Chciałbym spytać o farmakologiczne leczenie przedwczesnego wytrysku. Stosowałem doraźnie dapoksytyne

1 odpowiedzi
Chciałbym spytać o farmakologiczne leczenie przedwczesnego wytrysku. Stosowałem doraźnie dapoksytyne 30 mg i dzięki niej problem jakby nie istniał. Nie miałem żadnych skutków ubocznych. Moje pytanie natomiast brzmi czy istnieje mozliwosc całkowitego wyleczenia tej dolegliwości, ponieważ dapoksytyna działa doraźnie. Jednak przerażają mnie skutki uboczne stosowania innych ssria miedzy innymi obnizenie libido. Stad moje pytanie jakie sa szanse wyleczenia tej przypadłości bez nawrotów po odstawieniu leków i czy zawsze branie ich wiąże się ze spadkiem libido. Może istnieneje możliwość brania jakiejś minimalnej dawki co ileś dni która może być skuteczna natomiast nie bedzie miała tamich skutków ubocznych?
Dzień dobry, wytrysk przedwczesny oprócz wspomnianej farmakoterapii, można leczyć (i wyleczyć) psychoterapią. Kluczową kwestią jest to, jaka jest pierwotna przyczyna zaburzenia. Sugeruję omówić temat z lekarzem seksuologiem, który postawi diagnozę, czy przyczyna jest somatyczna, czy psychologiczna i zaleci dalsze kroki. Pozdrawiam, Olga Balicka