Co moge zrobic?

1 odpowiedzi
Witam...bardzo prosze o pomoc pisze w imieniu mojej mamy rodzice mieszkaja na mazurach od zeszłego roku od wrzesnia moja mama zaczeła bardzo chorowac co chwila zostaje przyjmowana do różnych szpitali (Iława oddział wew , Olsztyn oddział pulmologiczny) ale na krótko a jej stan z dnia na dzien sie pogarsza... Napisze co wiem jedno płuco stłuczone drugie działa na pól gwizdka na stałe przyznano jej koncentrator tlenu który ma w domu wyniki z krwi złe bardzo niskie cisnienie gdy wraca do domu dostaje wysokiej goraczki, ostatnio nie umie jesc jest jej niedobrze po ostatniej wizycie w szpitalu wykryto guzy na tarczycy i pojawił sie problem z serem przy cisnieniu 40/60 sercowe 130 , gdy dostaje sie do szpitala to prawie zawsze z zapaleniem płuc,choc nigdzie nie wychodzi bo cały czas lezy w łózku gdy zaczyna wstawac np do ubikacji robi sie jej słabo, zaden lekarz nie podejmuje konkretnego działania a ja widze ze jest coraz gorzej... karetka zabiera ja na 3-4 dni i zostaje wypuszczona do domu (też karetką) bardzo prosze o pomoc gdyz chce ja przetransportowac na slask gdzie mieszkam... Kasia
Witam. Zapraszam na wizytę z Pacjentką i pełną dokumentacją medyczną. Pozdrawiam. Arek Brodowski.