Ciężki przypadek, hpv, antykoncepcja, bóle. BŁAGAM O POMOC.

3 odpowiedzi
Witam czy miał pan do czynienia z leczeniem w wypadku wirusa hpv?
Wiem, iż mogę być jego nosicielką gdyż u mojego partnera wystąpiły kłykciny, kieruję go do lekarza, ale ciągle to odwleka. Byłam na wizycie u jednej pani doktor, ale niezbyt się przejęła, gdy opisałam jej MOJE dolegliwości, zerknęła dosłownie na sekundę i powiedziała, że naocznie nic nie widzi. Dodatkowo dała mi tabletki antykoncepcyjne przez, które teraz mam plamienie, dziś rano mdłości, ból jajników przypominający ten owulacyjny i od czasu do czasu ból macicy. Proszę o pomoc, nie wiem co robić.
Nie postawiła Pani pytania. Na tabletkach - zwłaszcza na początu - może sie tak dziać, ze bedzie plamienie. trzeba poczekac i zobaczyc co bedzie w nastepnych cyklach. Z HPV miałem do czynienia - tak jak większość ludzi miała z nim do czynienia. Tylko u niektórych HPV wywołuje chorobę - nie u wszystkich.

Trzeba wykonać testy HPV. Zapraszam na wizytę,
Tego się nie da rozstrzygnąć w sferze wirtualnej. Zalecam jednak kontakt bezpośredni
lekarz-pacjent. BD