Biorę tabletki antykoncepcyjne Vibin chce zacząć brać tabletki USA LABS CUTTING EDGE. Czy mogę łączy

2 odpowiedzi
Biorę tabletki antykoncepcyjne Vibin chce zacząć brać tabletki USA LABS CUTTING EDGE. Czy mogę łączyć te tabletki razem? Czy nie zmienia działania poprzez zmieszanie ich ? Czy tabletki USA labs cutting edge będą działać ?
Szanowna Pani,

proszę skontaktować się ze swoim lekarzem ginekologiem, który zadecyduje o tym, czy tabletki można łączyć. Na ulotce USA LABS CUTTING EDGE również widnieje informacja o tym, aby skonsultować się ze specjalistą w przypadku przyjmowania innych leków (specjalistą w tym przypadku będzie, jak już wyżej wspomniałam, ginekolog, który nadzoruje Pani przyjmowanie leków antykoncepcyjnych).

Z poważaniem,
AŁB

Dzień dobry, preparat CUTTING EDGE jest raczej bezpiecznym suplementem. Przed decyzją o jego przyjmowaniu zalecam konsultację z ginekologiem - wtedy zostaną wykluczone interakcje leków z suplementacją, dużo zależy także od tego, jak wygląda wywiad medyczny (z uwzględnieniem chorób w rodzinie) u Pani. Są to kwestie, które nie mogą być rozwiązywane przez Internet, kiedy nie ma się całego obrazu Pacjenta.