Ból pęcherza bardzo bolesny powtarzający się co kilka miesięcy

3 odpowiedzi
itam. Mam bóle pęcherza i trudności z oddawaniem moczu, ten problem pojawia mi się można powiedzieć cyklicznie, zwykle mija po buscopanie, raz udałam się do lekarza rodzinnego, gdzie skierował mnie na badania moczu i posiew, ale nic złego nie wykazały. Przepisał mi Rowatinex z podejrzeniem piasku, po jakimś czasie objawy ustąpiły. Tym razem ból jest bardzo silny, poleciało parę kropel, nerka z lewej strony pobolewa, podbrzusze i plecy na dole. Jestem kobietą, mam 31 lat, urolog czy rodzinny?
raczej urolog...wypadałoby poszerzyć diagnostykę..Pozdr

Dzień dobry,
Z opisu wynika ze diagnoza postawiona przez lekarza rodzinnego może być słuszna- może to być kamica nerkowa, ale w celu potwierdzenia trzeba wykonać kilka badań.Atak kolki nerkowej może być bardzo bolesny i nie należy go bagatelizować. W razie nawrotu dolegliwosci bolowych zapraszam na wizytę także w sobotę.
Zdecydowanie polecam wizytę u urologa, a wcześniej wykonać ponownie badanie ogólne moczu i USG.