyte u ginekologa, urologa i internisty, bardzo zalezy mi zeby wizyty byly w przeciagu dwoch dni i potrzebuje sobie zrobic ogolne wyniki, ostatnio robiłam jak byłam małym dzieckiem. Problem lezy po stronie przewodu pokarmowego, ciagle wzdecia zaparcia, zgaga, urologicznie bolacy pecherz, ginekologicznie po prostu kontrola. Czuje się przemeczona, czesto dolegaja mi dolegliwosci ze strony przewodu pokarmowego jak mi sie wydaje. Potrzebuje odbyc te wizyty w krotkim czase i zrobic wyniki poniewaz mieszkam za granica, wiem ze to trudne, ale bardzo prosze o pomoc i wskazowki!
proszę zacząć od internisty

Tok diagnostyczny ustali lekarz w trakcie wizyty.Przygotowując się do niej można rozważyć oznaczenie: OB,CRP,morfologii z rozmazem,ALT,ALP,GGTP,kreatyniny, jonogramu, wapnia całkowitego,poziomu witaminy D3,ogólnego badania moczu.
proszę wykonać przed wizytą u lekarzy wymienionych przez panią specjalności następujące badania: morfologia krwi, badanie ogólne moczu, TSH, CRP, lipidogram pełny, glukoza na czczo, ALT, kreatynina, jonogram (na,K), badanie usg brzucha i miednicy małej,
Proponuję poszukać kogoś w internecie- najlepiej specjalistyczną poradnie z możliwością wykonania badań