Cennik uslug

9 odpowiedzi
Witam, jaki jest koszt wizyt i jak czesto sa wizyty? Jaka jest miesieczna oplata ktora sie ponosi za wizyty?
W chwili obecnej nie wiem ponieważ przebywam na urlopie macierzyńskim. W pracy bede na początku 2017 r. Proszę pytać w rejestracji NE.

Witam, pełen cennik jest na profilu. Cena to 140zl za pierwszą jeśli to Łódź lub Ksawerów 3, jesli Kliniki Ziemlewski to 180zl, kontrolne wizyty to koszt kolejno 140 lub 160zl. Wizyty raz na miesiąc lub co dwa tygodnie w zależności od zapotrzebowania
Witam, cena za pierwszą wizytę wraz z 14 dniową dietą wynosi 150zł. Wizyty kontrolne, bez sporządzania nowego jadłospisu to cena 60zł, z nowym jadłospisem na kolejne 14 dni to cena 150zł. Wizyty z początku odbywają się co 2, 3 tygodnie (1,2 wizyty) później rzadziej, w zależności od potrzeb co 4,5,6 tygodni. Miesięczna cena za wizyty wynosi więc w pierwszym miesiącu od 210 do 300zł, a później 60zł, 120zł lub 150zł, zależnie od tego czy potrzeba wprowadzić nowy jadłospis. To sprawa indywidualna, którą głównie reguluje sobie sam pacjent . Pozdrawiam serdecznie, Marzena Wacław-Pazera
Dzień dobry,
cennik usług jest podany na moim profilu. Jeśli chodzi o szczegółowe informacje bardzo proszę o prywatną wiadomość na adres e-mail: emilia.kolodziejska@dietcoaching.pl.

Pozdrawiam serdecznie,
Emilia Kołodziejska
Witam. Koszt pierwszej wizyty wraz z ułożeniem zaleceń żywieniowych i diety to 100zł. Wizyty kontrolnę są co tydzień, maksymalnie co dwa tygodnie. Wizyta kontrolna to stały koszt 60zł (łącznie z modyfikacją zaleceń, niwymi jadłospisami, nowymi zbilansowanymi przepisami). Koszt miesuęczny w związku z tym w pierwszy miesiącu waha się od 160-220zł, w pozostałych miesiącach od 120-240zł. Pozdrawiam
Witam, koszt wizyty w ranach której jest badanie vega test, zalecenia żywieniowa oraz rozpisana kuracja oczyszczająca to 200 zł. Wizyta kontrolna po trzech misiącach to koszt 100 zł. Jeśli ktoś się decyduje na sesje biorezonansowe, to koszty oczywiście wzrastają wg. cennika.
Witam serdecznie,
Zapraszam na pierwszą bezpłatną wizytę, na której przeprowadzę wywiad zdrowotny i żywieniowy oraz dokonam wszystkich niezbędnych pomiarów.
Każda kolejna wizyta natomiast to koszt 100-130 zł. Częstotliwość spotkań zależna jest od rodzaju kuracji. Pozdrawiam.
Witam,
częstotliwość wizyt jest uzależniona od powodu / powodów naszych spotkań. Dla przykładu - prowadzimy pacjentów po zabiegach chirurgicznych, których dieta przez 1 miesiąc jest inna, przez kolejne 1-2 miesiące inna, a później stopniowo wprowadza się produkty ciężkostrawne.
Przy redukcji masa ciała sytuacja wygląda najczęściej tak, że na pierwszym spotkaniu ustalamy czy przygotowujemy plan na 14 dni czy na 21 dni. Jeśli jest to plan 14-dniowy wtedy pierwsza wizyta kontrolna powinna być po dwóch pełnych cyklach realizacji planu czyli po ok 4 tygodniach stosowania diety. Jeśli jest to plan 21-dniowy to wtedy wizyta kontrolna zalecana jest po 1 cyklu stosowania diety. Na pierwszej kontroli weryfikujemy czy wszystko odbywa się zgodnie z założeniami diety. Wtedy też często okazuje się, że jakieś potrawy, które proponowałem nie są zbyt atrakcyjne więc wprowadzamy ewentualne poprawki do planu. Po ok 3 kontrolach każdy z pacjentów jest na tyle zorientowany w tym co może jeść, co może między sobą wymieniać, podmieniać itd, że już sam wprowadza świadome poprawki do planu. Pozostajemy najczęściej w kontakcie telefonicznym bądź mailowym, ale rzadko kiedy zdarza się, by kolejne kontrole były konieczne. Nie jest to oczywiście reguła, ale tak jest najczęściej.
Pierwsze spotkanie trwa najczęściej ok 1-1,5h, a koszt takiego spotkania to 230zł (jeśli zdecydujemy się na plan 14-dniowy) lub 290zł jeśli zdecydujemy się na plan 21-dniowy. W cenie tej jest nasze spotkanie z wywiadem, analizą składu ciała i planem żywieniowym, który jest gotowy najczęściej w ciągu 3 dni od tego spotkania.
Wizyty kontrolne trwają ok 45min, a ich koszt to 100zł.
Pozdrawiam
Dokładny cennik podany jest na mojej stronie internetowej. Współpraca ze mną trwa tyle czasu ile pacjent tego potrzebuje, ale najczęściej spotykamy się raz w miesiącu. Pierwsza wizyta obejmuje analizę masy i składu ciała, dokładny wywiad zdrowotny i żywieniowy oraz ustalenie diety na 30 dni. Wizyta kontrolna najczęściej jest planowana po 3 tygodniach. W razie pytań proszę o kontakt.