Chcialbym sie podzielic moja historia. Mam 15 lat i chodze do liceum. Wraz ze mna do klasy chodzi dz

2 odpowiedzi
Chcialbym sie podzielic moja historia. Mam 15 lat i chodze do liceum. Wraz ze mna do klasy chodzi dziewczyna z ktora nawiazalem silna relacje po kwarantannnie. Zylismy w grupie znajomych przez pare miesiecy flirtujac ze soba. Pod koniec roku szkolnego umowilsmy sie we dwojke mozna nawac to randka. Poszlismy do niej do domu i bylo bardzo fajnie przytulalismy sie ogladajac filim itp. po samym spotkaniu nie chciala mnie wypuscic do domu i na pozegnanie przytulalismy sie czule. Pozniej na wieczor dosatalem od niej wiadomosc ze bylo jej bardzo przyjemnie i ze dziekuje mi za dzisiejsza randke
Wydaje mi sie ze nawzajem sie sobie bardzo spodobalismy. Jednak przez wakacje nie mialem czasu sie z nia spotykac i wychodzily z tego klotnie. Spotykalismy sie pare razy w grupie znaj. Osobiscie myslalem ze bedzie to moja dziewczyna. Jednak po wakacjach chcialem z nia o tym porozmawiac.
Spytalem jej sie czym teraz tak naprawde jestesmy odpowiedziala mi ze przyjaciolmi i ze chce zeby tak zostalo. Powiedziala mi tez ze ja jej sie podobalem Niezrozumialem tego bo wedlug mnie po tym co przezylismy razem nie powinniesmy byc przyjaciolmi tylko czyms wiecej. Po czasie zauwazylem ze zaczyna mnie zlewac. Bardzo mnie to ranilo
wydaje mi sie ze ja cos do niej czuje do tego czasu Problem jest w tym ze nie chce jej kochac. Po naszej rozmowie jak powiedziala ze nie chce zeby z tego bylo cos wiecej, wpadlem w stan depresyjny czulem ze nie jestem wystarczajacy plakalem kazdej nocy obwiniajac moje sumienie za to jaki jestem
i jaka dziewczyne stracilem. Nie moglem zrozumiec tego ze ona stracila emocje. Przez to nie chce jej kochac nie moge. Ale codziennie jak ja widze to przypominaja mi sie nasze wspolne chwile Caly czas wyobrazam sobie nasze wspolne zycie razem. Boje sie ze to ta jedyna i ze juz jej nigdy nie odzyskam. Slyszalem ze najlepiej sie izolowac od takiej osoby. Tylko jak mam to zrobic skoro jestem z nia w klasie. Do tego mamy grupe znajomych i zeby sie od niej odizolowac to musialbym odizolowac sie od calej grupy. A nie chce tracic znajomych. Nie wiem co mam zrobic. Czasami mysle ze jest lepiej ale pozniej placze za nia w nocy. Obwiniam sie za to jaki jestem. Wydaje mi sie ze gubie sie w tym wszystkim.
Mój drogi, twoja reakcja oznacza, że jesteś wrażliwym chłopcem oraz, że potrzebujesz ciepła i bliskości. Cierpisz, ponieważ straciłeś możliwość czerpania ciepła i czułości od dziewczyny, która stała ci się bliska, gdy połączyły was wspólne intymne przeżycia. Przyjaźń to bardzo wiele. Oznacza również wzajemny szacunek, dla potrzeb, które mogą być różne (w wakacje z powodu różnych potrzeb kłóciliście się, obecnie ograniczyliście kontakt). Stworzenie związku, w którym będziesz razem z partnerką potrafił rozpoznawać i realizować wspólne potrzeby, wymaga dojrzałości. Z pewnością w przyszłości uda ci się taką relację nawiązać. Zacznij od akceptacji własnych uczuć. Zwróć większą uwagę, na to, co jest dla ciebie ważne, co daje poczucia więzi z bliskimi, radość. Możesz również skorzystać z pomocy psychologa szkolnego.

Dzień Dobry, zachecam do wizyty u specjalisty, aby szerzej omówić ten problem. Pozdrawiam serdecznie