Co jest wskazane w tym przypadku?

5 odpowiedzi
Witam prosilabym o interpretacje mojego wyniku badania:
Wyrównanie fizjologicznej lordozy szyjnej w dolnym odcinku z tendencją do patologicznej kifozy na poziomie C4 /C5. Niewielkie prawo boczne skrzywienie kręgosłupa.Przestrzenie międzytrzonowe o zachowanej szerokości.
Dodam iz mialam wypadek lekarz chirurg po ogladnieciu zdjecia zalecil mi noszenie kołnierza na szyji przez okres 2 tygodni.Czy ten wypadek mogl spowodowac te obrażenia?Prosze o szybka odpowiedz:)
Wyrównanie lordozy szyjnej swiadczy raczej o dyskopatii,a nie o zmianach pourazowych.Proponuję konsultację neurologa lub nejurochirurga

Szanowna Pani proszę zwrócić się z tym pytaniem do włąściwego specjalisty: lekarza ortopedy. Ja zajmuję sie chirurgią stomatologiczną i szczękowo-twarzową.
Dzień dobry. Zaszło nieporozumienie. Jestem chirurgiem stomatologicznym. Proszę zwrócić się z zapytaniem do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam.
Bardzo proszę skierować to pytanie do właściwego specjalisty. Specjalistami, którzy zajmują się urazami kręgosłupa, są ortopedzi i neurochirurdzy. Pozdrawiam.
na pewno pogorszył istniejąc wczesniej zmiany chorobowe